Akcja "Czyste Tatry"

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Akcja "Czyste Tatry"

Post autor: Anonymous » 11 kwietnia 2012, 20:34

Już 30 czerwca odbędzie się największa akcja sprzątania Tatr. Szczegóły tutaj http://www.czystetatry.pl Co myślicie o takiej akcji, a może się na nią wybieracie? :)
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 12 kwietnia 2012, 17:26

Fajna sprawa! Może jak mi się uda pojechać w Tatry, w Sierpniu, to będzie jeszcze czysto...
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 12 kwietnia 2012, 18:05

Ja poważnie o tym myślałam ,żeby przyłączyć się bo w końcu wszyscy korzystamy z ich uroku, można by coś pomyśleć nawet jako klub :?:
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 kwietnia 2012, 21:59

No ja niestety z powodu przesunięcia urlopu, będę pewnie zupełnie w innym krajobrazie w tenże dzień.
Montenero

Post autor: Montenero » 13 kwietnia 2012, 7:45

To się musicie spieszyć. Nie wiem jak z przydziałami, ale szybko się to rozeszło. My działamy w dolince za Mnichem - Szpiglas.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2012, 8:40

Precz z akcyjnością.

Porządek ma być cały czas. A nie jakieś medialne szopki pokroju "sprzątania", "godziny bez prądu", "dnia bez samochodu".

Montenero - przyznaj się - masz zamiar wykąpać się w Zadnim Mnichowym Stawku a nie sprzątać po chamach :kukacz:
Montenero

Post autor: Montenero » 13 kwietnia 2012, 8:53

Nie. Pragnę z Zadniego Mnicha rozwiesić transparent PiS-u.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2012, 8:59

A ponoć to akcja zbierania a nie rozkładania ...
Montenero

Post autor: Montenero » 13 kwietnia 2012, 9:01

Zbieram głosy. A że Podhalanie to lud bogobojny, liczę na wpisy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2012, 9:06

Obecnie ten miłujący ponbócka lud walczy ze starostą o reklamy przy drogach. Może w ramach tej akcji wysprzątacie ten przydrożny syf ? To mialoby sens.
Montenero

Post autor: Montenero » 13 kwietnia 2012, 9:08

Ale topograficzny (...) , toć to nie Tatry. A niech sprzątają wozidupy, motocykliści i inne takie.

P.S. Akcja (czyt. spotkanie towarzyskie).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2012, 9:15

Panie, wiem, że Zakopane i okolice to Sudety. Ale moglibyście z dobroci swej i ten przybytek posprzątać.

P.s. W sumie to może by wtedy Tatary odwiedzić ... DT czeka ...
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 13 kwietnia 2012, 9:30

MonteneroDobromił Zakończcie tą dyskusję!! Dobromił jak ci nie odpowiada taka akcja to nie bierz w niej udziału a nie krytykuj innych. Są ludzie którzy chcą pomóc i to bez przymusu!! Tak że daruj sobie głupie docinki.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2012, 9:33

Nie unoś się Ptoszek bo odlecisz.

Widzisz - ja staram się inaczej pomagać. Nigdy świadomie nie zostawiłem po sobie śmieci w górach. Pozwolisz, Moderatorze, że uznam , że moje postępowanie jest sensowniejsze od jednorazowych akcji ?
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 13 kwietnia 2012, 9:36

Dobromił pisze:Nie unoś się Ptoszek bo odlecisz.
Nie martw się o to.

Dobromił pisze:Widzisz - ja staram się inaczej pomagać. Nigdy świadomie nie zostawiłem po sobie śmieci w górach.
chwała Ci za to, ale zapewne nie tylko Ty tak robisz..

Dobromił pisze:Pozwolisz, Moderatorze, że uznam , że moje postępowanie jest sensowniejsze od jednorazowych akcji ?
Twój światopogląd :)

Co miałem powiedzieć powiedziałem, nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w kolejną dyskusje.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
ODPOWIEDZ