Mapy

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Mapy zeskanowane przez Czechów

Post autor: Anonymous » 03 stycznia 2007, 8:24

Zobaczcie co znalazłem:

http://travel.valek.net/maps.cgi?cp=4

Są nawet nasze Bieszczady!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 stycznia 2007, 11:25

Z tą mapą OP to mnie zaskoczyłeś Mosorczyk. Nie widziałem jeszcze takiej mapy w skali 1:5000.
Gdzie taką kupiłeś?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2007, 9:45

Ja polecam mapę Beskidu Żywieckiego zrobioną przez ekograf. To jest najlepsze opracowanie jakie mam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2007, 15:58

W Tatry tylko Sygnatura. Nie ma lepszych!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 stycznia 2007, 12:45

W Beskidzie Śląskim używam tylko demartu. Mi sie podoba te opracowanie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 stycznia 2007, 9:40

W Beskidach używam Demartu ale sam przyznam że są gó... warte :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 stycznia 2007, 19:15

W Beskidach lepsze są jak Mosorczyk pisze mapy eko-grafu i compassu. Z nimi dojdziesz wszędzie na koniec świata i jeden szczyt wyżej :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 stycznia 2007, 22:43

Przyznam, że mapa compassu jest naprawdę przedniej jakości. niestety zgubiłem ją gdzieś na wyprawie, a dostać ją jest bardzo trudno (za co admin chętnie by mi głowe ukręcił ) :) w żadnej księgarni u nas nie idzie jej dostać, a nie ma jej także w sprzedaży przez internet.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2007, 7:57

Oj podpadłeś Adminowi :D. Kup mu ją na urodziny albo na najbliższą okazję może uchowasz głowę na karku :D
Anonymous

Re: Mapy zeskanowane przez Czechów

Post autor: Anonymous » 30 stycznia 2007, 20:10

gefas pisze:Są nawet nasze Bieszczady!!!
To się nazywa miłość do gór :D.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 16 lutego 2007, 21:25

I konflikt rodzinny zażegnany... :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2007, 21:47

szukam dobrej zalaminowanej mapy tatr :!: i beskidu zywieckiego :!:
Pete

Post autor: Pete » 07 lipca 2007, 22:50

Do plecaka:
W Żywiecki i Śląski zabieram ze sobą mapę Wyd. Witański - mam ją od 3 lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem. A jak Gorce i Beskid Wyspowy to koniecznie Wyd. Demart - choć ma parę wad.

W domu:
- Atlas Gór Polski Leszka Cichego - wspaniale opracowana książka ze wszystkimi szlakami górskimi w Polsce. Świetne opisy pasm. To tak do studiowania i opracowywania tras w domu, bo format ma duży i jest gruba.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lipca 2007, 0:25

hehe ja tez oklejam ale ostatnio dorwalem samochodawo laminowana i fajna byla :D te moje za duzo nie wytrzymuja bo eksploatuje je na rozne sposoby :D :D a mapnika nie chce bo to tylko kolejna pierdola w plecaku albo na nim i w dodatku konkretny troche kosztuje :(
ODPOWIEDZ