Tydzień Sokoła

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 04 grudnia 2011, 10:14

mirek pisze:niektórym dał się poznać
ale na żadne zjazdy, wycieczki ani spotkania się nie zapisuje...
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 04 grudnia 2011, 10:15

sokół pisze:podłączymy się kiedys do jakiegoś jednodniowego wypadu
:spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 grudnia 2011, 10:59

Dzwonek pisze: ale na żadne zjazdy, wycieczki ani spotkania się nie zapisuje...
Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas, jestem tutaj dopiero dwa miesiące.... dajcie mi się najpierw troszkę rozkręcić na Forum....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 grudnia 2011, 12:03

Jedno pytanie.

Ponoć obiłeś kiedyś twarz pewnemu "artyście"? Proszę o opis zdarzenia :D
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 04 grudnia 2011, 12:45

sokół pisze:Kiedyś wierzyłem w ideały, obecnie nie wierzę w takie głupoty
sokół pisze:Nie wierzę w perfekcję
sokół pisze:Tomek
No to wychodzi mi, że Ty niewierny Tomasz jesteś ;) :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 grudnia 2011, 15:36

Dobromił pisze:Jedno pytanie.

Ponoć obiłeś kiedyś twarz pewnemu "artyście"? Proszę o opis zdarzenia :D
Kręcił się pan wokalista supergrupy heavymetalowej Feel po katowickich pubach i podrywał panny na swoje wyżelowane włosy. Moja ówczesna panna(niech ją krew zaleje, tak przy okazji) dala się chwycić na ten żel, więc skończyła się jej przygoda z Sokołem, jednakże pan wokalista supergrupy heavymetalowej wiedział dobrze o istnieniu Sokoła, bośmy się wcześniej poznali, więc pewnego razu, na jakiejś domowej prywatce w jednym z bytomskich mieszkań pan Sokół się zdenerwował za całokształt i w przypływie impulsu wypłacił panu wokaliście supergrupy heavymetalowej strzała w nos, kończąc imprezę.


Rok 2000 albo 2001.

No to wychodzi mi, że Ty niewierny Tomasz jesteś
Hmmm... bardziej by pasowało Niewierzący.
Mirek

Post autor: Mirek » 04 grudnia 2011, 17:52

kasia1357 pisze:
mirek pisze:Telesforówkę mozesz sobie i innym darować. :zoboc:
....ale kota Wam nie daruję :no: :no: :no:
O przepraszam,kot był jedyną istotą niepijącą.Sorki Tomek za of-topa.
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 04 grudnia 2011, 18:05

sokół pisze:Kręcił się pan wokalista supergrupy heavymetalowej Feel po katowickich pubach i podrywał panny na swoje wyżelowane włosy. Moja ówczesna panna(niech ją krew zaleje, tak przy okazji) dala się chwycić na ten żel, więc skończyła się jej przygoda z Sokołem, jednakże pan wokalista supergrupy heavymetalowej wiedział dobrze o istnieniu Sokoła, bośmy się wcześniej poznali, więc pewnego razu, na jakiejś domowej prywatce w jednym z bytomskich mieszkań pan Sokół się zdenerwował za całokształt i w przypływie impulsu wypłacił panu wokaliście supergrupy heavymetalowej strzała w nos, kończąc imprezę.
I jeszcze nie sprzedałeś tej historyjki żadnemu tabloidowi? :lol:
Chłopie, nie wiesz jak się robi pieniądze w tym kraju ? ;)
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Vision

Post autor: Vision » 04 grudnia 2011, 20:12

sokół pisze:W sumie to mozna o tym pomysleć. Zimą chodzisz coś? Moze się zbiorę tej zimy ... Bo ostatnia to była zerowa w tatrach
Sorry, że dopiero teraz ale właśnie z Rysów wróciłem, niestety 200 metrów przed końcem był wycof, ze względu na późną porę i wolne tempo w okropnych warunkach pogodowych :/ Dojść by się w sumie dało bez problemu, ale spod Buli albo i wyżej trzeba było by już wracać po ciemku i być może we mgle, więc nie warte to zachodu... ;)

Doświadczenie zimowe na dzień dzisiejszy nie wielkie, właściwie dopiero zaczynam ale podoba mi się to. Póki co samą zimą jeszcze nie chodziłem, ale w warunkach zbliżonych do zimowych to tylko Kozi Wierch, Giewont bez raków ;) No i Świnica i dzisiaj Rysy nie do końca, ale już z rakami. Ale w Tatry jeżdżę przynajmniej raz na dwa tygodnie, więc jakbyś miał na początek może jakieś łatwiejsze propozycje to nie ma problemu. Tym bardziej, że też preferuje wyjazdy jednodniowe :D ;)
Anonymous

Re: Tydzień Sokoła

Post autor: Anonymous » 28 grudnia 2011, 21:00

Cześć. Twoja praca a pasja to przeciwności. Kiedy idziesz w góry wspinasz się pracując wprost przeciwnie. Powiedz czy to jakoś łączysz czy oddzielasz. Zarobek i hobby.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 grudnia 2011, 21:05

Łączę to tak, zeby wyjść w sumie na zero w metrach. :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 grudnia 2011, 1:42

mirek pisze:Kobiety
Mirek skad ty wytrzasnales ten cytat?!!!
Mirek

Post autor: Mirek » 29 grudnia 2011, 7:35

anna gomolka pisze:
mirek pisze:Kobiety
Mirek skad ty wytrzasnales ten cytat?!!!
Ale ozochodzi?
ODPOWIEDZ