FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy
FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
Rozpoczynamy zabawę w typowanie wyników
Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.
Zachęcamy do wspólnej zabawy
ZASADY ZABAWY
- Typujemy wynik do 90 minuty (dogrywki i karne nie są brane pod uwagę)
- Typować wynik można do rozpoczęcia meczu.
- Poniżej w terminarzu jest godzina rozpoczęcia. W przypadku zmiany godziny rozpoczęcia meczu końcem typowania będzie "pierwszy gwizdek".
- Zgłoszenie po rozpoczęciu meczu, nie będzie brało udziału w zabawie.
- Trafiony wynik będzie punktowany za 3 pkt.
- Trafiony zwycięzca lub trafiony remis (ale niewłaściwy wynik) będzie punktowany za 1 pkt.
- Wyniki oraz punktacja będzie uzupełniania na bieżąco (w miarę możliwości prowadzącego zabawę)
- Typujemy pisząc posty w tym temacie wpisując drużyny i wynik (np. Rosja - Arabia Saudyjska 1-4)
UWAGA: prośba, aby w przypadku zmiany już wcześniej typowanych wyników, napisać post, że dokonano zmiany.
Oczywiście ewentualne wszystkie zmiany muszą być dokonane przed rozpoczęciem meczu, którego dotyczą zmiany.
WYNIKI ZABAWY
viewtopic.php?f=19&t=12431&p=346964#p346964
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Wyniki po 64 meczach: (2018-07-15)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 48 pkt
5 miejsce
Grochu - 47 pkt
6 miejsce
Joanka - 43 pkt
maciej tsw - 43 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
8 miejsce
heathcliff - 39 pkt
9 miejsce
Pudelek - 36 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
11 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
............
FAZA GRUPOWA
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 5 - 0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 0 - 1
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 0 - 1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 3 - 3
sobota, 16 czerwca
5. godz.12:00 - grupa C : Francja - Australia
6. godz.15:00 - grupa D : Argentyna - Islandia
7. godz.18:00 - grupa C : Peru - Dania
8. godz.21:00 - grupa D : Chorwacja - Nigeria
niedziela, 17 czerwca
9. godz.14:00 - grupa E : Kostaryka - Serbia
10. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Meksyk
11. godz.20:00 - grupa E : Brazylia - Szwajcaria
poniedziałek, 18 czerwca
12. godz.14:00 - grupa F : Szwecja - Korea Płd.
13. godz.17:00 - grupa G : Belgia - Panama
14. godz.20:00 - grupa G : Tunezja - Anglia
wtorek, 19 czerwca
15. godz.14:00 - grupa H : Kolumbia - Japonia
16. godz.17:00 - grupa H : Polska - Senegal
17. godz.20:00 - grupa A : Rosja - Egipt
środa, 20 czerwca
18. godz.14:00 - grupa B : Portugalia - Maroko
19. godz.17:00 - grupa A : Urugwaj - Arabia Saudyjska
20. godz.20:00 - grupa B : Iran - Hiszpania
czwartek, 21 czerwca
21. godz.14:00 - grupa C : Francja - Peru
22. godz.17:00 - grupa C : Dania - Australia
23. godz.20:00 - grupa D : Argentyna - Chorwacja
piątek, 22 czerwca
24. godz.14:00 - grupa E : Brazylia - Kostaryka
25. godz.17:00 - grupa D : Nigeria - Islandia
26. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Szwajcaria
sobota, 23 czerwca
27. godz.14:00 - grupa G : Belgia - Tunezja
28. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Szwecja
29. godz.20:00 - grupa F : Korea Płd. - Meksyk
niedziela, 24 czerwca
30. godz.14:00 - grupa G : Anglia - Panama
31. godz.17:00 - grupa H : Japonia - Senegal
32. godz.20:00 - grupa H : Polska - Kolumbia
poniedziałek, 25 czerwca
33. godz.16:00 - grupa A : Urugwaj - Rosja
34. godz.16:00 - grupa A : Arabia Saudyjska - Egipt
35. godz.20:00 - grupa B : Iran - Portugalia
36. godz.20:00 - grupa B : Hiszpania - Maroko
wtorek, 26 czerwca
37. godz.16:00 - grupa C : Dania - Francja
38. godz.16:00 - grupa C : Australia - Peru
39. godz.20:00 - grupa D : Islandia - Chorwacja
40. godz.20:00 - grupa D : Nigeria - Argentyna
środa, 27 czerwca
41. godz.16:00 - grupa F : Meksyk - Szwecja
