Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 27 listopada 2016, 12:46

Kos, dzięki za info o działalności tegoż (w sumie fajnego) fora.

Masz rację, prawdopodobnie "jubileusz" przejdzie bez echa :( a szkoda.
wypadałoby coś (zorganizować) czy też ciepłego napisać, a tak ........

Mimo wszystko , gratki dla twórcy tegoż forum (klubu), późniejszym i obecnym Adminom jak i wszystkim Moderatorom, którzy poświecili i poświecają czas, aby to forum (klub) działał. :spoko: :bukiet: :piwo:

Najgorsze, że do klubu GS (nie mylić z forum) zapisywani są tutaj osoby przypadkowe, niepoważne ; prosty przykład ; 100 letnie (id....i)
Dla których klub nie ma żadnej wartości górskiej upss; załapania się na "impre" :twisted: ew pisaniu 100 postów przypominających o ....pieczonkach, natomiast gdy ma odpowiedziec na proste pytanie udaje gł....a

Kos, jeszcze raz dzięki za .....info o histori GS :brawo:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 27 listopada 2016, 12:54

viking - wyluzuj już proszę z tymi osobistymi wycieczkami :kukacz:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 27 listopada 2016, 12:59

Grochu pisze:viking - wyluzuj już proszę z tymi osobistymi wycieczkami
Grochu no weź przestań... Czy Janusz nie pisze prawdy? Czy nie mówi głośno o tym o czym inni wiedzą, kiedyś już mówili, a teraz po prostu już im się nie chce "walczyć z wiatrakami"? Mnie się już nie chce. Dlatego będę kibicował Januszowi - ostatniemu "błędnemu rycerzowi", któremu się jeszcze chce.
:spoko:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 27 listopada 2016, 13:26

Królik pisze:Grochu no weź przestań... Czy Janusz nie pisze prawdy?
Nie o to mi chodzi. Moderator ma m.in. zwracać użytkownikom uwagę, by powstrzymywali się od osobistych wycieczek. Tyle.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 27 listopada 2016, 14:16

:):):) po prostu ręce opadają :):):)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
turysta z Poronina
Turysta
Turysta
Posty: 33
Rejestracja: 13 grudnia 2007, 20:22

Post autor: turysta z Poronina » 27 listopada 2016, 15:30

viking pisze: Najgorsze, że do klubu GS (nie mylić z forum) zapisywani są tutaj osoby przypadkowe, niepoważne ; prosty przykład ; 100 letnie (id....i)
Dla których klub nie ma żadnej wartości górskiej upss; załapania się na "impre" :twisted:
Bardzo mądre słowa. :)
Ja ze względu na swoje blisko 72 wiosny nawet nie zamyślam dokazywać na klubie i nie kandyduje.
A jak chcę zaszaleć- to wyrywam koleżankę z pobliskiego klubu "seniora" i idziemy w tango. :D
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 27 listopada 2016, 15:58

Grochu pisze:viking - wyluzuj już proszę z tymi osobistymi wycieczkami :kukacz:
i zrób sam Janusz coś dla tego klubu poza totalną krytyką tych co mają inne zdanie jak Twoje obowiązkowe do stosowania :twisted:

np. napisz jakąś relację dla innych z ciekawych ponoć swoich licznych wypadów :jupi:
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 27 listopada 2016, 19:44

kos pisze:Najstarszym stażem forumowiczem jest Mosorczyk
Czyli szacowny założyciel i nadal członek klubu. Czołem :jupi:
Przez stronkę (ale nie klub) przewinęło się parę tysięcy ludzi. Ja zaczynałem na miejscu około 450, a jestem obecnie na 29. A ile było półroczniaków? Ostatnio spora grupa starych członków zamilkła - może coś im się urodziło? :twisted: Kilku kolejnym klub przestaje się podobać - a szkoda! (nie wiedzą co mogą stracić). Ważne jest, że klub podoba się garstce ludzi. Ta garstka wystarczy aby istniał kolejne 10 lat. Ja z uwagi na wiek też pewnie niewiele razy spotkam się z Wami w terenie. Ale będę kibicował dopóki strona będzie istnieć. :8)

