Jaka kurtka na rakiety?

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 13 listopada 2010, 19:50

Maryska, w Twoim pytaniu brakuje zasadniczej informacji: GDZIE ciocia planuje chodzić, że musi zaopatrzyć się w specjalną kurtkę?
Bo jeżeli ma zamiar spędzić sporo czasu na chodzeniu w rakietach śnieżnych, to zakładam, że nie będzie tego robić w Polsce, ale np. na Alasce? (pytam poważnie!)
Szkoda, że Twój link nie działa, bo może on wyjaśniłby nam trochę to pytanie...
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 listopada 2010, 9:58

Zrzęda pisze:Szkoda, że Twój link nie działa,
U mnie działa :spoko:
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 15 listopada 2010, 2:16

Rozumiem niektórych, każdy ma inną granicę. Nie dla każdego żart jest żartem chodz nam sie wydaje że powinen być.
Lepiej nie zartować więc jesli masz do czynienia z mniej wesołą osobą :P
Temat żartobliwie sformułowany to pokusiłem się o żart i wcale nie jest mi przykro :twisted: Znam moc tego forum i wiem że koleżanka znajdzie odpowiedz w temacie kurtki. Wystarczy sięgnąć do postów omawiających tą tematykę.
viewtopic.php?t=1112
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