42. godz.16:00 - grupa F : Korea Płd. - Niemcy
43. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Brazylia
44. godz.20:00 - grupa E : Szwajcaria - Kostaryka
czwartek, 28 czerwca
45. godz.16:00 - grupa H : Japonia - Polska
46. godz.16:00 - grupa H : Senegal - Kolumbia
47. godz.20:00 - grupa G : Anglia - Belgia
48. godz.20:00 - grupa G : Panama - Tunezja
1/8 FINAŁU
sobota, 30 czerwca
49. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Francja - Argentyna
50. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Urugwaj - Portugalia
niedziela, 1 lipca
51. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Hiszpania - Rosja
52. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Chorwacja - Dania
poniedziałek, 2 lipca
53. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Brazylia - Meksyk
54. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Belgia - Japonia
wtorek, 3 lipca
55. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Szwecja - Szwajcaria
56. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Kolumbia - Anglia
ĆWIERĆFINAŁY
piątek, 6 lipca
57. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Urugwaj - Francja
58. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Brazylia - Belgia
sobota, 7 lipca
59. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Szwecja - Anglia
60. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Rosja - Chorwacja
PÓŁFINAŁY
wtorek, 10 lipca
61. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Francja - Belgia
środa, 11 lipca
62. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Chorwacja - Anglia
O 3 MIEJSCE
sobota, 14 lipca
63. godz.16:00 - o 3 miejsce : Belgia - Anglia
FINAŁ
niedziela, 15 lipca
64. godz.17:00 - FINAŁ : Francja - Chorwacja
Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.
Zachęcamy do wspólnej zabawy
ZASADY ZABAWY
- Typujemy wynik do 90 minuty (dogrywki i karne nie są brane pod uwagę)
- Typować wynik można do rozpoczęcia meczu.
- Poniżej w terminarzu jest godzina rozpoczęcia. W przypadku zmiany godziny rozpoczęcia meczu końcem typowania będzie "pierwszy gwizdek".
- Zgłoszenie po rozpoczęciu meczu, nie będzie brało udziału w zabawie.
- Trafiony wynik będzie punktowany za 3 pkt.
- Trafiony zwycięzca lub trafiony remis (ale niewłaściwy wynik) będzie punktowany za 1 pkt.
- Wyniki oraz punktacja będzie uzupełniania na bieżąco (w miarę możliwości prowadzącego zabawę)
- Typujemy pisząc posty w tym temacie wpisując drużyny i wynik (np. Rosja - Arabia Saudyjska 1-4)
UWAGA: prośba, aby w przypadku zmiany już wcześniej typowanych wyników, napisać post, że dokonano zmiany.
Oczywiście ewentualne wszystkie zmiany muszą być dokonane przed rozpoczęciem meczu, którego dotyczą zmiany.
WYNIKI ZABAWY
viewtopic.php?f=19&t=12431&p=346964#p346964
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Wyniki po 64 meczach: (2018-07-15)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 48 pkt
5 miejsce
Grochu - 47 pkt
6 miejsce
Joanka - 43 pkt
maciej tsw - 43 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
8 miejsce
heathcliff - 39 pkt
9 miejsce
Pudelek - 36 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
11 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
............
FAZA GRUPOWA
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 5 - 0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 0 - 1
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 0 - 1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 3 - 3
sobota, 16 czerwca
5. godz.12:00 - grupa C : Francja - Australia
6. godz.15:00 - grupa D : Argentyna - Islandia
7. godz.18:00 - grupa C : Peru - Dania
8. godz.21:00 - grupa D : Chorwacja - Nigeria
niedziela, 17 czerwca
9. godz.14:00 - grupa E : Kostaryka - Serbia
10. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Meksyk
11. godz.20:00 - grupa E : Brazylia - Szwajcaria
poniedziałek, 18 czerwca
12. godz.14:00 - grupa F : Szwecja - Korea Płd.
