Sklepy ze sprzętem górskim

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 czerwca 2012, 23:38

Pytanko jak oceniacie buty w sklepie decathlon z serii niebieskich czyli "ichnych"? Chodzi mi przede wszystkim o buty trekkingowe.
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 06 czerwca 2012, 8:27

HiMountain uruchomił w swoim sklepie internetowym dział outletowy
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 czerwca 2012, 9:57

potri Ja mam Quechua Forclaz 600 i mogę je zdecydowanie polecić. Chodziłam już w nich po śniegu, lodzie, w ulewy itp. i ani razu mi nie przemokły, w upały też kilka razy i spisywały się całkiem dobrze. Poleciły mi je dwie osoby, które chodzą już w nich 3 rok. W tej cenie ciężko było mi znaleźć coś lepszego. Podeszwa dobrze trzyma się podłoża. Mnie większość butów obciera w stopy, te ani razu mnie nie obtarły nawet po wielogodzinnych wędrówkach :) Jeśli szukasz czegoś w przystępnej cenie to polecam, chyba że masz większy budżet to zdecydowanie szukaj czegoś z wyższej półki. Ale tak jak mówię na normalne wędrówki po górach bez szaleństw buty są wystarczające. Nie umiałam się na początku przekonać do tej firmy, ale jak na razie bez zastrzeżeń :)
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 17 czerwca 2012, 9:55

http://pietros.pl/ - 20% na cały asortyment w sklepie Pietros. Przyznam się, że nie znałem sklepu wcześniej, kupował może ktoś coś od nich?


Z powodu zamknięcia oddziału naszego sklepu, mieszczącego się przy pl.Bema 6 we Wrocławiu rozpoczynamy TOTALNĄ WYPRZEDAŻ na cały asortyment. Możliwość negocjowania cen, wiele towarów w cenach hurtowych!!! / do końca roku/
Pati
--->>>flickr<<<---
Pati

Post autor: Pati » 24 sierpnia 2012, 10:00

W Katowicach od jakiegoś czasu jest nowy sklep
HUDY
tutaj internetowe namiary http://www.hudysport.pl/
Pati

Post autor: Pati » 28 listopada 2012, 11:30

Mały 'bajzel' tu się zrobił bo w temacie o sklepach, ostatnio wrzuca się dużo postów o czasowych promocjach, potem te posty tracą ważność... Albo zrobię nowy temat w tym dziale o promocjach w sklepach, potem wywalę te nieaktualne, albo ten 'wyczyszczę'... /na razie to drugie/

Ludziska - fajnie by było na przyszłość o ile się da, że jak ktoś wrzuca podobne info to od razu pisze do kiedy trwa dana akcja, nie trzeba by było potem każdego linka otwierać i sprawdzać, usuwało by się posta z automatu, dzięki wielkie, Pati

EDIT /wieczorne/
To co wyłapałam, zrobione :-)
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 30 listopada 2012, 0:11

W HiMountain: Świąteczna książeczka rabatowa.

Pełne info o promocji TU

Promocja trwa do 24 grudnia 2012 r.
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 03 grudnia 2012, 15:18

przez przypadek podczas zwiedzania jarmaku adwetowego w Dreźnie natrafiła na taką oto świątynie
http://www.globetrotter.de/de/filialen/ ... bilder.php
normalnie szok :shock: jak widać ze zdjęć można przetestować przed zakupem sprzęt, albo po prostu zabawić się;) nawet lekarz tam jest który doradzi na co trzeba uważać podczas wypraw.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 14 grudnia 2012, 13:04

W Skalniku dziś raki Nuptse paskowe jako produkt dnia jakby się ktoś do zimy szykował:
http://www.skalnik.pl/sprzet/raki/raki- ... s3142.html
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 04 listopada 2013, 10:39

W Skalniku do 1 grudnia 2013r. promocja co trzecia rzecz za darmo:
http://www.skalnik.pl/wiadomosci/co-trz ... 1,948.html
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 04 listopada 2013, 12:42

tidżej pisze:W Skalniku do 1 grudnia 2013r. promocja co trzecia rzecz za darmo:
Na tą promocję czekałem :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
WAR
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 366
Rejestracja: 24 marca 2012, 19:35

Post autor: WAR » 04 listopada 2013, 19:24

W sklepie Sherpa ta promocja już jest:

"Promocja w naszych sklepach Sherpa Warszawa, Sherpa Wrocław. Trzecia najtańsza rzecz GRATIS! Zapłać za dwie zabierz trzy.
Regulamin promocji:
Promocja trwa od 1 listopada 2013 roku do odwołania.
Promocją objęte są wszystkie zakupy w sklepie internetowym sherpa.pl i w sklepach stacjonarnych w Warszawie przy ul. Łuckiej 18/8 oraz Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 50."
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 08 listopada 2013, 13:39

tidżej pisze:W Skalniku do 1 grudnia 2013r. promocja co trzecia rzecz za darmo
PiotrekP pisze:Na tą promocję czekałem
napiszcie troche o tej promocji ,leniowi (czytaj mi ) nie specjalnie się chce czytac ten regulamin , a kupiło by się to i owo ;) :)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 08 listopada 2013, 13:55

Tak na szybko, to z tego co mi wiadomo zamawiasz trzy rzeczy, najtańsza jest za friko. Więc trzeba brać rzeczy zbliżone do siebie cenowo.
Awatar użytkownika
mark65
Turysta
Turysta
Posty: 75
Rejestracja: 11 lutego 2011, 0:55

Post autor: mark65 » 08 listopada 2013, 14:26

Tauzen pisze:Tak na szybko, to z tego co mi wiadomo zamawiasz trzy rzeczy, najtańsza jest za friko. Więc trzeba brać rzeczy zbliżone do siebie cenowo.
albo 3 takie same rzeczy dla trzech osób, wtedy jest najtaniej,
w zeszłym roku tak kupiłem raki i zamiast 300 kosztowały 200 PLN
ODPOWIEDZ