19.10.2013... - Znowu Pieniny

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
WAR
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 366
Rejestracja: 24 marca 2012, 19:35

Post autor: WAR » 02 listopada 2013, 17:28

Wiolcia pisze:Ech, znowu w człowieku zazdrość wzbiera, że sam nie mógł być świadkiem podobnych widoków. Pięknie!
Mnie martwi to, że tak rzadko mogę podziwiać te widoki. W tym roku w Pieninach spędziłem tylko dwa dni, a to znacznie za mało jak na tak piękne góry.

Fotografie niesamowite, jeżeli "znowu" będziesz w Pieninach koniecznie zrób masę zdjęć. Masz wielki talent.
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 03 listopada 2013, 20:08

Zły Porucznik pisze:Jaka rozdzielczość ?
5184 x 3456 (18MP)
Alfred pisze:Zdjęcia całkiem nierzeczywiste! Aż się nie chce wierzyć, że taki świat istnieje!
A jednak! Ten świat jest w... POLSCE! Nasz kraj jest bardzo piękny i bogaty, bo nie tylko samo miejsce jest ciekawe, ale jeśli dobierze się jeszcze odpowiedni czas do danego miejsca to można podziwiać naprawdę cuda :)
Wiolcia pisze:Ech, znowu w człowieku zazdrość wzbiera, że sam nie mógł być świadkiem podobnych widoków. Pięknie!
Wiolciu październik to okres, gdzie jest największa okazja do obserwacji takich zjawisk. Jako, że jesteś z Krakowa to aż Ci zazdroszczę tego dojazdu autobusowego w Pieniny! Nic tylko jeździć! ;)
WAR pisze:Fotografie niesamowite, jeżeli "znowu" będziesz w Pieninach koniecznie zrób masę zdjęć.
Dzięki i fajnie, że mogłem przybliżyć ten świat :). Teraz w Pieniny planuję wyjazd około 20-25 maja. Wszystko zależy od rozpoczęcia cyklu wegetacji roślin. Dlaczego ta data? Bo wtedy liście młodych drzew będą w pełni ukształtowane a liście starych drzew będą przechodzić okres rozwijania się z pąków. Wtedy jest najżywsza zieleń w przyrodzie i to właśnie na to widowisko chcę zapolować. Ta zieleń na tle topniejących śniegów w Tatrach będzie niesamowita! Na przyszły rok rozpisałem już wiele takich stałych dat dotyczących różnych pasm górskich w celu ujrzenia konkretnego zjawiska.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2013, 19:00 przez Mosorczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Zły Porucznik

Post autor: Zły Porucznik » 03 listopada 2013, 20:12

Mosorczyk pisze:5184 x 3456 (18MP)
Możesz więc śmiało zdjęciami mieszkanie tapetować :spoko:
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 03 listopada 2013, 20:31

Mosorczyk pisze:Na przyszły rok rozpisałem już wiele takich stałych dat dotyczących różnych pasm górskich w celu ujrzenia konkretnego zjawiska.
Pozostaje Ci tylko życzyć przepięknej pogody na ten czas :) , bo gdyby padało to tego... :/
Mosorczyk pisze:Nasz kraj jest bardzo piękny i bogaty,
To najprawdziwsza prawda ! I nie tylko góry. Na północy , w krainie jezior znam takie zakątki , że klękajcie narody. W których nie postała pewnie nigdy "noga" czy żeglarza , czy kłusownika :zoboc:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 04 listopada 2013, 18:55

mariuszg pisze:Pozostaje Ci tylko życzyć przepięknej pogody na ten czas , bo gdyby padało to tego...
Dzięki! O pogodę się nie martwię, bo nie ustawiałem wolnego pod konkretny dzień, a pod konkretny tydzień (dzień w tygodniu do wyboru) ;)
mariuszg pisze:To najprawdziwsza prawda ! I nie tylko góry. Na północy , w krainie jezior znam takie zakątki , że klękajcie narody. W których nie postała pewnie nigdy "noga" czy żeglarza , czy kłusownika
Jak piękna i ogromna jest Polska - ten wie, kto przeszedł ją pieszo,
Jak nieciekawa i mała jest Polska - ten wie, kto przejechał ją samochodem.
;)
Zły Porucznik pisze:Możesz więc śmiało zdjęciami mieszkanie tapetować
Tak też robię. Wywołuję zdjęcia formatu A3 i wieszam na ścianie ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 listopada 2013, 22:58

eh...


tylko na tyle mnie stać
ODPOWIEDZ