13. godz.17:00 - grupa G : Belgia - Panama
14. godz.20:00 - grupa G : Tunezja - Anglia
wtorek, 19 czerwca
15. godz.14:00 - grupa H : Kolumbia - Japonia
16. godz.17:00 - grupa H : Polska - Senegal
17. godz.20:00 - grupa A : Rosja - Egipt
środa, 20 czerwca
18. godz.14:00 - grupa B : Portugalia - Maroko
19. godz.17:00 - grupa A : Urugwaj - Arabia Saudyjska
20. godz.20:00 - grupa B : Iran - Hiszpania
czwartek, 21 czerwca
21. godz.14:00 - grupa C : Francja - Peru
22. godz.17:00 - grupa C : Dania - Australia
23. godz.20:00 - grupa D : Argentyna - Chorwacja
piątek, 22 czerwca
24. godz.14:00 - grupa E : Brazylia - Kostaryka
25. godz.17:00 - grupa D : Nigeria - Islandia
26. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Szwajcaria
sobota, 23 czerwca
27. godz.14:00 - grupa G : Belgia - Tunezja
28. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Szwecja
29. godz.20:00 - grupa F : Korea Płd. - Meksyk
niedziela, 24 czerwca
30. godz.14:00 - grupa G : Anglia - Panama
31. godz.17:00 - grupa H : Japonia - Senegal
32. godz.20:00 - grupa H : Polska - Kolumbia
poniedziałek, 25 czerwca
33. godz.16:00 - grupa A : Urugwaj - Rosja
34. godz.16:00 - grupa A : Arabia Saudyjska - Egipt
35. godz.20:00 - grupa B : Iran - Portugalia
36. godz.20:00 - grupa B : Hiszpania - Maroko
wtorek, 26 czerwca
37. godz.16:00 - grupa C : Dania - Francja
38. godz.16:00 - grupa C : Australia - Peru
39. godz.20:00 - grupa D : Islandia - Chorwacja
40. godz.20:00 - grupa D : Nigeria - Argentyna
środa, 27 czerwca
41. godz.16:00 - grupa F : Meksyk - Szwecja
42. godz.16:00 - grupa F : Korea Płd. - Niemcy
43. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Brazylia
44. godz.20:00 - grupa E : Szwajcaria - Kostaryka
czwartek, 28 czerwca
45. godz.16:00 - grupa H : Japonia - Polska
46. godz.16:00 - grupa H : Senegal - Kolumbia
47. godz.20:00 - grupa G : Anglia - Belgia
48. godz.20:00 - grupa G : Panama - Tunezja
1/8 FINAŁU
sobota, 30 czerwca
49. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Francja - Argentyna
50. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Urugwaj - Portugalia
niedziela, 1 lipca
51. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Hiszpania - Rosja
52. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Chorwacja - Dania
poniedziałek, 2 lipca
53. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Brazylia - Meksyk
54. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Belgia - Japonia
wtorek, 3 lipca
55. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Szwecja - Szwajcaria
56. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Kolumbia - Anglia
ĆWIERĆFINAŁY
piątek, 6 lipca
57. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Urugwaj - Francja
58. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Brazylia - Belgia
sobota, 7 lipca
59. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Szwecja - Anglia
60. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Rosja - Chorwacja
PÓŁFINAŁY
wtorek, 10 lipca
61. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Francja - Belgia
środa, 11 lipca
62. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Chorwacja - Anglia
O 3 MIEJSCE
sobota, 14 lipca
63. godz.16:00 - o 3 miejsce : Belgia - Anglia
FINAŁ
niedziela, 15 lipca
64. godz.17:00 - FINAŁ : Francja - Chorwacja
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Wyniki po 64 meczach: (2018-07-15)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 48 pkt
5 miejsce
Grochu - 47 pkt
6 miejsce
Joanka - 43 pkt
maciej tsw - 43 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
8 miejsce
heathcliff - 39 pkt
9 miejsce
Pudelek - 36 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
11 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 63 meczach, po meczu o 3 miejsce: (2018-07-14)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 47 pkt
Grochu - 47 pkt
5 miejsce
Joanka - 43 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
maciej tsw - 42 pkt
7 miejsce
heathcliff - 39 pkt
8 miejsce
Pudelek - 36 pkt
9 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
10 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
11 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 62 meczach, po półfinałach: (2018-07-11)
1 miejsce
gaza - 51 pkt
2 miejsce
Darek - 48 pkt
3 miejsce
piter872 - 47 pkt
Grochu - 47 pkt
4 miejsce
adamek - 46 pkt
5 miejsce
Joanka - 43 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 41 pkt
