Hi to everybody

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

gomolka
Turysta
Turysta

Hi to everybody

Post autor: gomolka » 07 lutego 2017, 0:35

Witam, po latach nieobecnosci wrocilam do klubu, in na forum, pozdrawiam tych ktorych znam, Janka Tatromaniaka, kierownika kochanego I Jole DZole, moja super towarzyszke z Czerwonych Wierchow.
Misezkam troche daleko of Tater, ( w Hameryce, w stanie Rhode Island, nad Atlantykiem), ale do Polski ciagle przyjedzam, wiec bedzie szansa poznac wiecej klubowiczow. :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Hi to everybody

Post autor: PiotrekP » 07 lutego 2017, 11:48

Witaj po długiej nieobecności :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: tatromaniak » 07 lutego 2017, 15:51

Aniu witaj i przyjeżdżaj :) Jestem do dyspozycji do tatrzańskiego wędrowania z Tobą o ile za Tobą nadążę :hura:
gomolka
Turysta
Turysta

Post autor: gomolka » 09 lutego 2017, 2:27

Janek kierownik,no to nie wiem czy ja utrzymam twoje tempo, tym bardziej ze teraz zrasta mi sie noga bo..zlecialm z drabiny, ale nie we mlynie, tylko na moim podworku gdy wpadlam w trans obcinania galezi, a najgorsze bylo to ze ratownicy pocieli nozem moje najlepsze buty na wibramie, bo noga byla spuchnieta I zlamana :(
szocik44
Turysta
Turysta

Post autor: szocik44 » 09 sierpnia 2018, 15:15

Witam serdecznie
Lubię ogrody wertykalne albo spiruline dlatego lubię góry i świeże powietrze w tamtych tych klimatach
Odpowiedz