Techniki ubierania się.

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2012, 20:35

sprocket73 pisze:Moim zdaniem doradzanie komuś jak sie ubrać nie ma sensu.
Możemy sobie tutaj dywagować do woli, ale ani nie wiemy jaką dokładnie odzież autor tematu ma na myśli, ani tym bardziej nikt nie ma pojęcia w jakich warunkach będzie ona używana.
Racja. Sam kiedyś przy minus 17 stopniach lazłem na Turbacz z Rabki w cienkich spodniach, a na zjeździe na Babiej 24h w zimowych ocieplanych zamarzałem.
Zawsze, nawet latem mam w plecaku drugi polar, kurtkę, może nie miałem takiej akcji jak ekipa z Pilska, ale coś podobnego mnie spotkało między Rakoniem a Wołowcem; mimo iż było to pod koniec czerwca.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 26 stycznia 2012, 15:43

sprocket73 pisze:Superman ubierał majtki na spodnie i tak mu się latało najlepiej
Może to będzie dobry sposób na przetarcie szlaku do schronu Samotnia za naszym lutowy Zjeździe. Hmmm... trza pomyśleć, trza :lol:
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 26 stycznia 2012, 20:24

Królik pisze:
sprocket73 pisze:Superman ubierał majtki na spodnie i tak mu się latało najlepiej
Może to będzie dobry sposób na przetarcie szlaku do schronu Samotnia za naszym lutowy Zjeździe. Hmmm... trza pomyśleć, trza :lol:
tylko ubierz się tak dopiero jak dojedziemy....bo umrę ze śmiechu po drodze :ha:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 26 stycznia 2012, 23:47

ninik pisze:tylko ubierz się tak dopiero jak dojedziemy....bo umrę ze śmiechu po drodze
Nie umrzesz, nie umrzesz - majty będą w grochy
(sorry Grochu) :ha: :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Paula
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 149
Rejestracja: 07 stycznia 2010, 20:40

Post autor: Paula » 27 stycznia 2012, 1:04

Królik pisze:Nie umrzesz, nie umrzesz - majty będą w grochy
Ło Jezusicku najdroższy....:D Kiedyż to Wy przyjeżdżacie na zjazd szanowny Adminie? Bo takiego widowiska nie można przepuscić. :lol: Tylko zastanawiam się, jak te majty mają Ci pomóc szlak przecierać? :oczynoela: Myślisz że śnieg się wystraszy czy przytopi z wrażenia? :P

Jak ja kocham sobie u Ciebie grabić....:twisted: i to tak tuż przed zjazdem....
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia."
ODPOWIEDZ