Mapy

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 08 sierpnia 2008, 9:26

mirek pisze:Tylko pod warunkiem że się ma kopiarkę
mirek ja nie mam. ale są punkty usługowe ksero lub znajomi co po biurach mają... :zoboc:
Mirek

mapy

Post autor: Mirek » 08 sierpnia 2008, 10:39

Królik pisze:
mirek pisze:Tylko pod warunkiem że się ma kopiarkę
mirek ja nie mam. ale są punkty usługowe ksero lub znajomi co po biurach mają... :zoboc:
No tak nie pomyślałem. :( :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2008, 14:28

a ja zeby mi mapa długo wytrzymała i szybko sie otwierała na składaniach i na bokach przyklejam szeroka tasme klejącą i jest super... :hura:
aknoimak

Post autor: aknoimak » 17 sierpnia 2008, 11:24

Ja kupiłem dzisiaj mapę Compassu Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Wcześlniej miałem Compassu : Zawoja i Babia Góra. Teraz jak mam cały Beskid Żywieckie mogę planować inne trasy niż Pasmo Polic i Babiej Góry.
Zaintrygował mnie natomiast w trakcie czytania tego tematu wysokościomierz. Czy ten przyrząd jest drogi, gdzie go można kupić i czy jest wogóle przydatny???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 sierpnia 2008, 11:49

Zaintrygował mnie natomiast w trakcie czytania tego tematu wysokościomierz. Czy ten przyrząd jest drogi, gdzie go można kupić i czy jest wogóle przydatny???
Ciekawym rozwiązaniem jest coś takiego http://www.weld.pl/index.php?o=2&z=1&k=1&pr=996
Nie mam rozeznania co do jakości tego urządzenia, podałem tylko przykład. Widziałem coś podobnego w Tatrach, niestety nie spojrzałem na firmę. Wiem że działał poprawnie :]
aknoimak

Post autor: aknoimak » 17 sierpnia 2008, 12:26

Dzięki Noel za linka. Muszę sobie sprawić taki zegarek tym bardziej że nie mam żadnego. :)
Anonymous

Mapy Gór Harzu

Post autor: Anonymous » 07 stycznia 2011, 12:40

Czołem.
Orientuje się ktoś może gdzie mogę zakupić jakieś w miarę dokładne mapy Gór Harzu? Internetowy sklep podróżnika ma właściwie tylko jedną propozycję więc poprosiłbym o jakąś alternatywę...
Dzięki
kris75

Post autor: kris75 » 07 stycznia 2011, 13:08

Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 stycznia 2011, 14:57

Dzięki!
ODPOWIEDZ