Kara za zabicie niedźwiedzia w Tatrach

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

j-94

Post autor: j-94 » 23 października 2007, 4:18

Macie rację, powinien być artykuł napisany pod innym tytułem, sam się bardzo wkurzyłem
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 października 2007, 7:30

Straszne to, ale znając życie to wina naszych "klapkowiczów". Nie wiem jak naprawdę było, ale mogę tak przypuszczać. :zly:
Alf

Post autor: Alf » 23 października 2007, 8:26

Proponuje zakończyć ten temat, ponieważ nie ma kary śmierci w naszym kraju ( i po wyborach nie będzie ), a i tak uznają małą szkodliwość czynu lub młodociany wiek bandytów. Niech misiowi będzie lepiej w krainie miodem płynącej :aniolek:
Look

Post autor: Look » 23 października 2007, 8:39

glupota ludzka nie zna granic... tyle mam do powiedzenia w tej sprawie :( biedny misio
Anonymous

Śmierć małego niedźwiadka w TPN

Post autor: Anonymous » 23 października 2007, 18:06

Pewnie juz wiecie na temat smierci małego niedźwiadka w TPN który według moich informacji jakie uzyskałem został ukamieniowany. Z tego co wiadomo turystom skończyły sie kanapki więc mały niedźwiadek domagał sie więcej i odebrali to jako agresje niedźwiadka...Przykre że tacy ludzie nie wiedzą iż nie mozna ingerować w dzikość przyrody, a tym bardziej dokarmiać. :( Co wy na to?
Awatar użytkownika
Królik
Członek Klubu
Członek Klubu
Kontakt:

Post autor: Królik » 23 października 2007, 18:47

"I'd waited so long to find you, I'd been through the heartbreak and the pain
But of course you already know that cos you've been throught the same."

"Cliche" - FISH

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
Awatar użytkownika
Królik
Członek Klubu
Członek Klubu
Kontakt:

Post autor: Królik » 23 października 2007, 18:49

"Cliche" - FISH

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
Awatar użytkownika
Królik
Członek Klubu
Członek Klubu
Kontakt:

Post autor: Królik » 23 października 2007, 18:51

"Cliche" - FISH

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
Awatar użytkownika
Królik
Członek Klubu
Członek Klubu
Kontakt:

Post autor: Królik » 23 października 2007, 18:57

Alf pisze:Proponuje zakończyć ten temat,
Nie Alf ja tę sprawę będę śledził do końca. I mam wielką nadzieję, że zakończy się karą więzienia dla tych morderców. I nie tylko ja mam taką nadzieję. Wielu moich przyjaciół w znajomych, którzy nie wszyscy są związani z górami, też jest oburzonych i też mają nadzieję, że oprawców spotka sprawiedliwy wyrok.

"Cliche" - FISH

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
Alf

Post autor: Alf » 23 października 2007, 20:40

Ja też śledzę i będę ją śledzić, nie wierze w jakąś poważną karę tych bandytów, ale pisanie o tym - ale może się mylę, może trzeba o tym pisać .
j-94

Post autor: j-94 » 24 października 2007, 3:15

Powinno ich się dla przestrogi porządnie ukarać aby inni kilka razy pomyśleli zanim cokolwiek głupiego zrobią
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 października 2007, 15:57

:zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: Jak sie o tym dowiedziałem to mało mnie krew nie zalała, takiego miska można odgonić kopniakiem lub jakim patolem a nie walić takimi kamieniami żeby go zabić, jak wielkie musiały być to kamole to nawet nie mogę sobie wyobrazić. To jakieś debile którzy powinni dosatac 3 lata ciężkiej pracy na rzecz parku.
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: maga » 25 października 2007, 18:35

nie mogę sobie w rzaden sposób wyobrazić dlaczegoto zrobili.przecież to nie był jeden ruch w obronie własnej ale to musiało trwać trochę,poprostu znęcali się strasznie nad biednym zwierzem.ale ludzie w górach którzy przyjechali tam coś zobaczyć pieknego doświadczyć....aż krew w żyłach się mrozi...zwyrodnialcy cholerni
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Paula

Post autor: Paula » 26 października 2007, 14:12

A ja niestety mogę sobie wyobrazić, jak tylko o tym pomyślę widzę tego miśka biednego...Jak trzeba walić kamieniami żeby uśmiercić??!! To niedorozwinięci emocjonalnie ludzie, którzy nie zdają sobie sprawy z tego że kończą czyjś żywot....to tak jak samobójcy ponoć. Poniekąd to też tak jak eleganckie panie i panowie co piękne futra i skóry noszą, czyż nie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 października 2007, 15:45

najlepsze jaja są bo w polskim prawie większą zbrodnią jest zabicie zwierzyny łownej niż tej dzikiej chronionej. Za bezprawne odłowienie np. lisa grozi kara do 5 lat więzienia, a za zabicie niedźwiedzia – maksymalnie 2 lata kary. normalnie :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:
Odpowiedz