Beskidy czeskie

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Beskidy czeskie

Post autor: Anonymous » 09 września 2007, 20:26

gotowe

Chciałbym sie wybrac w beskidy morawsko slaskie,czyli te po czeskiej stronie,jeszcze w tym roku,słyszałem ze warto,ze jest pieknie,ale chciałbym sie zapytac kogos kto był moze na łysej górze,travnym,ropicy czy moze na radhoscie,jak tam jest ze szlakami,czy sa dostepne w górach schroniska czy trzeba zbaczac na nocleg w doliny,jak to wyglada,jakie sa interesujace szlaki itd.z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam. :)
Mirek

Beskidy czeskie

Post autor: Mirek » 06 kwietnia 2008, 9:03

Cześć Kips :spoko: Tu Mirek mieszkam w Wodzisławiu Śląskim i do beskidu śląsko-morawskiego mam blisko.Byłem na Lysej horze i na Radhoście.Ogólnie czeskie beskidy są dobrze zgospodarowane turystycznie :D Oznakowanie jest dobre z noclegami nie ma problemów.Jest mnóstwo schronisk głównie prywatnych.Trochę znam ich beskidy. Na Radhoscie jest piękny hotel cały z drewna potem punkt widokowy i dalej idąc posąg Radegasta i kaplica świętego Cyryla i Medodego, to patroni czecho i słowaków coś jak nasza święta Jadwiga.Więcej znajdziesz na stronie www.beskydy.cz pod hasłem Pustevny. 19 kwietnia jadę pociągiem na Javorowy.Mieszkasz w Cieszynie więc niebędzie problemu ze spotkaniem się w czeskim cieszynie :hura: Wtedy mogę ci więcej opowiedzieć
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 18 października 2012, 15:13

Na starych tematach mozna znależć ciekawe informacje.
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Mirek

Post autor: Mirek » 18 października 2012, 15:37

andrzejwiesia pisze:Na starych tematach mozna znależć ciekawe informacje.
Wiadomo. :twisted:
ODPOWIEDZ