Karimaty itp.

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2009, 22:38

Dramatyzują marketoidy jedne :) Mulik ma taką samą, a kobiety odczuwają temperaturę o kilka stopni niżej niż chłopy. Taka mata na lodowcu mniej odmraża tyłek niż kari, uwierz mi, kilka lat nerki odmrażałem na markowym produkcie Karrimora, w tym roku na tej macie pierwszy raz mnie po krzyżu nie ciągło :) Mata nie zjeżdża, a jeżeli ujdzie powietrze, to też się śpi nieźle.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2009, 23:10

Matys Weź te maty rozpakuj w sklepie, nadymaj i popróbuj. Wybierz to co wyda Ci się optymalne - cena-wygoda-rozmiary-waga. Jeżeli chodzi o kolory, to ja się nie znam :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2009, 23:24

Dokładnie to zrobie. Może i Decathlon ma i wady, ale bardzo mi się podoba że wszystko można wyjąć-pobawić sie-włożyć i nikogo to nie rusza ;] Już sie nie moge doczekać leżenia na macie przy ekspozycji z namiotami...mmm :lol: No i oby nie było tej różowej, bo żeby zobaczyć moja magiczna mine pt:"coś ty najlepszego kobieto zrobiła..." to moja kochana zdolna do wszystkiego.. :D
odpukałem :P
ODPOWIEDZ