16.11.2013 - Barania Góra czyli "błotking" do źródeł Wisły

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 19 listopada 2013, 21:04

tidżej pisze:No i w końcu wiem jak wygląda Rafał
:lol: No nie przesadzaj - jest parę relacji,w których się przewija :)
goska pisze:Beskid Śląski jednak szał robi, pięknie go pokazałaś
Jak dla mnie to nie tyle zasługa samego Beskidu, ile towarzyszących nam zjawisk pogodowych, typu snujące się mgły, nisko wiszące chmurki i mieniące się w resztkach słońca liście :)

tidżej pisze:Nie ilość jest najważniejsza, atmosfera była jak widać fajna, a głównie to się liczy
:spoko:
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2013, 21:35 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 19 listopada 2013, 21:27

Zrzęda pisze:
tidżej pisze:No i w końcu wiem jak wygląda Rafał
:lol: No nie przesadzaj - jest parę relacji,w których się przewija :)
"pokaż swoją twarz pokaż ile w sobie masz"?? :kukacz: :lol: :lol: :lol:
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2013, 19:30

Zrzęda pisze:przydługawą fotosesję, której efekt został niestety zmasakrowany przez Picasa Web
Fotki Ok - nie przesadzaj- fajnie wyszły, no ale zrzędzenie musi pozostać w naturze Twej ;) Fajna relacja, krótka, treściwa i oddająca klimat :)
Dzięki wszystkim uczestnikom za bardzo fajnie spędzoną sobotę :)
A to moje foty z wyprawy:

https://picasaweb.google.com/1015094782 ... ra16112013
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 21 listopada 2013, 19:46


:(:(:(

" Niestety, nie znaleziono strony."



... chyba , że to tylko mnie tak wyskakuje...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Mirek

Post autor: Mirek » 21 listopada 2013, 19:48

Mnie też nie. :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2013, 19:56

ninik pisze:" Niestety, nie znaleziono strony."
mirek pisze:Mnie też nie.
Chłopaki nie wiem co jest nie tak, słaba jestem w tym zakresie, jak wracam na złączonego linka to u mnie działa :( Jak ktos może pomóc w tym zakresie to poproszę - mam dość nowy sprzęt, więc może problem tkwi w tym?
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 21 listopada 2013, 20:00

Może nie udostępniłaś albumu jako "publiczny".
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Mirek

Post autor: Mirek » 21 listopada 2013, 20:10

AgaDG pisze:
ninik pisze:" Niestety, nie znaleziono strony."
mirek pisze:Mnie też nie.
Chłopaki nie wiem co jest nie tak, słaba jestem w tym zakresie, jak wracam na złączonego linka to u mnie działa :( Jak ktos może pomóc w tym zakresie to poproszę - mam dość nowy sprzęt, więc może problem tkwi w tym?
Przy albumie znajdź napis Udostępnianie klik i powinno wyskoczyć napisy Rodzina,Znajomy,Publiczny itp.Klikasz na Publiczny zatwierdzasz i powinno być ok.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 listopada 2013, 21:39

dzięki bardzo :) teraz podobno po testach powinno byc ok:

https://picasaweb.google.com/1015094782 ... ra16112013
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 22 listopada 2013, 21:43

Fajnie poczytać o górach najbliższych i zastanowić się trochę nad nimi, bo tak często je pomijamy w naszym umyśle a patrzymy gdzieś daleko... Szkoda, że tam jest tak brzydko, jakby własnie walnął tam meteoryt. Może tylko ja tak patrzę na tę górę, ale cóż mogę powiedzieć, kiedy nie przepadam za siwym kolorem i umarłą naturą... Ta góra tak szybko przechodzi transformację, ale szkoda, że od pięknej ku brzydocie. Nadzieję jedynie pokładam w tych hektarach młodych lasów, które posadzono w 2008 roku - że odmienią ten stan. Szkoda, że w strefie podszczytowej nie widać tych młodych lasów, tylko ciągle ten krajobraz księżycowy.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 22 listopada 2013, 21:59

AgaDG pisze:dzięki bardzo :) teraz podobno po testach powinno byc ok:

https://picasaweb.google.com/1015094782 ... ra16112013
Jest ok! :spoko:

Pięknie mieliście :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 listopada 2013, 22:02

Mosorczyk pisze:Szkoda, że tam jest tak brzydko jakby własnie walnął tam meteoryt. Ta góra tak szybko przechodzi transformację, ale szkoda, że od pięknej ku brzydocie.
Piękno czasem tkwi w brzydocie i na odwrót :0 w tym cały urok - zmienność postrzegnia gór ...
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 24 listopada 2013, 19:56

Mosorczyk pisze:tak często je pomijamy w naszym umyśle a patrzymy gdzieś daleko...
Może dlatego, że góry, w które można wyskoczyć z domu po śniadaniu i wrócić przed kolacją, traktujemy bardziej jak wyjście na spacer do parku, a nie jak wyjazd w góry :) ;)
Mosorczyk pisze:Nadzieję jedynie pokładam w tych hektarach młodych lasów, które posadzono w 2008 roku - że odmienią ten stan.
Tak, te młode drzewka przełamują trochę ponury nastrój, ale mało ich, wciąż mało :|
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 24 listopada 2013, 21:24

jeszcze chwila a będzie tam zupełnie inny klimacik,kiedy śnieżkiem sypnie :) :snieg: :j:
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
ODPOWIEDZ