Ps. Czy Viking dogryza mi w temacie pieczonek? Bo Ślązak nie zna smaku prawdziwych pieczonek :P :8)
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 27 listopada 2016, 21:42

Ehmmm....moja prośba o wyluzowanie w temacie wycieczek osobistych była bardziej ogólnej natury ;)
Proszę więc tak samo innych forumowiczów o wyluzowanie również w temacie wycieczek osobistych pod adresem vikinga.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 27 listopada 2016, 22:47

kos pisze:który na bezludnej wyspie chyba
Użyte słowo "chyba" stawia tą analizę w niekorzystnym świetle.

edyt.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 28 listopada 2016, 0:54

Marku, masz rację, jeszcze mi się chce, bo mi zależy, gdyby sprawa dotyczyla forumowicza, dawno bym "odpuścił", jednak tu chodzi o klubowicza, wiem , ze przynależność do klubu obecnie (chyba) nic już nie znaczy. Owszem mam wiele sygnałów abym zobojetniał na poczynania pewnych klubowych osób, które mienią się klubowiczami GS, ale ja.........nie potrafię. Wiem, ściągam na siebie krytykę "niemowlaków jak i 100-letnich "starzyków" jak i "imprezowiczów" ale akurat tych osobników mam w .....? (nie, nie tam ich nie mam)
Grochu pisze:viking - wyluzuj już proszę z tymi osobistymi wycieczkami :kukacz:
Szok, ? Skoro autor postu pisze o pewnym zdarzeniu (projekcie) reklamuje go, to przyzwoitość nakazywałaby aby autor (po minięciu kilku miesięcy) podał wynik tego projektu ? Tak czy Nie?

Co jest w złego w moich pytaniach do autora postu , ze chciałem poznać wynik tego konkretnego projektu :twisted: Owszem moje proste pytanie było co jakiś czas ponawiane, jednak autor woli pisać o "pieczonkach" , by na koniec schować się za plecami Mod-w, co już jest (jak dla mnie) dziwne, że tak łatwo Mod temat zamknął.

Czy nie prościej autorowi byłoby udzielić prostej odpowiedzi, która raz na zawsze dawno temu zamknełaby ten watek.

Czy to nie należy właśnie do zadań Moda (ów). Grochu, szczerze, kto ma wyluzować? To autor postu ponosi odpowiedzialność za swoje pisane słowa, jak i rzeczową odpowiedz na pytanie forumowicza dotyczące tego właśnie tematu.

Adamku, moim zdaniem zadziałeś trochę pochopnie, na spokojnie przemyśl swoja decyzję. DarekZ nie jest, nie był i chyba nie będzie "świetą k....ą , która ma tu względy (jak widać po twojej decyzji) upss, przywilej zamykania tematu.

DarkuZ , faktycznie ręce opadają, bo muszą opadać (na klawiaturę) tylko po to, abyś brał odpowiedzialność za swoje pisane słowa. Skoro piszesz o jakiejś sprawie (projekcie), to musisz liczyć się z tym, że skoro sam nie podajesz wyniku tego projektu, to ktoś z forumowiczów zada ci konkretne pytanie, na które chciałby otrzymać prostą odpowiedz (w tym przypadku) weszła na szczyt ; Tak czy Nie , czy to tak dużo? Nie pytałem się o żadne szczegóły.
Ciekawe, czy na swoje konkretne pytania (w innych watkach) chciałbyś, aby autorzy świadomie cię ignorowali (upps, prosili Mod-ów, aby zamykali temat)

Tatromaniaku, 3 letni niemowlaku, kto pisze za ciebie posty ?
Posądzanie mnie o krytykę klubu, przez 3-latka świadczy tylko o jednym ; nie dorosłeś by być członkiem klubu, naprawdę "zrobiono ci wielka krzywdę". Jak nauczysz się czytać (ze zrozumieniem pisanego tekstu) to obiecuję; kiedyś napiszę jakąś relację.

