Kurtka puchowa

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonym

Kurtka puchowa

Post autor: Anonym » 12 października 2009, 14:10

Chciałem dołączyć do grupowego zakupu ekspedycyjnej kurtki puchowej z HiMountain, mam taką możliwość, aby zapłacić za nią 412 zł, stąd moje pytanie, czy miał ktoś styczność z tym wyrobem i czy jest to dobry wybór na kilkanaście stopni mrozu za dnia?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 października 2009, 14:20

A może napisałbyś coś więcej o tej kurtce? Podał linka do opisu?
No i zawital w dziale viewtopic.php?t=2285&start=2325
:8)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 12 października 2009, 15:32

Bolo pisze:Chciałem dołączyć do grupowego zakupu ekspedycyjnej kurtki puchowej z HiMountain,
A na jakie ekspedycje będziesz się wybierał?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 października 2009, 16:24

Kurtka zwie się Mount Blanc i pojawia się w ofercie sezonowo, tak więc w tej chwili nie ma jej w sprzedaży detalicznej.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 października 2009, 21:07

Bolo pisze:Kurtka zwie się Mount Blanc i pojawia się w ofercie sezonowo, tak więc w tej chwili nie ma jej w sprzedaży detalicznej.
Ile i jaki puch w niej jest?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2009, 22:08

Puchu jest 300 gram w proporcji 90/10%
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2009, 22:12

Bolo to mało puchu. Ten puch to 750Cuin, czy jakaś paść?
ODPOWIEDZ