Spodnie trekingowe

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 września 2012, 16:38

aaa... jeszcze mam jeden typ-MILO Vino
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 14 września 2012, 18:08

PatiJ wydaje mi się, że Jammu będą za ciepłe. Pozostałe są z materiału Extendo, mój model spodni nie pamiętam jak się nazywa, ale na pewno to ten cienki materiał. Chodziłam w nich zarówno latem jak i późną zimą (marzec) - bez getrów, gdy nie było silnego mrozu też dało się wytrzymać. Ja na Twoim miejscu kupiłabym cieńsze i zainwestowała w getry termoaktywne :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
czerem

Post autor: czerem » 21 stycznia 2013, 15:22

Czy takie spodnie są wystarczające na zimowe wędrówki??

http://allegro.pl/spodnie-trekingowe-so ... 17877.html
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 21 stycznia 2013, 17:13

PatiJ pisze:Mam pytanie czy testował ktoś MILO JaMmu? i MILO roti? zastanawiam się bardziej nad Jammu bo cieplejsze,ale boje się że będzie mi zw nich za ciepło :|latem czy jesienią (przy gorszej pogodzie). widzę że większość osób jest zadowolona ze spodni MILO ale chodzi mi o konkretny model Jammu.
Ja mam model Jammu. Jest ciepły, ale tak w sam raz. Nie pamiętam przypadku żebym się w nim zapociła. Spodnie dobre na okres wczesnowiosenny i jesienny. Ostatnio chociaż zdarzyło mi się w nich poruszać na nartach biegowych i też dały radę ;)
Zbychu

Post autor: Zbychu » 21 stycznia 2013, 17:25

czerem jeżeli je kupisz to daj znać jak są wykonane, czy tym materiałem jest rzeczywiście softshell i jak "toto" oddycha.
Bez sprawdzenia organoleptycznego odnoszę wrażenie, że cena jest zaskakująco niska :8)
czerem

Post autor: czerem » 21 stycznia 2013, 17:47

Zbychu pisze:czerem jeżeli je kupisz to daj znać jak są wykonane, czy tym materiałem jest rzeczywiście softshell i jak "toto" oddycha.
Bez sprawdzenia organoleptycznego odnoszę wrażenie, że cena jest zaskakująco niska :8)
też mi się tak widzi. A ten sprzedający ma chyba tylko 18 transakcji więc coś podejrzanie to wygląda :|
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 21 stycznia 2013, 17:48

Zbychu pisze:czerem jeżeli je kupisz to daj znać jak są wykonane, czy tym materiałem jest rzeczywiście softshell i jak "toto" oddycha.
Bez sprawdzenia organoleptycznego odnoszę wrażenie, że cena jest zaskakująco niska :8)
Cena rzeczywiście niska. Ze zdjecia można powiedzieć tylko tyle, że ładnie wyglądają. Jeżeli rzeczywiście softshell, to powinien wystarczyć.
Ale może odezwie się ktoś, kto zna firmę lub model.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 21 stycznia 2013, 17:57

czerem pisze: A ten sprzedający ma chyba tylko 18 transakcji więc coś podejrzanie to wygląda :|
Ale na facebooku sprawdziłam gościa - sam chodzi po górach, może wie, czym handluje?
Bo spodnie za tę cenę mi się spodobały, ale ja bez przymierzenia chyba nie zaryzykuję, bo zawsze trudno mi dobrać spodnie tak, żeby były wygodne... :/
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 21 stycznia 2013, 18:14

Cena jest zbyt niska. Ja używam spodnie z Softshell'em, tylko cena była wyższa i są opisane "Softshell".
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
czerem

Post autor: czerem » 21 stycznia 2013, 19:47

PiotrekP pisze:Cena jest zbyt niska. Ja używam spodnie z Softshell'em, tylko cena była wyższa i są opisane "Softshell".
W opisie niby jest, że Softshell, ale opis przyjmie wszystko :kukacz:
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 21 stycznia 2013, 20:33

Hmm moim zdaniem softshell aż tak by się nie giął, ale mogę się mylić. Wyglądają trochę ortalionowato.
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Zbychu

Post autor: Zbychu » 21 stycznia 2013, 20:40

Kto ryzykuje zakup? Kto się dla dobra nauki poświęci? ;) :lol:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 21 stycznia 2013, 20:43

Ostatnio za spodnie z softsellu zapłaciłem 250 i to w promocji, już się poświęciłem ;) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Zbychu

Post autor: Zbychu » 21 stycznia 2013, 21:10

PiotrekP ja za kamizelkę w dobrej cenie 150,- stąd to moje niedowierzanie ;)
czerem

Post autor: czerem » 22 stycznia 2013, 8:59

Zbychu pisze:Kto ryzykuje zakup? Kto się dla dobra nauki poświęci? :lol:
Chyba jednak nie ja :D :D szukam dalej :)
ODPOWIEDZ