4.1.2014 Z wizytą u Chełmońskiego i w dawnej stolicy polskiego lnu oraz o tym co się przyśniło Sobieskiemu.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 06 stycznia 2014, 17:04

no i kolejna ciekawa opowieść!!dzięki Tobie Agnieszko poznaję zupełnie obce mi,do tej pory,a jakże ciekawe miejsca.prawdę powiedziawszy wcale wielkiej różnicy,z tym poprzednim celem,nie widać....a niedawno natknęłam w internecie na stwierdzenie,że Polska,pod względem budownictwa,to najbrzydszy kraj :/ :/ dosłownie,pod sąd takiego!!ciekawe zdjęcie piąte od dołu-faktycznie można się przenieść w czasie!!!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 06 stycznia 2014, 19:49

Aga pisze:Cudze chwalimy swego nie znamy i tak przez stulecia... Smutne.
Ja zaś uwielbiam klimat małych i większych podkarpackich galicyjskich miasteczek. Chyba nadal nie odkrytych :) Fajny wyjazd; ciekawe ujęcia :8)
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 06 stycznia 2014, 22:51

Aga małe polskie miasteczka, czasem zapomniane przez szeroko pojętą cywilizację, są solą tej ziemi :brawo:

P.S. no niestety muszę teraz to napisać oficjalnie (z tytułu piastowanego stanowiska :zoboc: ) - proszę zmniejsz trochę fotki - zwłaszcza te w rzucie poziomym, bo się stronka rozjeżdża.
ODPOWIEDZ