Jedralu;
viking nie dogryza ci w temacie pieczonek? to DarekZ non stop ci o nich przypomina :twisted:

Grochu, twoja prośba o wyluzowanie w temacie wycieczek osobistych była bardziej ogólnej natury, czyli piszesz o czymś tylko dla zasady :P aby jako MOd cośik napisać :zoboc:

Nasuwa się proste pytanie; dotyczy ono Mod-ów, czy forumowicz ma prawo oczekiwać od autora (ów) posta otrzymać prostą jasną opowiedz na zadane pytanie. Adam, Grochu,oczekuje prostej odpowiedzi; Tak czy Nie.

"klubowicze są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych"

viking, był i jest dociekliwy, dlatego zadaje proste pytania, czy jest w tym coś złego niezgodnego z regulaminem . Nie piszę o "X" tylko wymieniam konkretnego autora, który .........skoro tu zawitał, to ponosi odp. za swój tekst, ot tyle i tylko tyle.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 28 listopada 2016, 9:13

viking pisze:Skoro autor postu pisze o pewnym zdarzeniu (projekcie) reklamuje go, to przyzwoitość nakazywałaby aby autor (po minięciu kilku miesięcy) podał wynik tego projektu ? Tak czy Nie?
vikingu, tak z ręką na sercu, ileż to "projektów" zareklamowałeś? i ileż z "przyzwoitością" później opisałeś? Zanim zaczniesz wymagać od innych, zacznij wymagać od siebie.
Jaką nową wartość wnoszą Twoje pojawienia się na forum, poza konfliktem i chaosem? W jednym poście przywaliłeś kilku osobom naraz, jaki to ma cel?

Zależy Ci na Klubie? Tak czy Nie? Jeśli tak, DAJ coś od siebie zamiast siać zamęt.

Nie mam 100, ani 3 lat, czytam w miarę ze zrozumieniem, mam fotkę. Z ciekawością czekam czym mi przywalisz.
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 28 listopada 2016, 9:28

viking pisze:Nasuwa się proste pytanie; dotyczy ono Mod-ów, czy forumowicz ma prawo oczekiwać od autora (ów) posta otrzymać prostą jasną opowiedz na zadane pytanie. Adam, Grochu,oczekuje prostej odpowiedzi; Tak czy Nie.
Tak. Masz prawo oczekiwać. Ale jak ktoś NIE CHCE na to Twoje pytanie odpowiedzieć to taka jego wola - i nie możesz go do tego zmusić.
Od razu odpowiem na następne Twoje pytanie:
Otóż nie. Nie można wyrzucić kogoś z Klubu za to, że nie chce odpowiedzieć na jakieś pytanie. Tak samo jak nie można wyrzucić za to, że w swoim profilu zamieścił fikcyjną datę urodzenia czy miejsce zamieszkania.
Co do zamykania tematu: mamy tu zasadę, że autor tematu ma prawo decydować czy temat zakończyć - i tak też się stało z tematem "Śnieżnej pantery".

Moralne oceny takich czy innych zachowań zostawiam dla siebie, bo nie taka moja rola by się tu w takich tematach uzewnętrzniać.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 28 listopada 2016, 10:25

Tylko krótko w formie wyjaśnienia.
Nie ja pierwszy personalnie się czepiam kogoś lecz jego eminencja pierwszy awanturnik na tym forum Viking.
Odpieprz się wreszcie od mojego wieku, którego nie chce aby był widoczny a mam do tego prawo.
System nie pozwala mi na zostawienie tam wolnego miejsca, więc wstawiłem tam 1, a że ona się zmienia to już miej pretensję do kogo innego.
Przestać opowiadać dyrdymały bo jak większość mnie znasz i nigdy tu nie występowałem jako anonim nawet dla bardzo "dociekliwych".
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 28 listopada 2016, 10:57

viking pisze:przyzwoitość nakazywałaby aby autor (po minięciu kilku miesięcy) podał wynik tego projektu ? Tak czy Nie?
Autor dawno udzielił odpowiedzi. Milczenie bowiem też jest odpowiedzią. I w życiu i na forum. I tak jak w życiu - nie musi Ci się ona podobać, natomiast powinieneś przyjąć ją w końcu do wiadomości.

A przyzwoitość (szczególnie klubowicza, Januszu, czyli też Twoja) nakazywałaby przestać się czepiać, siać ferment i jątrzyć.
ODPOWIEDZ