7 miejsce
heathcliff - 39 pkt
maciej tsw - 39 pkt
8 miejsce
Pudelek - 36 pkt
9 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
10 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
11 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 60 meczach, po ćwierćfinałach: (2018-07-07)
(+korekta)
1 miejsce
gaza - 48 pkt
2 miejsce
piter872 - 47 pkt
3 miejsce
adamek - 46 pkt
4 miejsce
Grochu - 44 pkt
5 miejsce
Joanka - 43 pkt
6 miejsce
Darek - 42 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 38 pkt
maciej tsw - 38 pkt
8 miejsce
Pudelek - 36 pkt
9 miejsce
heathcliff - 35 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
11 miejsce
PiotrekP - 32 pkt
13 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 56 meczach: (2018-07-03)
1 miejsce
gaza - 48 pkt
2 miejsce
piter872 - 47 pkt
3 miejsce
adamek - 43 pkt
4 miejsce
Darek - 41 pkt
5 miejsce
Grochu - 40 pkt
6 miejsce
Joanka - 37 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 36 pkt
Pudelek - 36 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 35 pkt
heathcliff - 35 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 32 pkt
ninik - 32 pkt
10 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 52 meczach: (2018-07-01)
1 miejsce
gaza - 46 pkt
2 miejsce
piter872 - 42 pkt
3 miejsce
adamek - 41 pkt
4 miejsce
Darek - 37 pkt
5 miejsce
Grochu - 36 pkt
6 miejsce
Joanka - 35 pkt
7 miejsce
heathcliff - 34 pkt
Nic-ram - 34 pkt
Pudelek - 34 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 31 pkt
ninik - 31 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 30 pkt
10 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki fazie grupowej po 48 meczach: (2018-06-28)
1 miejsce
gaza - 42 pkt
2 miejsce
adamek - 40 pkt
3 miejsce
piter872 - 38 pkt
4 miejsce
Pudelek - 34 pkt
5 miejsce
Nic-ram - 33 pkt
6 miejsce
Grochu - 32 pkt
Darek - 32 pkt
7 miejsce
Joanka - 31 pkt
ninik - 31 pkt
heathcliff - 31 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 30 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 27 pkt
10 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 44 meczach: (2018-06-27)
1 miejsce
gaza - 41 pkt
2 miejsce
adamek - 37 pkt
3 miejsce
piter872 - 34 pkt
4 miejsce
Pudelek - 32 pkt
5 miejsce
Joanka - 30 pkt
ninik - 30 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 29 pkt
Grochu - 29 pkt
maciej tsw - 29 pkt
heathcliff - 29 pkt
7 miejsce
Darek - 27 pkt
8 miejsce
PiotrekP - 25 pkt
9 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 40 meczach: (2018-06-26)
1 miejsce
gaza - 38 pkt
2 miejsce
adamek - 34 pkt
3 miejsce
piter872 - 33 pkt
4 miejsce
Pudelek - 32 pkt
5 miejsce
Joanka - 29 pkt
ninik - 29 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 28 pkt
Grochu - 28 pkt
7 miejsce
Darek - 26 pkt
maciej tsw - 26 pkt
heathcliff - 26 pkt
8 miejsce
PiotrekP - 25 pkt
9 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 36 meczach: (2018-06-25)
1 miejsce
gaza - 37 pkt
2 miejsce
adamek - 33 pkt
3 miejsce
piter872 - 30 pkt
4 miejsce
Joanka - 29 pkt
Pudelek - 29 pkt
5 miejsce
Nic-ram - 27 pkt
Grochu - 27 pkt
6 miejsce
ninik - 24 pkt
7 miejsce
Darek - 23 pkt
maciej tsw - 23 pkt
8 miejsce
PiotrekP - 21 pkt
heathcliff - 21 pkt
9 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 32 meczach: (2018-06-24)
1 miejsce
gaza - 34 pkt
2 miejsce
adamek - 33 pkt
3 miejsce
Joanka - 28 pkt
Pudelek - 28 pkt
piter872 - 28 pkt
4 miejsce
Nic-ram - 27 pkt
Grochu - 27 pkt
5 miejsce
ninik - 24 pkt
6 miejsce
Darek - 23 pkt
maciej tsw - 23 pkt
7 miejsce
PiotrekP - 21 pkt
heathcliff - 21 pkt
8 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 23 meczach:
po poprawce
1 miejsce
adamek - 24 pkt
2 miejsce
Joanka - 23 pkt
3 miejsce
Grochu - 21 pkt
4 miejsce
Nic-ram - 20 pkt
5 miejsce
Pudelek - 19 pkt
6 miejsce
gaza - 18 pkt
piter872 - 18 pkt
7 miejsce
Darek - 15 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 14 pkt
ninik - 14 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 13 pkt
10 miejsce
heathcliff - 12 pkt
=================================
Wyniki po 11 meczach:
1 miejsce
Grochu - 13 pkt
2 miejsce
adamek - 11 pkt
Joanka - 11 pkt
3 miejsce
Pudelek - 9 pkt
4 miejsce
Nic-ram - 8 pkt
5 miejsce
gaza - 6 pkt
ninik - 6 pkt
6 miejsce
piter872 - 5 pkt
maciej tsw - 5 pkt
Darek - 5 pkt
PiotrekP - 5 pkt
7 miejsce
heathcliff - 4 pkt
=================================
Wyniki po 4 meczach:
1 miejsce - 6 pkt.
adamek
2 miejsce - 4 pkt.
gaza
3 miejsce - 3 pkt.
