Kask na Orlej Perci

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

dorokusai

Post autor: dorokusai » 18 lipca 2012, 17:43

ja byłem ostatnio na Orlej i widziałem dwójke ludzi w kaskach , jak dla mnie to nic nadzwyczajnego , a to że ktoś wychodzi w kasku to tylko jego prywatna sprawa :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lipca 2012, 19:40

Nie życzę nikomu oglądać różnicy między osobą, która nie posiadała kasku i dostała spadającym kamieniem, a osobą której kask strzaskał się, amortyzując podobne uderzenie. Proste: mamy kask, idziemy w kasku, a jak nie mamy, bardziej uważamy na to co leci lub może spaść z góry :spoko:

a.. i jak sami strącimy jakiś, drzemy ryło "KAAAAAAAMIEŃ", może komuś niżej przyda się bieżące info ;)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 18 lipca 2012, 19:59

dorokusai Zapraszam do działu "Przedstaw się..." taka nasza tradycja forumowa :spoko:
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 18 lipca 2012, 20:21

KRK pisze:a.. i jak sami strącimy jakiś, drzemy ryło "KAAAAAAAMIEŃ", może komuś niżej przyda się bieżące info ;)
w moim przypadku lepiej by było gdyby Michał się nie darł że leci kamień a tak podniosłam głowę i nim oberwałam :(
ciekawość szkodzi :lol:
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lipca 2012, 22:06

W tym przypadku można rozejrzeć się wyżej.. o zdanie ;)
a jak nie mamy, bardziej uważamy na to co leci lub może spaść z góry
ODPOWIEDZ