Bielizna termoaktywna

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 22 marca 2009, 20:18

Przyznam się ,że nie czytałem całego tematu, ale co polecacie, ażeby się nie "zatrzeć", głównie chodzi o zatarcia skóry po wewnątrz ej stronie ud, chyba wiecie o o chodzi?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2009, 21:21

Master pisze:Przyznam się ,że nie czytałem całego tematu, ale co polecacie, ażeby się nie "zatrzeć", głównie chodzi o zatarcia skóry po wewnątrz ej stronie ud, chyba wiecie o o chodzi?
Bokserki. Powinny one ochronić tę część ud. Kiedy byłem o wiele, wiele solidniej zbudowany niż teraz i nogi się o siebie ocierały, to to pomagało.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2009, 21:41

igi pisze:Bokserki. Powinny one ochronić tę część ud.
Byle by nie były luźne, bo jeszcze może się coś innego obetrzeć. Piszę serio, chociaż śmiesznie to wygląda.
Ja miałem właśnie luźne bokserki na Zjeździe w Beskidzie Żywieckim i przez to trochę sobie fujarkę obtarłem. A wystarczyło bardziej ciasne, by trzymać tę część ciała w ryzach i nie byłoby tej nieprzyjemności.
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 22 marca 2009, 22:07

OK dzięki za rade.
igi pisze:Bokserki. Powinny one ochronić tę część ud. Kiedy byłem o wiele, wiele solidniej zbudowany niż teraz i nogi się o siebie ocierały, to to pomagało.
No właśnie 'borykam" się z dość rozrośniętymi udami ,więc...
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 22 marca 2009, 23:00

Master pisze:No właśnie 'borykam" się z dość rozrośniętymi udami ,więc...
sudocrem na odparzenia :>
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2009, 23:04

janek.n.p.m pisze:sudocrem na odparzenia :>
Znać żeś ojciec :) świetny krem, nawcierałem się kupę lat :)
No właśnie 'borykam" się z dość rozrośniętymi udami ,więc...
Schudzić. Problemy znikną. Te i te inne - gorsze.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2009, 13:05

Ja używam z Himal-Sportu.
Anonymous

Koszulka

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2009, 13:08

Witam :) jak zwykle mam problem, mam od lat kurtke Campusa http://globtroter.onet.pl/35,27,1173,,, ... rzet2.html i zastanawiam sie czy bedzie mi potrzebna koszulka termoaktywna ? Prosze o rade :)
filek

Post autor: filek » 07 sierpnia 2009, 9:47

JA MAM PODOBNĄ KURTKĘ - KOSZULKA TERMOAKTYWNA WG MNIE JEST ZBYTECZNA. Ja też jej nie mam i wszystko jest o"k
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 11:29

Może nie tyle termoaktywna (chyba, że na zimę) co tzw. oddychająca. Jej zaletą jest szybkie schnięcie natomiast przy większym wysiłku zapomnij o tym co piszą bo i tak będzie mokra, zwłaszcza pod kurtką.
Tak czy inaczej moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż koszulka bawełniana.
Anonymous

Koszulka

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 13:35

No spoko. Głównie chodzi mi o wypadu w lato, czyli tak jednym slowem oplaca sie kupic czy nie ? :) Sory ze takie glupie pytania daje :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 13:37

Koszt nie zachęca, od ok. 60 do >100 pln ale moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 02 lutego 2011, 21:12

Kochani, fajne promocje są na stronie sklepu Brubeck, niektóre bluzki taniej nawet o 50%, są też getry (np. 45.50 zamiast 96zł). Polecam!
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 03 lutego 2011, 3:11

dzięki za info, przyda się... :)
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 09 lutego 2011, 9:38

Komplet bielizny Brubecka - getry i koszulkę z długim rękawem - użytkuję z zadowoleniem już trzeci sezon do różnych aktywności : narty zjazdowe, biegówki, skitury, trekking i nordic walking. Dobieram do pogody odpowiednią grubość i ilość warstw zewnętrznych i jest o.k. Jeżeli mają promocje, to warto skorzystać - POLECAM. A na tęgi mróz lub dla wiecznych zmarzlaków - getry i bluza z power stretchu od Kanfora. :!:
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
ODPOWIEDZ