14.12.2013 - Pradziad - Wysoki Jesionik(po raz drugi z buta w tym roku ;) )

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
aguśka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 180
Rejestracja: 04 października 2009, 20:08

Post autor: aguśka » 17 grudnia 2013, 21:11

Takie paskudne było ? :lol: rozhuśtałeś mi przysłowiowego gula tym wschodem że o biegówkach nie wspomnę..i o HOLBIE to już wcale :lol:
...w zimie jest lato w nocy słońce...
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 19 grudnia 2013, 19:34

aguśka pisze:Takie paskudne było ? :lol: rozhuśtałeś mi przysłowiowego gula tym wschodem że o biegówkach nie wspomnę..i o HOLBIE to już wcale :lol:
Nie no, nie lubię pić sam :P

I przepraszam, że przeze mnie cierpisz :D
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 19 grudnia 2013, 21:22

Noooo... jakieś małe zadośćuczynienie za brak Ciebie na Wigilii jest :kukacz:
Widoki przednie i jak zwykle doskonale uwiecznione :spoko:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 20 grudnia 2013, 15:01

tidżej pisze:Noooo... jakieś małe zadośćuczynienie za brak Ciebie na Wigilii jest :kukacz:
Wykorzystałem maksymalnie zeszły weekend. Tak, wiem, mogłem wpaść na Wigilię. O tym, że sobotę mam wolną dowiedziałem się gdy 3/4 klubowiczów było już w drodze lub na miejscu na Skalance.
Robert jak oceniasz warunki narciarskie na ten weekend w Jesenikach pod kątem przejścia grzbietowego od Keprnika do Skrtka. Ze zdjęć widzę że były warunki gdzieś od 1000 m a jak na dzisiaj? :)
Raczej nie dasz rady przejść całym grzbietem. W tygodniu sporo stopniało śniegu, a to co pozostało w nocy przymarza i jest bardzo niebezpieczna skorupa. Dwa lata temu przy takich warunkach powybijałem paluchy na Vysokiej Holi. Z CHS na Pradziada na pewno jest założony ślad.

O takiej mówię skorupie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 20 grudnia 2013, 15:28

Robert J pisze:Wykorzystałem maksymalnie zeszły weekend.
I o to chodzi! Oczywiście szkoda, że Cię nie było, ale spotkamy się jeszcze przecież nie raz, choćby na najbliższym Zjeździe :spoko:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 20 grudnia 2013, 16:15

tidżej pisze:I o to chodzi! Oczywiście szkoda, że Cię nie było, ale spotkamy się jeszcze przecież nie raz, choćby na najbliższym Zjeździe :spoko:
No, na następny Zjazd mam zamiar dotrzeć :D
ODPOWIEDZ