Tydzień Czechosłowacji

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 14:17

Biru pisze:[quote="Czechosłowacja
No dobra. Anusia88
To imię tak fajnie mi się kojarzy. [/quote]

Brawo Tomaszu
Idyllicznie i konkretnie :uscisk:[/quote]
A podobno to my faceci jesteśmy monotematyczni. Biru ty łobuzie. Już :zegar:
vertigo

Post autor: vertigo » 10 stycznia 2012, 14:36

Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 14:44

vertigo pisze:Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
No nie jest dziwny. I nie powinien. Czas na kolejną osobę, bo się tu zasiedziałem. A teksty w tle są jak wszędzie. I docierają jak zawsze.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 14:49

A póki co :2: się :piwo: , :pizza: a po stołach nie :ups:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 15:02

vertigo pisze:Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
nie jesteś sam ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 18:24

Justyś pisze:
nie jesteś sam ;)
Biru wątek otworzyła. Dla jasności zawiłości sprawy, nakreśliła cień. Rozwikłanie tej zagadki pozostawiam jej.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 19:55

A ta Anusia to wie, że ma swój tydzień?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 12:41

Czechosłowacja pisze:
Justyś pisze:
nie jesteś sam ;)
Biru wątek otworzyła. Dla jasności zawiłości sprawy, nakreśliła cień. Rozwikłanie tej zagadki pozostawiam jej.

O co to to nie -ja tego nie otworzyłam i nie mam z tym nic wspólnego :olaboga:
Tomek czytaj dokladnie ze zrozumieniem o co idzie.
Vision

Post autor: Vision » 11 stycznia 2012, 12:49

Nie no wątek zajebisty.. najlepszy tydzień jaki widziałem, w ciągu tygodnia odpowiedzieć na całe jedno pytanie.... sorry dwa, bo jeszcze została wyznaczona następna osoba, która przeszło 2 miesiące temu ostatniego posta napisała :lol: i nie wie, że właśnie mija jej tydzień :D Do działu humor jak znalazł ;)

Ale przynajmniej trochę poznaliśmy Czechosłowację i jedno wiemy... że to bardzo tajemniczy człowiek jest ;)

Może niech Biru jeszcze raz kogoś wyznaczy, kto wie o co tu chodzi... na następny tydzień ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 13:03

Vision pisze:
Ale przynajmniej trochę poznaliśmy Czechosłowację i jedno wiemy... że to bardzo tajemniczy człowiek jest ;)
\
... i zakręcony jak makaron w chińskiej zupce.
Anonymous

;]

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 13:13

Vision pisze:

Może niech Biru jeszcze raz kogoś wyznaczy, kto wie o co tu chodzi... na następny tydzień ;)

Ja nikogo nie wyznaczałam i sama nie biore udziału w tej zabawie.
Prosze Adminów o rozwikłanie tej farsy i jesli juz koniecznie trzeba kogos wyznaczyc to niech zrobia to osoby biegłe w tym temacie.
Robię wycof a Tomkowi radze raczej chodzić więcej a mniej pisać.
Vision

Post autor: Vision » 11 stycznia 2012, 13:17

Biru pisze:Ja nikogo nie wyznaczałam i sama nie biore udziału w tej zabawie.
A to przepraszam :) sugerowałem się tym co Czechosłowacja napisał ;)

To jednak jest bardziej zakręcony niż myślałem :D
vertigo

Post autor: vertigo » 11 stycznia 2012, 13:35

Vision pisze: Ale przynajmniej trochę poznaliśmy Czechosłowację i jedno wiemy... że to bardzo tajemniczy człowiek jest ;)
Spróbuję usystematyzować to czego się dowiedziałem o naszym nowym koledze ;)

1. Początkiem jego pasji górołażenia było pęknięte mocowane wózka
2. Kocha żyrafkę - która to żyrafka ma prześliczne oczy zdolne szarością pokrywać świat i okolice. I na tę miłość nic nie poradzi.
3. Świeżość jest dla niego synonimem braku pośpiechu
4. Uważa, że matka jest ważniejsza niż ojciec (ojcowie olani w procesie decyzyjnym odnośnie remontu świetlicy), ale autorytetem jest dla niego ojciec.
5. Uważa, że wszyscy ludzie są przesądni.
6. Boi się kpin sokoła.

Mało, ale zawsze coś :twisted:
Anonymous

........................

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 13:46

Prosze delikatnie o odczepienie się wreszcie od Zyrafki i nie kopiowanie tego wpisu. :pojedynek: Czechosłowacja poszedł o krok za daleko w osobistych wywodach.Będę wdzięczna jesli temat ten zostanie zamkniety raz na zawsze.To nie miejsce na rekolekcje i gorzkie zale.My mamy po górach łazic i miec z tego frajde a nie tworzyc zbedne dzielo pisane.
Awatar użytkownika
Królik
Członek Klubu
Członek Klubu
Kontakt:

Post autor: Królik » 11 stycznia 2012, 15:59

Zastanawiam się czy na forum jest osoba która wie dokładnie o co biega w tym temacie, bo ja osobiście to się już całkiem w tym zagubiłem.
Biru pisze:Prosze Adminów o rozwikłanie tej farsy i jesli juz koniecznie trzeba kogos wyznaczyc to niech zrobia to osoby biegłe w tym temacie.
Za bardzo nie wiem jak Admin mają rozwikłać tą, jak to nazwała Biru, farsę, bo generalnie nie ingerujemy w tematy i posty forumowiczów.
Proponuję natomiast by Czechosłowacja wyznaczył może inną osobę, bo faktycznie Ania chyba nie wie, że ma swój tydzień.

To tyle.
"I'd waited so long to find you, I'd been through the heartbreak and the pain
But of course you already know that cos you've been throught the same."

"Cliche" - FISH

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
Odpowiedz