Pytanie o warunki na szlaku.

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Pytanie o warunki na szlaku.

Post autor: Anonymous » 06 maja 2009, 16:06

Czy orientuje sie ktoś może jakie są teraz warunki na czerwonym szlaku prowadzącym przez kocioł łomniczki z Domu Śląskiego do Karpacza??
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 06 maja 2009, 17:26

Juz przejdziesz spokojnie chociaz szlak moze byc jeszcze zamknięty do 25 maja , ale najlepiej zadzwon do chłopaków z gopr Tel/Fax (75) 752 47 34 i podpytaj :D
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 07 maja 2009, 12:18

obstawiam że dalej jest zamknięty
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 maja 2009, 15:19

No niestety szlaki zimowe dalej są pozamykane jak narazie to otworzyli tylko szlak żółty z Strzechy Akademickiej do szlaku czarnego.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 07 maja 2009, 15:24

Lawina Ci juz nie grozi , a gopr jak Ci spotka nie zabije :lol: dasz radę :)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 08 maja 2009, 15:12

Lawina Ci juz nie grozi , a gopr jak Ci spotka nie zabije :lol: dasz radę :)
tutaj nie chodzi o lawiny, tylko o zasady. skoro szlak jest zamknięty to nim nie chodzimy i tyle. takie jest przynajmniej moje zdanie.
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 08 maja 2009, 16:00

Pudelek pisze:tutaj nie chodzi o lawiny, tylko o zasady. skoro szlak jest zamknięty to nim nie chodzimy i tyle. takie jest przynajmniej moje zdanie.
Ja też staram się być dobrym w górach wierz mi , chociaż nie zawsze się udaje , Tobie nigdy nie zdarzyło się zboczyć ze szlaku? , bądz jakieś inne małe wykroczenie choćby nocleg w miejscu nie do końca dozwolonym ? nie pouczaj mnie bo ja przez tyle lat zawsze praktycznie trzymam się zasad a to że szlak jest zamknięty o tej porze to tylko świadczy o gopr i kpn bo zagrożeń juz tam żadnych nie ma Pozdrawiam Paweł
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 08 maja 2009, 16:58

pw181 Paweł pisze:Tobie nigdy nie zdarzyło się zboczyć ze szlaku?
zboczyć ze szlaku a zboczyć ze szlaku w PN to są dwie różne sprawy.
jeśli uważasz, że można tam bezpiecznie przejść to OK, ale nie uważam za godną naśladowania postawę do publicznego nakłaniania na forum do łamania prawa
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 08 maja 2009, 17:36

Pudelek pisze:le nie uważam za godną naśladowania postawę do publicznego nakłaniania na forum do łamania prawa
dobrze dobrze juz zmykam z tego tematu, jesteś jedynym ze sprawiedliwych tego świata :) pozwól że nawet juz nie będe tego komentował bo zwyczajnie mi się nie chce :) , a jedyna odpowiedz jaka mi się ciśnie na usta ups na klawiaturę to powinna się znależć w dziele humor :)


" Student i Studentka zdają egzamin z budowy anatomicznej człowieka , pytanie brzmi : z czego składa się męski organ, z kości czy z mięśnia ? Studentka odpowiada z kości a student że z mięśnia . Profesor wyczytuje wyniki " Pan zdał , a Pani się ......zdawało :D Nie gniewaj sie ale zaczynam mieć wrażenie że Tobie sie zdawało Pozdrawiam i kończę temat Paweł :)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 08 maja 2009, 19:54

TomekM pisze:Czy orientuje sie ktoś może jakie są teraz warunki na czerwonym szlaku prowadzącym przez kocioł łomniczki z Domu Śląskiego do Karpacza??
chodzi ci o poślizgnięcie,czy żeby resztkami stacji metrologicznej w łeb nie dostać?obydwa warianty są prawdopodobne, ale zaryzykować można, a i można też się wycofać :) .
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 09 maja 2009, 2:19

pw181 Paweł pisze:jesteś jedynym ze sprawiedliwych tego świata
nie, jeszcze nie dostałem nagrody. a po prostu mam dość cwaniaczków. którzy wiedzą zawsze i wszędzie najlepiej ze wszystkich i co do których przecież nic nie dotyczy. bo oni wiedzą najlepiej więc im wszystko wolno. każdy się myli i każdy jest w błędzie. tylko nie ty.

sorry, zapomniałem. to wy rządzicie w górach.
a jedyna odpowiedz jaka mi się ciśnie na usta ups na klawiaturę to powinna się znależć w dziele humor
myślisz, że jesteś taki zabawny? otóż, muszę cię rozczarować - nie, nie jesteś. w sumie sprytna sprawa zamiast odpowiedzieć coś rzeczowego to zgrywać durnia, ale zbyt mocno wyświechtana. żadna nowość, ani na tym forum ani w ogóle w internecie.
Mirek

Post autor: Mirek » 09 maja 2009, 4:30

Noooo i piękny Of-top nam się zrobił. :zly: :twisted:
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 09 maja 2009, 7:25

Pudelek pisze:w sumie sprytna sprawa zamiast odpowiedzieć coś rzeczowego to zgrywać durnia
jeśli chodzi o odpowiedz Tomkowi M to odpowiedziałem i chyba rozsądnie
pw181 Paweł pisze:Juz przejdziesz spokojnie chociaz szlak moze byc jeszcze zamknięty do 25 maja , ale najlepiej zadzwon do chłopaków z gopr Tel/Fax (75) 752 47 34 i podpytaj
Jezeli chodzi o odpowiedz Tobie
pw181 Paweł pisze:nawet juz nie będe tego komentował bo zwyczajnie mi się nie chce
Nawet mnie nie znasz a próbujesz oceniać to raczej do Ciebie bardziej pasuje
Pudelek pisze:po prostu mam dość cwaniaczków. którzy wiedzą zawsze i wszędzie najlepiej ze wszystkich
pw181 Paweł pisze:Pozdrawiam i kończę temat Paweł
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Gaclan

Post autor: Gaclan » 09 maja 2009, 8:10

W tej dyskusji zabrakło tylko mnie, aby zerbalo się 3 największych zadymiarzy na forum :lol:

Ale dyskusja, nie powiem - ciekawa.
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 09 maja 2009, 9:00

Generalnie jak szlak jest zamknięty to z jakiegoś powodu. Ale zawsze można zadzwonić do GOPR-u i się spytać co i jak.
ODPOWIEDZ