Mapy

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Mapy

Post autor: Kobi » 12 grudnia 2011, 17:50

Zakupiłem w promocyjnej cenie pięć przewodników. Dosyć fajna sprawa, mapy trochę w małej skali i tereny Słowacji nie są na nich rozległe, ale za tą cenę się opłaca.
http://www.e-map.pl/index.php?map=564&E ... 569dc14026
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 17 grudnia 2011, 9:14

Dzięki zakupiłem, za taką kasę zawsze mozna. Szybko i solidnie dostarczyli. Kobi dzięki za namiary. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 17 grudnia 2011, 16:42

Nie ma za co, info dostałem od nowej forumowiczki Doloress ale na razie się nie udziela na forum, więc ją wyręczyłem :)
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 17 grudnia 2011, 17:00

Ja też kupiłem ale jeszcze nie doszło :( mam nadzieję że przed końcem roku dojdzie.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 17 grudnia 2011, 17:41

Mi doszło bardzo szybko, myślę że do świąt będziesz to miał bez niczego
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 17 grudnia 2011, 17:44

Podziękuj Doloress.
Ptoszek pisze:mam nadzieję że przed końcem roku dojdzie
przelałem kasę we wtorek, a w środę następnego dnia był umyślny z paczką :) , szybkość błyskawicy.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2011, 18:35

ja również zamówilem, od razu zapłaciłem i praktycznie po 2 dniach dostałem przesyłke:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2011, 18:50

Fajnie Kobi, że udostępniłes info o mapach:) Ja też dostałam przesyłkę w mgnieniu oka. :>
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 17 grudnia 2011, 19:03

To ja nie wiem czemu u mnie nie ma :( specjalnie napisałem woj, malopolskie żeby czasem do SZCZECINA nie poszlo... będę musiał zadzwonić w poniedziałek
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Post autor: olo23333 » 17 grudnia 2011, 20:27

Też właśnie zakupiłem - mam nadzieje że do świąt dotrze
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 17 grudnia 2011, 20:37

Ja też :):) pytanie ...dostaliście potwierdzenie mailem, że złożyliście zamówienie???
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 17 grudnia 2011, 20:41

pytanko do tych, którzy już mają - jak się prezentują mapy w skali 1: 100000? są w miarę czytelne i można się nimi (tylko nimi) posługiwać przy planowaniu trasy?
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 17 grudnia 2011, 20:42

ninik pisze: Ja też :):) pytanie ...dostaliście potwierdzenie mailem, że złożyliście zamówienie???
podobno przychodzi po przelaniu kasy
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 17 grudnia 2011, 20:48

Elizz pisze:
ninik pisze: Ja też :):) pytanie ...dostaliście potwierdzenie mailem, że złożyliście zamówienie???
podobno przychodzi po przelaniu kasy
W regulaminie pisze, że
4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

5. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
też sobie zamówiłam i nie wiem, czy czekać na maila potwierdzającego dostępność towaru czy od razu wpłacać...
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 grudnia 2011, 0:07

ja dostałem potwierdzenie, a co do skali o którą pyta Elizz to szczerze mówiąc ta mapka która jest laminowana i rozkładana jest fest mała wiec tak naprawde wg mnie nie nadaje sie do niczego, jedynie do drobnej orientacji, ale w przewodniku jest mapa ale z kolei stronnicowa wiec tez na pieruna jak dla mnie (początkującego) bo ja potrzebuje konkretnej mapy dużej rozkładanej czytelnej, ale przewodniki dla mnie z kolei są ok:) ładnie opisane co i jak

a do planowania tras używam Was forumowiczów:) i tej stronki http://www.szlaki.net.pl/
ODPOWIEDZ