Pudelek
Joanka
4 miejsce - 2 pkt.
piter872
maciej tsw
Darek
PiotrekP
Grochu
Nic-ram
ninik
5 miejsce - 1 pkt.
heathcliff
=================================
Wyniki po 1 meczu:
1 miejsce - 1 pkt.
piter872
maciej tsw
adamek
Darek
Pudelek
gaza
Joanka
PiotrekP
Grochu
2 miejsce - 0 pkt.
Nic-ram
Wyniki po 64 meczach: (2018-07-15)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 48 pkt
5 miejsce
Grochu - 47 pkt
6 miejsce
Joanka - 43 pkt
maciej tsw - 43 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
8 miejsce
heathcliff - 39 pkt
9 miejsce
Pudelek - 36 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
11 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 63 meczach, po meczu o 3 miejsce: (2018-07-14)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 47 pkt
Grochu - 47 pkt
5 miejsce
Joanka - 43 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
maciej tsw - 42 pkt
7 miejsce
heathcliff - 39 pkt
8 miejsce
Pudelek - 36 pkt
9 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
10 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
11 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 62 meczach, po półfinałach: (2018-07-11)
1 miejsce
gaza - 51 pkt
2 miejsce
Darek - 48 pkt
3 miejsce
piter872 - 47 pkt
Grochu - 47 pkt
4 miejsce
adamek - 46 pkt
5 miejsce
Joanka - 43 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 41 pkt
7 miejsce
heathcliff - 39 pkt
maciej tsw - 39 pkt
8 miejsce
Pudelek - 36 pkt
9 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
10 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
11 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 60 meczach, po ćwierćfinałach: (2018-07-07)
(+korekta)
1 miejsce
gaza - 48 pkt
2 miejsce
piter872 - 47 pkt
3 miejsce
adamek - 46 pkt
4 miejsce
Grochu - 44 pkt
5 miejsce
Joanka - 43 pkt
6 miejsce
Darek - 42 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 38 pkt
maciej tsw - 38 pkt
8 miejsce
Pudelek - 36 pkt
9 miejsce
heathcliff - 35 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
11 miejsce
PiotrekP - 32 pkt
13 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 56 meczach: (2018-07-03)
1 miejsce
gaza - 48 pkt
2 miejsce
piter872 - 47 pkt
3 miejsce
adamek - 43 pkt
4 miejsce
Darek - 41 pkt
5 miejsce
Grochu - 40 pkt
6 miejsce
Joanka - 37 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 36 pkt
Pudelek - 36 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 35 pkt
heathcliff - 35 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 32 pkt
ninik - 32 pkt
10 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 52 meczach: (2018-07-01)
1 miejsce
gaza - 46 pkt
2 miejsce
piter872 - 42 pkt
3 miejsce
adamek - 41 pkt
4 miejsce
Darek - 37 pkt
5 miejsce
Grochu - 36 pkt
6 miejsce
Joanka - 35 pkt
7 miejsce
heathcliff - 34 pkt
Nic-ram - 34 pkt
Pudelek - 34 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 31 pkt
ninik - 31 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 30 pkt
10 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki fazie grupowej po 48 meczach: (2018-06-28)
1 miejsce
gaza - 42 pkt
2 miejsce
adamek - 40 pkt
3 miejsce
piter872 - 38 pkt
4 miejsce
Pudelek - 34 pkt
5 miejsce
Nic-ram - 33 pkt
6 miejsce
Grochu - 32 pkt
Darek - 32 pkt
7 miejsce
Joanka - 31 pkt
ninik - 31 pkt
heathcliff - 31 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 30 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 27 pkt
10 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 44 meczach: (2018-06-27)
1 miejsce
gaza - 41 pkt
2 miejsce
adamek - 37 pkt
3 miejsce
piter872 - 34 pkt
4 miejsce
Pudelek - 32 pkt
5 miejsce
Joanka - 30 pkt
ninik - 30 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 29 pkt
Grochu - 29 pkt
maciej tsw - 29 pkt
heathcliff - 29 pkt
7 miejsce
Darek - 27 pkt
8 miejsce
PiotrekP - 25 pkt
9 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 40 meczach: (2018-06-26)
1 miejsce
gaza - 38 pkt
2 miejsce
adamek - 34 pkt
3 miejsce
piter872 - 33 pkt
4 miejsce
Pudelek - 32 pkt
5 miejsce
Joanka - 29 pkt
ninik - 29 pkt
6 miejsce
Nic-ram - 28 pkt
Grochu - 28 pkt
