Narty biegowe, śladowe - czyli zimowe wędrowanie na deseczkach.

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Maciej
Turysta
Turysta
Posty: 473
Rejestracja: 04 stycznia 2012, 14:22

Post autor: Maciej » 28 stycznia 2013, 13:58

Han-Ka pisze:
Właśnie to jest fajne w biegówkach, że można je wykorzystać w pobliżu domu, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać.
Dokładnie! A jaka oszczędność na opłatach za wyciągi! :hura:
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 28 stycznia 2013, 17:14

Jeżeli komuś się przejadły trasy w Jakuszycach, to polecam góry Sowie. Wczoraj sama przejechałam ponad 20km. Fajna okolica. Dla ambitnych- da radę nawet "wbiec" na Wielką Sowę.
Anonymous

Backcountry

Post autor: Anonymous » 25 marca 2013, 12:32

Chodzi tutaj Ktoś na tego typu nartach? Ja łażę od 3 lat i wciągnęło mnie bez reszty. Chętnie nawiążę kontakty z osobami, które '' szurają " lub chciały by zacząć. W planach na następny rok Beskid Niski ( od Wysowej na wschód ), Bieszczady ( zachód-wschód ), może część Głównego Szlaku Beskidzkiego zimą, mile widziane własne pomysły.

Przeniosłem tutaj, aby nie tworzyć niepotrzebnie nowych tematów. Mike
Załączniki
DSC_0011.JPG
(71.23 KiB) Pobrany 567 razy
DSC_0019.JPG
(119.26 KiB) Pobrany 568 razy
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 25 marca 2013, 13:27

RafałK , poszperaj w dziale relacje, tu masz dwie najświeższe, ale znajdziesz więcej :

viewtopic.php?t=8560

viewtopic.php?t=8532

Ja też lubię sobie powędrować na deseczkach :> , przerabiałam zarówno biegówki jak i skitury, tylko do gór mi trochę daleko, wiec okazja trafia się rzadko :( . Ale kto wie, może kolejna zima będzie pod tym względem lepsza?
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
ODPOWIEDZ