NOCLEGI - ZAKOPANE i okolice

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2009, 22:19

Nova24 Wrzuć tutaj, wszystkim się przyda. My urzędowaliśmy na polu namiotowym "Za Strugiem", ale bliskość Tesco ma dużo więcej zalet, niż bliższość strugu ;)
K4R

Post autor: K4R » 12 sierpnia 2009, 22:22

Nova24  rezerwować wcześniej nie trzeba ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2009, 10:08

igi pisze:Nova24 Wrzuć tutaj, wszystkim się przyda. My urzędowaliśmy na polu namiotowym "Za Strugiem", ale bliskość Tesco ma dużo więcej zalet, niż bliższość strugu ;)
Maria Ustupska, Ul. Kasprowicza 32, tel 608494122.

K4R:Teoretycznie rezerwować nie trzeba ale lepiej zadzwoń wcześniej i zapytaj się czy jest wolne miejsce, bo jak ja byłem to w pewnym momencie była prawie cała działka zastawiona.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 sierpnia 2009, 7:41

W sprawie noclegów - dzwoniła do mnie wczoraj koleżanka, która aktualnie jest w Zakopanym. Ma nocleg za 25 zł u zakonnic na ul. Kościeliskiej (niedaleko centrum). tylko jest jeden mankament - musi wracać do 22. :aniolek:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2009, 19:10

Czy ktoś może zna sprawdzone i aktualne miejscówki po ekstremalnie niskich kosztach czyli poniżej 20 pln? Mam zamiar zadekować się na 7-8 noclegów ale w tym czasie chciałbym przynajmniej połowę nocy spędzić w schronach. Tania miejscówka potrzebna mi jest do pozostawienia części bagażu i zamelinowania samochodu, warunki to najmniejszy problem ;) Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :) Biorę pod uwagę Zakopiec i okolice.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2009, 19:25

potwierdzam http://www.burtek.pl/ cena od 20 zł. Być może opuszczą, gdy powiesz o co ci chodzi.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2009, 19:40

Jano ja nocowałem w Bukowinie dokładnie Wierch Kurucowy, na rondzie w Bukowinie trzeba jechać na gliczarow górny i potem jakieś 2km dalej jest domek. Miałem spanie po 25zł, ale pani bardzo miła, może się dogadasz, wiem że to nie w centrum troszkę i to moze być minus. http://www.ustachy.pl/index.php?option= ... e&Itemid=1
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2009, 20:24

Jano pisze:Czy ktoś może zna sprawdzone i aktualne miejscówki po ekstremalnie niskich kosztach czyli poniżej 20 pln? Mam zamiar zadekować się na 7-8 noclegów ale w tym czasie chciałbym przynajmniej połowę nocy spędzić w schronach. Tania miejscówka potrzebna mi jest do pozostawienia części bagażu i zamelinowania samochodu, warunki to najmniejszy problem ;) Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :) Biorę pod uwagę Zakopiec i okolice.
Nocowałem w Murzasichle w sierpniu za 22 zł. Z tego co mi babka mówiła, to na wrzesień mieli mieć noclegi za 18 PLN. Ogólnie bardzo polecam to miejsce, fajny domek i miła atmosfera.

http://murzasichle.w.interia.pl/
Anonymous

Noclegi Zakopane -> Sylwester

Post autor: Anonymous » 20 września 2009, 15:22

Witam, szukam dość taniego noclegu w Zakopanem w dniach 26.12.09 - 03.01.2010r , z racji tego że to czas sylwestrowy zdaję sobie sprawę że ceny troszki wysokie będą ale i tak ten czas chciałbym wykorzystać na łazikowanie po Tatrach gdzie się da i pojeździć na desce :), dlatego zwracam się do was o pomoc bo na pewno macie swoje ulubione , wyszukane miejsca noclegowe :) z góry dziękuje
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 września 2009, 15:55

mati niepotrzebnie mnożyć tematy. Tutaj masz coś, co Cię interesuje:
viewtopic.php?t=2760
:)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6289
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 21 września 2009, 0:09

Johny pisze:mati niepotrzebnie mnożyć tematy. Tutaj masz coś, co Cię interesuje:
viewtopic.php?t=2760
Johny dzięki za wskazanie tematu. Już połączyłem. :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 września 2009, 20:38

Z waszych propozycji zadzwoniłem do gazdy z :
http://www.burtek.pl/?pokoje=oberconiowka

w czasie sylwestrowym powiedział iż pokoje 2 osobowe 45 zł, a 4 lub 5 osobowe 40 zł doba. ;)

jak na sylwestra jest to atrakcyjna cena ;D, aczkolwiek czy ktoś może zna jeszcze coś tańszego, godnego polecenia :>? ;) :8)
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

noclegi w Zakopanem/ okolicy Kościeliskiej/Chochołowskiej

Post autor: Inga » 20 kwietnia 2010, 21:33

witam, postanowiłam zgodnie z tradycją wybrać się do Zakopca na weekend majowy:) mam jednak problem z noclegiem. W miejscu gdzie zazwyczaj spałam nie mają wolnych miejsc. Wysłałam sporo maili z zapytaniem ale jak się okazało, wszystko nieaktualne:( Czyżby wszyscy wybierali się wtedy w góry?!?! :shock:
Może ktoś mógłby mi polecić jakiś sprawdzony przez siebie, niedrogi nocleg? Najlepiej w miare blisko centrum lub w okolicy Kościeliskiej/Chochołowskiej, gdyz mamy zamiar uderzyć w Tatry Zachodnie. Jedziemy w trójkę. Nie potrzebujemy jakiegoś mega standardu, bo naszym celem są góry a nie Krupówki;)
Przy okazji drugie pytanie- spał ktoś z Was w schronisku Ornak lub tym w Dolinie Chochołowskiej? A jeśli tak to co sądzicie o tych schroniskach?
pozdrawiam
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2010, 21:49

i84 pisze: A jeśli tak to co sądzicie o tych schroniskach?
Schroniska, jak schroniska - do ornaczańskiego jest o wiele bliżej, niż do tego w Chochołowskiej.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 20 kwietnia 2010, 23:02

wiem, że bliżej:) i tak będę się poruszać w tamtych rejonach. Wszystko i tak zależy od pogody. Miałam raczej na myśli standard np dostęp do ciepłej wody itp. Tylko raz spałam w schronisku (w Murowańcu), tam akurat było w porządku, ale nie wiem jak jest w innych. Np swego czasu w "Piątce" mieli "orginalną" toaletę;)
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
ODPOWIEDZ