7 miejsce
Darek - 26 pkt
maciej tsw - 26 pkt
heathcliff - 26 pkt
8 miejsce
PiotrekP - 25 pkt
9 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 36 meczach: (2018-06-25)
1 miejsce
gaza - 37 pkt
2 miejsce
adamek - 33 pkt
3 miejsce
piter872 - 30 pkt
4 miejsce
Joanka - 29 pkt
Pudelek - 29 pkt
5 miejsce
Nic-ram - 27 pkt
Grochu - 27 pkt
6 miejsce
ninik - 24 pkt
7 miejsce
Darek - 23 pkt
maciej tsw - 23 pkt
8 miejsce
PiotrekP - 21 pkt
heathcliff - 21 pkt
9 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 32 meczach: (2018-06-24)
1 miejsce
gaza - 34 pkt
2 miejsce
adamek - 33 pkt
3 miejsce
Joanka - 28 pkt
Pudelek - 28 pkt
piter872 - 28 pkt
4 miejsce
Nic-ram - 27 pkt
Grochu - 27 pkt
5 miejsce
ninik - 24 pkt
6 miejsce
Darek - 23 pkt
maciej tsw - 23 pkt
7 miejsce
PiotrekP - 21 pkt
heathcliff - 21 pkt
8 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
=================================
Wyniki po 23 meczach:
po poprawce
1 miejsce
adamek - 24 pkt
2 miejsce
Joanka - 23 pkt
3 miejsce
Grochu - 21 pkt
4 miejsce
Nic-ram - 20 pkt
5 miejsce
Pudelek - 19 pkt
6 miejsce
gaza - 18 pkt
piter872 - 18 pkt
7 miejsce
Darek - 15 pkt
8 miejsce
maciej tsw - 14 pkt
ninik - 14 pkt
9 miejsce
PiotrekP - 13 pkt
10 miejsce
heathcliff - 12 pkt
=================================
Wyniki po 11 meczach:
1 miejsce
Grochu - 13 pkt
2 miejsce
adamek - 11 pkt
Joanka - 11 pkt
3 miejsce
Pudelek - 9 pkt
4 miejsce
Nic-ram - 8 pkt
5 miejsce
gaza - 6 pkt
ninik - 6 pkt
6 miejsce
piter872 - 5 pkt
maciej tsw - 5 pkt
Darek - 5 pkt
PiotrekP - 5 pkt
7 miejsce
heathcliff - 4 pkt
=================================
Wyniki po 4 meczach:
1 miejsce - 6 pkt.
adamek
2 miejsce - 4 pkt.
gaza
3 miejsce - 3 pkt.
Pudelek
Joanka
4 miejsce - 2 pkt.
piter872
maciej tsw
Darek
PiotrekP
Grochu
Nic-ram
ninik
5 miejsce - 1 pkt.
heathcliff
=================================
Wyniki po 1 meczu:
1 miejsce - 1 pkt.
piter872
maciej tsw
adamek
Darek
Pudelek
gaza
Joanka
PiotrekP
Grochu
2 miejsce - 0 pkt.
Nic-ram
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
Adam , wchodzę w to
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
Wchodzę w to również, ale wyniki napisze w późniejszym czasie. Chcę również zwrócić uwagę na flagę Brazyli;)
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
FAZA GRUPOWA
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 3-0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Obrazek Urugwaj 0-4
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 1-0
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 1-1 edit 14.06 na wynik 2:1
sobota, 16 czerwca
5. godz.12:00 - grupa C : Francja - Australia 2-0
6. godz.15:00 - grupa D : Argentyna - Islandia 1-0
7. godz.18:00 - grupa C : Peru - Dania 0-2
8. godz.21:00 - grupa D : Chorwacja - Nigeria 2-1
niedziela, 17 czerwca
9. godz.14:00 - grupa E : Kostaryka - Serbia 1-0
10. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Meksyk 4-1
11. godz.20:00 - grupa E : Brazylia - Szwajcaria 3-2
poniedziałek, 18 czerwca
12. godz.14:00 - grupa F : Szwecja - Korea Płd. 1-0
13. godz.17:00 - grupa G : Belgia - Panama 3-0
14. godz.20:00 - grupa G : Tunezja - Anglia 1-3
wtorek, 19 czerwca
15. godz.14:00 - grupa H : Kolumbia - Japonia 0-1
16. godz.17:00 - grupa H : Polska - Senegal 3-1
17. godz.20:00 - grupa A : Rosja - Egipt 2-1
środa, 20 czerwca
18. godz.14:00 - grupa B : Portugalia - Maroko 4-1
19. godz.17:00 - grupa A : Urugwaj - Arabia Saudyjska 2-0
20. godz.20:00 - grupa B : Iran - Hiszpania 0-4
czwartek, 21 czerwca
21. godz.14:00 - grupa C : Francja - Peru 2-1
22. godz.17:00 - grupa C : Dania - Australia 1-0
23. godz.20:00 - grupa D : Argentyna - Chorwacja 3-1
piątek, 22 czerwca
24. godz.14:00 - grupa E : Brazylia - Kostaryka 2-0
25. godz.17:00 - grupa D : Nigeria - Islandia 1-0
26. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Szwajcaria 2-1
sobota, 23 czerwca
27. godz.14:00 - grupa G : Belgia - Tunezja 1-0
28. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Szwecja 2-1
29. godz.20:00 - grupa F : Korea Płd. - Meksyk 0-1
niedziela, 24 czerwca
