Podsumowanie 2013 roku :)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 15 stycznia 2014, 9:38

włodarz pisze:A szczególnie cieszy ilość wypraw w najpiękniejsze góry czyli Sudety
i ja się cieszę z tych wypraw i pojadę jeszcze :D piękne są też Tatry :zoboc: i Wielka i Mała Fatra i ... Alpy i Dolomity i wszystkie góry są piękne ... i niech takie pozostaną.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 15 stycznia 2014, 9:49

Katarynka pisze:góry są piękne ... i niech takie pozostaną.
:spoko:
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Iwka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 32
Rejestracja: 15 marca 2013, 11:30

Post autor: Iwka » 15 stycznia 2014, 10:52

Kasia, sporo się tego uzbierało :) fajny i urozmaicony rok :brawo:
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 16 stycznia 2014, 14:20

Katarynka pisze:Co będzie w 2014 roku jeszcze nie wiem, pomysłów jest wiele, ale na pewno chciałabym jechać na majówkę na Wielką Fatrę, zostało tam dużo miejsc, które bardzo chciałabym zobaczyć, wejść na Tłustą, Ostrą, coś tam planowaliśmy po powrocie w 2013 roku ... muszę odświeżyć pamięć
Katarynka pisze:spacerowicz powiedział/-a:
Oj tak! Oj tak! Umawiamy się? My też mamy jej niedosyt...

TAK zacznijmy planować
Odświeżyłam trochę pamięć i poszukałam w naszych relacjach, sprocket'a i Tempego Dyszla, gazy... :)
wyszły z tego właśnie trasy, o których rozmawialiśmy z drugiej części Wielkiej Fatry, tej niższej a zarazem bardziej skalistej.
Baza wypadowa to Błatnica, tak planowaliśmy, jest tam autokemping na 150 miejsc i kwatery jak "Andrejkin Dom" i chatki do wynajęcia...

i trasy propozycje:
sama Tlsta z Doliny Wapiennej niebieskim szlakiem pętla do Doliny Konsky, ta trasa jest jedą z najładniejszych w grupie Wielkiej Fatry, choć nalepszy widok z Tlstej jest z północno-zachodniego przedwierzchołka (15 min szlakiem zielonym)

lub od razu oba szczyty łączenie z trzecim, najwyższym w tej części Wielkiej Fatry Lubena - 1414 m n.p.m.:
Z Doliny Błatnickiej - sedlo Misa - Lubena - Tlsta - Ostra
lub trasa Złego Porucznika:
Błatnica - Dolina Wapienna - Tlsta - Lubena - Zadna Ostra - Ostra - Murań (tam są ponoć cudne urwiska) - Dolina Konsky - Błatnica

Jest jeszcze Drienok z Doliny Błatnickiej no i Blatnicky hrad - ruiny zamku do zobaczenia
Nie sprawdzałam jeszcze mapy, pewnie znajdzie się jeszcze więcej do zobaczenia w ciągu ewentualnych czterech dni, wszelkie sugestie mile widziane :) zarówno do tras jak i noclegów, może stworzymy z tych propozycji fajną wyprawę?
Awatar użytkownika
AsiaS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 34
Rejestracja: 26 sierpnia 2012, 20:09

Post autor: AsiaS » 16 stycznia 2014, 15:00

Dżola Ry pisze:Widzę, że nawet ja się znalazłam w gronie Twoich towarzyszy
No i ja też :)

Kasia, rzeczywiście trochę tego nazbierałaś.
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 16 stycznia 2014, 17:17

Katarynka pisze:trasa Złego Porucznika:
Błatnica - Dolina Wapienna - Tlsta - Lubena - Zadna Ostra - Ostra - Murań (tam są ponoć cudne urwiska) - Dolina Konsky - Błatnica
Ta trasa zasługuje na pochwałę. Za całokształt.

Z masywu Wielkiej Fatry, mogę dodatkowo polecić mało mało znaną ,,kombinację" K'lak - Katova Skala z miejscowości Pohradie.

Trasa dosyć długa, w większości dolinna ale po pokonaniu bardzo stromego, końcowego podejścia na K'lak, pokazują się ,,magiczne" widoki.

Jeśli ktoś nie lubi tłumów, to tam ich nie spotka.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 16 stycznia 2014, 17:30

Zły Porucznik pisze:Trasa dosyć długa, w większości dolinna ale po pokonaniu bardzo stromego, końcowego podejścia na K'lak, pokazują się ,,magiczne" widoki.
Zapisuje, trasy gdzie nie ma tłumów jak najbardziej wskazane.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 16 stycznia 2014, 17:53

Pięknie :brawo: dużo ,różnorodnie a fotki cudne.
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 16 stycznia 2014, 20:55

AsiaS pisze:No i ja też :)
no przecież :D
Zły Porucznik pisze:Z masywu Wielkiej Fatry, mogę dodatkowo polecić mało mało znaną ,,kombinację" K'lak - Katova Skala z miejscowości Pohradie.
Zły Poruczniku, dzięki, i ja zapisuję tą trasę.
Gosia, dzięki :)
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 16 stycznia 2014, 20:59

Katarynka pisze:i trasy propozycje
Popieramy, zgadzamy się, pogadamy na zlocie :D
ODPOWIEDZ