mocowanie karimaty do plecaka

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

mocowanie karimaty do plecaka

Post autor: Anonymous » 27 lipca 2011, 17:17

Takie trochę dziwne pytanie mam:
w jaki sposób mocujecie karimatę do plecaka, bo szukam najbardziej komfortowego i optymalnego rozwiązania :)





Rep też będzie dobry. Pati
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 27 lipca 2011, 17:54

Mam gumy przy plecaku.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 27 lipca 2011, 17:59

Przypinam paskami (w zależności od potrzeby albo karimatę albo śpiwór)
gruby pisze:szukam najbardziej komfortowego
To bardzo komfortowe rozwiązanie, bo plecak postawiony na ziemi, opiera się o rulon karimaty, nie przewraca się, a tym samym służy za świetne i wygodne oparcie :twisted:

Wygląda to tak:
Załączniki
pl.jpg
pl.jpg (5.99 KiB) Przejrzano 4892 razy
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 27 lipca 2011, 19:51

"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 27 lipca 2011, 19:58

Ja mam coś takiego, paski ułatwiają mocowanie do zapięć do plecaka w dowolnym wręcz miejscu. Jedyny minus to taki, że taka aluminiowa szybko się niszczy i jest dość mało wytrzymała.
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
ODPOWIEDZ