Granią Słowackich Tatr Zachodnich (Słowacka Orla Perć)

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Granią Słowackich Tatr Zachodnich (Słowacka Orla Perć)

Post autor: aniołek » 27 sierpnia 2012, 14:08

Mam zamiar , ze znajomymi zrobić trasę (w dwa dni) od Siwego Wierchu po Rakoń - chyba że , siły lub pogoda nie pozwolą - to bez Rohaczy :spoko: . Czy ktoś z Was przeszedł tą trasę :) ? bo mam parę pytań na PW :D . Galerie , uwagi mile widziane :).
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 27 sierpnia 2012, 16:47

Ja szedłem,niektóre odcinki 2-3 razy,a co chcesz wiedzieć :?:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 27 sierpnia 2012, 16:56

gaza pisze:a co chcesz wiedzieć :?:
wbiję na GG :spoko:
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 27 sierpnia 2012, 16:58

wbiję na GG :spoko:
ok.
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 27 sierpnia 2012, 21:28

My szliśmy w sobotę od Banikova do Smutnej Przełęczy. Bardzo fajna trasa. Jeśli ktoś ma lęki przestrzeni lub problemy z ekspozycją to lepiej nie iść.

Od Smutnej przełęczy po Rakoń szliśmy w ubiegłym roku. Chyba łatwiejszy odcinek od tego co wyżej napisałem.

Jeśli są pytania, to nie dawajcie na PW bo wiele osób które jeszcze nie były chętnie poczytają.
Po to w końcu jest forum. No chyba że jakieś prywaty, to rozumiem.
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 27 sierpnia 2012, 21:52

Tauzen pisze:Jeśli ktoś ma lęki przestrzeni lub problemy z ekspozycją to lepiej nie iść
nie stwierdzono :spoko:
Tauzen pisze:Jeśli są pytania, to nie dawajcie na PW bo wiele osób które jeszcze nie były chętnie poczytają.
tylko ciężko pytać na forum o sprawy , dyskusyjnie legalne :spoko:
Tauzen pisze:Po to w końcu jest forum. No chyba że jakieś prywaty, to rozumiem.
prywata nie , ale po co ktoś ma na mnie krzyczeć :roll: i pouczać (regulaminami itd.). Za słaba jestem w gębie ;) .
Tauzen pisze:wiele osób które jeszcze nie były chętnie poczytają.
przepraszam Wszystkich , potencjalnie zainteresowanych :oops: :wino1: za mało przydatny (jeszcze) temat... :aniolek:
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 27 sierpnia 2012, 22:23

Rozumiem, przyjąłem do wiadomości. Myślałem że chodzi o ogólne pytania. Pozdrawiam i życzę dobrej pogody i ładnych widoków.
ODPOWIEDZ