Klubowe hasła i powiedzenia.

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2008, 6:26

Turystykon o to chodziło? ;)
"Budzę się o 3:40, świecę światło, a tu - coś mnie maca - a to xxx szuka majtek..." :D
Mosorczyk pisze:Substytut oznacza zamiennik czegoś lub kogoś co często nam się zdarza na zjazdach klubowych
Tak jak ten Substytut? :lol: Na tym zdjęciu są nawet dwa substytuty :lol:

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2008, 20:58

Belissima pisze:Turystykon o to chodziło?
"Budzę się o 3:40, świecę światło, a tu - coś mnie maca - a to xxx szuka majtek..." :D
Zbawco... Dokładnie tak! Znowu się uśmiałem... :ha: :ha: :ha:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 kwietnia 2008, 20:52

Myślę, że tu trzeba dopisać Grań Tatrzańskiego Czaju i Beti idziesz?, ale dowiem się co to takiego dopiero po opublikowaniu relacji z ostatniego zjazdu.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 kwietnia 2008, 21:52

Belissima pisze:Grań Tatrzańskiego Czaju
ale dowiem się co to takiego dopiero po opublikowaniu relacji z ostatniego zjazdu.
Osobiście przestrzegam przed zbytnim, hmmm, że tak powiem ZAANGAŻOWANIEM w zdobywanie tej grani osobliwości... :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 maja 2008, 18:48

Królik pisze:Osobiście przestrzegam przed zbytnim, hmmm, że tak powiem ZAANGAŻOWANIEM w zdobywanie tej grani osobliwości...
W relacji to już zostało wyjaśnione i zgodzę się z Tobą chyba najbardziej :lol:

Do haseł należałoby dopisać jeszcze: "I tyły nastawiają się psychicznie" wypowiadane przed stromym podejściem. Jak to przeczytałam to spadłam z krzesła w jednozębowych rakach :lol:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 02 maja 2008, 15:53

widzę że podczas mojej nieobecności powstało bardzo dużo haseł. Dzieki że zebraliście je do kupy, bo jest się z czego pośmiać :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2008, 18:23

Belissima pisze:"I tyły nastawiają się psychicznie"
:ha: :ha: :ha: :ha: - słów brak :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2008, 18:35

Turystykon pisze:słów brak
Ano brak :lol: Jak to przeczytałam to mnie też coś wzięło na :ha: Wiedział kiedy to powiedzieć :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 20:47

Belissima pisze:Wiedział kiedy to powiedzieć :lol:
Trafna "riposta" to za mało powiedziane... :ha:
Mirek

Post autor: Mirek » 29 stycznia 2010, 18:01

Na większości zjazdów ,na których byłem monumentalnym pytaniem było;Kto ma klucz od pokoju? :twisted: :zoboc:
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 29 stycznia 2010, 18:12

mirek pisze:Na większości zjazdów ,na których byłem monumentalnym pytaniem było;Kto ma klucz od pokoju?
Zgadza się Mirku, to było hasło przewodnie na wigilii klubowej na Hali Krupowej. Spaliśmy w 16 osób w jednym pokoju i ciągle było słychać Kto ma klucz od pokoju? :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 stycznia 2010, 18:54

mirek pisze:Kto ma klucz od pokoju?
No to jest wszędzie na wyjazdach w grupie :D
Z moich wyjazdów w góry na studiach tekst: Kto ma jeszcze browara? Ale to było dawno i nie prawda :kukacz: A poza tym mały OT
ODPOWIEDZ