schroniska a ulgi

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

schroniska a ulgi

Post autor: Kovik » 11 lipca 2014, 18:41

Mam do was pytanie. Czy w schroniskach jest mozliwość łączenia ulg za nocleg np członkostwo PTTK i Honorowego Dawcy Krwi
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Mirek

Post autor: Mirek » 11 lipca 2014, 19:28

Z tego co wiem, to raczej nie.Ulgi nie mogą się komasować,albo albo.Objaśniam i tłumaczę, posiadacz kilku takich ulg(PttK,krwiodawstwo itp) przy komasacji ulg mógłby darmowo lub prawie darmowo nocować tam gdzie taki ulgi honorują.
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 13 lipca 2014, 8:53

no właśnie o takie coś mi chodziło żeby tak było ale jak nie to trudno
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Mirek

Post autor: Mirek » 13 lipca 2014, 9:14

Kovik pisze:no właśnie o takie coś mi chodziło żeby tak było ale jak nie to trudno
Jedynym wyjściem jest telefon do konkretnego obiektu z pytaniem o honorowane ulgi,bywa tak że nie wszędzie są ulgi na np,krwiodawstwo lub legitymacja PTTK.Co do ulg z legitymacji to honorowane są tylko wtedy gdy opłacona jest składka na bieżący rok, książęczka krwiodawcy to np, wymaga się bieżących wpisów o dawstwie Na przykład na Rycerzowej są takie ulgi;


Honorujemy Kartę Rabatową PTTK i NFI (zniżka 20%), Euro 26 (10%), Honorowy Dawca Krwi (20%)


.Jest kilka innych ulg,więc tak jak już pisałem ;telefon do obiektu i wszystko jasne.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 13 lipca 2014, 13:05

mirek pisze:książęczka krwiodawcy to np, wymaga się bieżących wpisów o dawstwie
trzeba być aktywnym dawcą tzn. ostatnie oddanie krwi musi mieć miejsce w ciągu ostatnich 6 m-cy.
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Mirek

Post autor: Mirek » 13 lipca 2014, 14:33

Inga pisze:
mirek pisze:książęczka krwiodawcy to np, wymaga się bieżących wpisów o dawstwie
trzeba być aktywnym dawcą tzn. ostatnie oddanie krwi musi mieć miejsce w ciągu ostatnich 6 m-cy.
to właśnie miałem na mysli.
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 27 czerwca 2016, 15:20

jolantawoj pisze:W większości co byłam to nie było takiej możliwość wogóle i w sumie to wydaje się logiczne. :D :P
ale co logiczne? :P :P
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
ODPOWIEDZ