30. godz.14:00 - grupa G : Anglia - Panama 4-1
31. godz.17:00 - grupa H : Japonia - Senegal 0-2
32. godz.20:00 - grupa H : Polska - Kolumbia 3-1
poniedziałek, 25 czerwca
33. godz.16:00 - grupa A : Urugwaj - Rosja 2-1
34. godz.16:00 - grupa A : Arabia Saudyjska - Egipt 1-0
35. godz.20:00 - grupa B : Iran - Portugalia 0-4
36. godz.20:00 - grupa B : Hiszpania - Maroko 4-11
wtorek, 26 czerwca
37. godz.16:00 - grupa C : Dania - Francja 1-2
38. godz.16:00 - grupa C : Australia - Peru 0-1
39. godz.20:00 - grupa D : Islandia - Chorwacja 1-3
40. godz.20:00 - grupa D : Nigeria - Argentyna 0-1
środa, 27 czerwca
41. godz.16:00 - grupa F : Meksyk - Szwecja 1-0
42. godz.16:00 - grupa F : Korea Płd. - Niemcy 0-3
43. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Brazylia 0-3
44. godz.20:00 - grupa E : Szwajcaria - Kostaryka 1-0
czwartek, 28 czerwca
45. godz.16:00 - grupa H : Japonia - Polska 0-1
46. godz.16:00 - grupa H : Senegal - Kolumbia 1-0
47. godz.20:00 - grupa G : Anglia - Belgia 2-1
48. godz.20:00 - grupa G : Panama - Tunezja 0-1
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 3-0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Obrazek Urugwaj 0-4
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 1-0
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 1-1 edit 14.06 na wynik 2:1
sobota, 16 czerwca
5. godz.12:00 - grupa C : Francja - Australia 2-0
6. godz.15:00 - grupa D : Argentyna - Islandia 1-0
7. godz.18:00 - grupa C : Peru - Dania 0-2
8. godz.21:00 - grupa D : Chorwacja - Nigeria 2-1
niedziela, 17 czerwca
9. godz.14:00 - grupa E : Kostaryka - Serbia 1-0
10. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Meksyk 4-1
11. godz.20:00 - grupa E : Brazylia - Szwajcaria 3-2
poniedziałek, 18 czerwca
12. godz.14:00 - grupa F : Szwecja - Korea Płd. 1-0
13. godz.17:00 - grupa G : Belgia - Panama 3-0
14. godz.20:00 - grupa G : Tunezja - Anglia 1-3
wtorek, 19 czerwca
15. godz.14:00 - grupa H : Kolumbia - Japonia 0-1
16. godz.17:00 - grupa H : Polska - Senegal 3-1
17. godz.20:00 - grupa A : Rosja - Egipt 2-1
środa, 20 czerwca
18. godz.14:00 - grupa B : Portugalia - Maroko 4-1
19. godz.17:00 - grupa A : Urugwaj - Arabia Saudyjska 2-0
20. godz.20:00 - grupa B : Iran - Hiszpania 0-4
czwartek, 21 czerwca
21. godz.14:00 - grupa C : Francja - Peru 2-1
22. godz.17:00 - grupa C : Dania - Australia 1-0
23. godz.20:00 - grupa D : Argentyna - Chorwacja 3-1
piątek, 22 czerwca
24. godz.14:00 - grupa E : Brazylia - Kostaryka 2-0
25. godz.17:00 - grupa D : Nigeria - Islandia 1-0
26. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Szwajcaria 2-1
sobota, 23 czerwca
27. godz.14:00 - grupa G : Belgia - Tunezja 1-0
28. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Szwecja 2-1
29. godz.20:00 - grupa F : Korea Płd. - Meksyk 0-1
niedziela, 24 czerwca
30. godz.14:00 - grupa G : Anglia - Panama 4-1
31. godz.17:00 - grupa H : Japonia - Senegal 0-2
32. godz.20:00 - grupa H : Polska - Kolumbia 3-1
poniedziałek, 25 czerwca
33. godz.16:00 - grupa A : Urugwaj - Rosja 2-1
34. godz.16:00 - grupa A : Arabia Saudyjska - Egipt 1-0
35. godz.20:00 - grupa B : Iran - Portugalia 0-4
36. godz.20:00 - grupa B : Hiszpania - Maroko 4-11
wtorek, 26 czerwca
37. godz.16:00 - grupa C : Dania - Francja 1-2
38. godz.16:00 - grupa C : Australia - Peru 0-1
39. godz.20:00 - grupa D : Islandia - Chorwacja 1-3
40. godz.20:00 - grupa D : Nigeria - Argentyna 0-1
środa, 27 czerwca
41. godz.16:00 - grupa F : Meksyk - Szwecja 1-0
42. godz.16:00 - grupa F : Korea Płd. - Niemcy 0-3
43. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Brazylia 0-3
44. godz.20:00 - grupa E : Szwajcaria - Kostaryka 1-0
czwartek, 28 czerwca
45. godz.16:00 - grupa H : Japonia - Polska 0-1
46. godz.16:00 - grupa H : Senegal - Kolumbia 1-0
47. godz.20:00 - grupa G : Anglia - Belgia 2-1
48. godz.20:00 - grupa G : Panama - Tunezja 0-1
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2018, 19:35 przez piter872, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
Widzę piter żeś optymistą wielkim jest co do naszych "kopaczy".
