PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2007, 13:10

Witaj Antek!!!! Nie wstydź się wieku. To naprawdę nie ma znaczenia.
Witamy w klubie GÓRY-SZLAKI i baw się dobrze!!! :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2007, 18:22

Witaj Antku!
No Zawojanin jak sie patrzy - ja miałem szczęście jeździć do Zawoi (Podryżowane) od 1992 roku na wakacje -ze BG to moj konik to juz widać ale ze Zawojanom przepięknej miejscowośći zazdroszcze to już inna sprawa. O tym bardziej Ryzowana - toż to przy czarnym szlaku na MS - z jednej strony Bg w dali za dolina Jalowiec w dole cała górna Zawoja - no masz chłopie szczęście!!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 18 kwietnia 2007, 18:23

i to jakie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2007, 18:24

Witaj Zawojaninie w pięknej krainie jakim jest KLUB GÓRY-SZLAKI!!!!!! Wstąp do nas obowiązkowo!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2007, 21:31

Dzięki za godne powitanie i od razu małe sprostowanie .Otóż pod Babią spędzałem lata dziecinne i lata młodości a od kilku dziesięcioleci mieszkam na Dolnym Śląsku i do Zawoi zaglądam podczas urlopów. Mimo to czuję się Babiogórcem (odrębna grupa etnograficzna) z racji urodzenia i pochodzenia :)
Pozdrawiam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 7:36

jeeeeeeee witajcie nowi. Jak fajnie że codziennie mamy kogoś nowego. Tak trzymać!!!!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 14:53

Mateusz witaj na szlakach Beskidów i Tatr. W tym klubie to sobie dopiero połazisz po górach. Witam Cię i baw się dobrze!!!!! :D :D
Pete

Post autor: Pete » 19 kwietnia 2007, 19:35

Daniel - witaj. Jak miło spotkać znajomą twarz :)
bogas - Ciebie też witam.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 kwietnia 2007, 10:56

I ja Cię przywitam drugi raz jak i innych nowoprzybylych :D :D :D
Gaclan

Post autor: Gaclan » 20 kwietnia 2007, 13:48

Czesc
Na formum "Klubowym" poproszono mnie o przedstawienie, nieniejszym to robię.
Otóż, mam na imię Marcin, mam 26 lat, od 2 lat pracuję w firmie informatycznej. To jesli chodzi o sprawy prywatne :lol:
Bardzo lubię chodzić po gorach, do tej pory w dużej mierze zwiedziłem beskidy i tatry, niestety mam ogromne zaległości jeśli chodzi o sudety. Moją pasją jest ornitologia, jeden z moich najfajnieszych momentów w zyciu to zobaczenie na żywo orła przedniego :P Niestety ciężko mi kogoś z mojego otoczenia zarazić moimi zainteresowania, dlatego cieszę się że mogę zapisać się do waszego klubu z nadzieją że spotkam wśród was wielu ciekawych ludzi.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 maja 2007, 19:26

Witaj druga Mała obok mnie :D :D :D Baw się dobrze. Admin zaraz pewnie zapoda jakimś rozkładem :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 maja 2007, 19:37

mała_niedźwiedzica pisze:hey,mam na mię Urszula,co z łaciny oznacza małą niedźwiedzicę;) studiuję w Krakowie leśnictwo,poznaję tajemnice beskidzkiej przyrody.
wybieram się w pon do Zawoji załatwić sobie praktyki wakacyjne w parku i chcę jeszcze zrobić małą trasę przez Markowe na Babią,powrót przez Sokolice i Krowiarki. nie wiecie może o której jeździ pks z przeł do Zawoji?? chodzi mi o to kiedy muszę zejść żeby zdążyć na pks z zawoji widły o 18:46;]
Czy Ty przypadkiem nie znasz się z Pawlemk???
Majka

Majka

Post autor: Majka » 09 maja 2007, 19:03

Witam wszystkich serdecznie. :)

Jestem z Wrocławia, tu obecnie mieszkam i studiuję. Uwielbiam wszelkie podróże nieważne gdzie nawet, bo kocham być w drodze.

Góry mnie pociągają! Podobnie jak Was wszystkich. :) Ale nie znam wogóle Tatr, Bieszczad i wogóle tych okolic, bo specjalnie odkładałam taki wyjazd "na później", by mieć w zanadrzu miejsce w Polsce, gdzie mnie jeszcze nie było. :) Chyba nadszedł na to czas. :)

Interesuje się przyrodą, bardzo szeroko rozumianą. Studiuję przyrodniczy kierunek. :) Ostatnio zaraziłam się ptakami... I fotografowaniem, choć postępy mam kiepskie. ;) Na razie. :)

Sądzę, że na Waszym forum mam szansę poznać ciekawych ludzi, od których się czegoś nauczę. Z tego co czytam, to jest to nawet pewne. :)

Na forum trafiłam dziś przypadkiem, ale jest to mój szczęśliwy dzień i myślę, że i to zdarzenie będę oceniała jako zrządzenie losu. :)

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

Majka
MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 maja 2007, 19:08

Witaj Majka. Ja też się cieszę że tu trafiłam bo dużo się nauczyłam od tutejszych forumowiczów i zostanę z nimi dalej!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 maja 2007, 20:09

ooooooo kolejne nowe osóbki!!! Jak fajnie. Witajcie na najlepszej stronce o górach i forum jakiego jeszcze nie było :D
ODPOWIEDZ