Gdzie złożyć skargę?

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

bluejeans

Post autor: bluejeans » 06 stycznia 2010, 16:25

turysta1111 brzmi tak anonimowo :) może kilka słów o sobie w wątku --> viewtopic.php?t=2285&start=2730

milej będzie się rozmawiać :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 16:41

bluejeans juz powitalem Wszystkich:)
A co powiesz na moj tekst :( ?
bluejeans

Post autor: bluejeans » 06 stycznia 2010, 16:47

turysta1111 pisze:bluejeans juz powitalem Wszystkich:)
nadal pozostając całkowicie anonimowym :) wciąż nic o Tobie nie wiemy
Każdy z nas do powitań dorzuca kilka słów o sobie, bo przecie chcemy się lepiej poznać, coby w górki śmigać, czyż nie?

No ale chyba odbiegliśmy od tematu zasadniczego, którym jest: Gdzie złożyć skargę?

Rozumiem, że również będziesz dociekał swoich praw, skoro zostały one naruszone.

Oczekując, że powiesz nam o sobie coś więcej, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 06 stycznia 2010, 16:48

turysta1111 pisze:o wszechobecnych muchach,
ja bym się zastanawiał czy gdzieś pod łóżkiem nie było trupa
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 16:51

Pudelek  Sie smiej :D masakra tam byla :zly: jedz i zobacz :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 16:52

bluejeans mieszkam w Beskidach,dosc sporo dreptam a na tym swiecie zyje "juz" 27 latek :>
bluejeans

Post autor: bluejeans » 06 stycznia 2010, 16:59

turysta1111 pisze:bluejeans mieszkam w Beskidach,dosc sporo dreptam a na tym swiecie zyje "juz" 27 latek :>
ech :) --> viewtopic.php?t=2285&start=2730
i moja gorąca prośba: zechciej, miły turysto, poruszyć interesujący Cie temat w odrębnym wątku :)
----------------------------------------------------------------------------------
a wracając do tematu..
Ardaryku, czy udało Ci się już skonstruować pisemko i czy gołąb pocztowy poleciał z przesyłką do adresata? ;)
Awatar użytkownika
Ardaryk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 328
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 23:00

Post autor: Ardaryk » 06 stycznia 2010, 18:19

bluejeans no widzisz... a ja sie nie przedstawilem... :cry: no ale wpadlem tu tylko po porade... juz to naprawiam...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 18:54

Ardaryk widzisz tez tam mialem ciekawe przygody na Markowych w tamtym roku....zenada co sie tam dzieje :zly: moze do Ludowego Zakatka sie wybierz :twisted:
Awatar użytkownika
Ardaryk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 328
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 23:00

Post autor: Ardaryk » 06 stycznia 2010, 19:19

turysta1111... jak juz bluejeans wspomniala, bede niezmiernie wdzieczny, jesli ograniczysz sie tylko do komentarzy do zalozonego przeze mnie watku. Jesli rowniez i Tobie cos niemilego sie przytrafilo, to forum jest dla wszystkich... Otworz nowy temat....

pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Ardaryk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 328
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 23:00

Post autor: Ardaryk » 06 stycznia 2010, 19:23

bluejeans tak, pismo zostalo juz wyslane... pisalem bodajze stronke wczesniej... Ale chyba powinienem powiedziec to gruba czcionka, bo mozna przeoczyc :D a to wazne dla mnie wydarzenie :> Czekam/y na odpowiedz i reakcje ze strony spolki PTTK "Karpaty". Ale jak sam Pudelek zaznaczyl, moze to potrwac kilka/kilkanascie dni...
bluejeans

Post autor: bluejeans » 06 stycznia 2010, 19:28

Przepraszam, Łukaszu, musiałam przeoczyć :)
co nie zmienia faktu, że ciekawam efektu końcowego Twoich starań..
i liczę, że Ci się powiedzie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 19:33

Przepraszam :D rzadko korzystam z forum i stad ta zmoka ;) nie gniewacie sie?temat zalozylem :) zapraszam i jeszcze raz sorki :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 06 stycznia 2010, 21:29

Ale jak sam Pudelek zaznaczyl, moze to potrwac kilka/kilkanascie dni...
a napisałeś pismo na papierze? bo ja skorzystałem ze zwykłego takiego formularza, który kiedyś był na stronie PTTK Karpaty (nie wiem czy dalej tam jest).
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 23:07

turysta1111 pisze:I jeszcze jedno! Pani neka nas teraz telefonami o pieniadze dodatkowe!! za Prad z grzejnika i dodatkowe 50 zl za pokoj w ktorym sama na samym poczatku kazala zrobic sobie pokoj bagazowy :zly: to normalne?????
Po pierwsze powiedz pani że zadzwonisz do sanepidu, następnie powiadomisz rzecznika praw konsumenckich oraz urząd skarbowy bo jestem ciekaw czy odprowadziła od was podatek za usługi związane z noclegiem. Myślę że pani sie wtedy odechce dalszego dzwonienia...ja z mojej strony powiadomił bym z pewnością sanepid i urząd skarbowy :8)
ODPOWIEDZ