Po tym co pokazali z Chille to dobrze będzie jak nie będą ostatni w grupie...
Po tym co pokazali z Chille to dobrze będzie jak nie będą ostatni w grupie...
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
tu jest stawka dużo wyższa i mam nadzieję że się uda;)
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
czy ktoś bierze udział w typowaniu? :> bo na razie cisza
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
no własnie co z Wami ???
zachecam do zabawy
ja wrzuce wieczorem
zachecam do zabawy
ja wrzuce wieczorem
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
Spokooooojnie
Zdążyyyyymy
Zdążyyyyymy
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
-
- Turysta
- Posty: 87
- Rejestracja: 13 kwietnia 2013, 14:44
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
Rosja - Arabia Saudyjska 2-0
Egipt - Urugwaj 1-2
Maroko - Iran 1-0
Portugalia - Hiszpania 1-2
Egipt - Urugwaj 1-2
Maroko - Iran 1-0
Portugalia - Hiszpania 1-2
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 2-0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 0-3
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 0-1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 0-0
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 2-0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 0-3
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 0-1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 0-0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
http://picasaweb.google.com/adamkostur
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
No to spróbujmy
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 1-2
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 1-1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 1-0
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 1-2
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 1-1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 1-0
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
(J. Tuwim)
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
14.06.2018
1. 17:00 Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
15.06.2018
2. 14:00 Egipt - Urugwaj 0-2
3. 17:00 Maroko - Iran 1-1
4. 20:00 Portugalia - Hiszpania 1-1
16.06.2018
5. 12:00 Francja - Australia 2-0
6. 15:00 Argentyna - Islandia 1-1
7. 18:00 Peru - Dania 1-1
8. 21:00 Chorwacja - Nigeria 2-1
17.06.2018
9. 14:00 Kostaryka - Serbia 1-2
10. 17:00 Niemcy - Meksyk 2-0
11. 20:00 Brazylia - Szwajcaria 3-1
18.06.2018
12. 14:00 Szwecja - Korea Południowa 2-0
13. 17:00 Belgia - Panama 2-0
14. 20:00 Tunezja - Anglia 0-2
1. 17:00 Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
15.06.2018
2. 14:00 Egipt - Urugwaj 0-2
3. 17:00 Maroko - Iran 1-1
4. 20:00 Portugalia - Hiszpania 1-1
16.06.2018
5. 12:00 Francja - Australia 2-0
6. 15:00 Argentyna - Islandia 1-1
7. 18:00 Peru - Dania 1-1
8. 21:00 Chorwacja - Nigeria 2-1
17.06.2018
9. 14:00 Kostaryka - Serbia 1-2
10. 17:00 Niemcy - Meksyk 2-0
11. 20:00 Brazylia - Szwajcaria 3-1
18.06.2018
12. 14:00 Szwecja - Korea Południowa 2-0
13. 17:00 Belgia - Panama 2-0
14. 20:00 Tunezja - Anglia 0-2
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Re: FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
14.06.2018
1. 17:00 Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
15.06.2018
2. 14:00 Egipt - Urugwaj 1-2
3. 17:00 Maroko - Iran 1-2
4. 20:00 Portugalia - Hiszpania 1-1
1. 17:00 Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
15.06.2018
2. 14:00 Egipt - Urugwaj 1-2
3. 17:00 Maroko - Iran 1-2
4. 20:00 Portugalia - Hiszpania 1-1
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.