wełniany sweter

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2216
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

wełniany sweter

Post autor: buba » 22 sierpnia 2012, 21:21

Poszukujemy od jakiegos czasu osoby ktora by zrobila na zamowienie na drutach swetr welniany. Problem polega na tym ze ow swetr ma byc bardzo duzy i nigdzie nie udalo sie takowego znalezc w sprzedazy. Mamy stary dziurawy swetr na wzór (ten egzemplarz zostal zakupiony kilkanascie lat temu w Skandynawii). Moze ktos ma jakas babcie ktorej sie nudzi albo zna osobe lub firme zajmujaca sie takowym rzemiosłem? Najlepiej jakby byla to osoba z poludniowo-zachodniej Polski
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Pati

Post autor: Pati » 24 sierpnia 2012, 10:04

Trzeba by dorwać jakąś babcię :) A tak faktycznie to może warto dać ogłoszenia po sklepach na tablicach, że kupiło by się robiony sweter, kontakt, kwota do uzgodnienia, itd. Znajdzie się pewnie jakaś dziergająca kobitka, którą to zainteresuje :)
Mirek

Post autor: Mirek » 24 sierpnia 2012, 10:16

Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1055
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 24 sierpnia 2012, 10:19

Buba, a Ty się nie chcesz nauczyć robić na drutach ? Pasowałoby to do Ciebie ;)
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 24 sierpnia 2012, 23:19

w sumie to sama włóczka będzie kosztować sporo...a gdzie robocizna? odezwij się na p.w. jest szansa na sztrykowany cfiter.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Kazik M
Turysta
Turysta
Posty: 30
Rejestracja: 25 lipca 2012, 21:49

Post autor: Kazik M » 25 sierpnia 2012, 21:25

Znam osobę w Krakowie, która potrafi zrobić na drutach każdą rzecz.
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