14-16.06.2013 r. - Góry Złote - W krainie szumiacych strumyków

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 30 czerwca 2013, 21:41

Wiatka wyglądała całkiem nieźle, ale czy przecieka, to trudno powiedzieć. A ten widok ze skałek pod Kowadłem to mój ulubiony z Sudetów. Już tu kiedyś pisałam, że śnił mi się po nocach i obiecałam sobie, że wrócimy do Bielic. No i wróciliśmy :) ... po sześciu latach.
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2226
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 01 lipca 2013, 21:28

malgosiadg pisze:A ten widok ze skałek pod Kowadłem to mój ulubiony z Sudetów.
Ja bym go wymienila chyba na drugim miejscu w Sudetach. Poki co, juz przez wiele lat pierwsze zajmowala by Stroma

Obrazek

Obrazek
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 01 lipca 2013, 21:58

buba pisze:juz przez wiele lat pierwsze zajmowala by Stroma
Nie wiedziałam, że tam tak pięknie! A cały ostatni tydzień spędziliśmy u jej podnóża, w Kletnie :D Wybraliśmy jednak bezszlakowe wejście na sąsiednie Młyńsko. Też magicznie bezludne i z ładnymi widokami z przełączki pomiędzy dwoma wierzchołkami.
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2226
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 07 lipca 2013, 21:11

malgosiadg pisze:Wybraliśmy jednak bezszlakowe wejście na sąsiednie Młyńsko. Też magicznie bezludne i z ładnymi widokami z przełączki pomiędzy dwoma wierzchołkami.
Nie bylam nigdy na Młynsku! dzieki za podsuniecie sugestii o odwiedzeniu tego ciekawego miejsca! :hura: Zapewne niedlugo zaplanuje jakis wyjazd aby tam wylezc!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 09 lipca 2013, 23:36

buba pisze:Ponizej wiaty tzn idac dolina Srebrnego Potoku w doł?
To jest 2,5 km w dół asfaltem od tej wiaty coście mieli drugi nocleg. A wodospady polecam bo robią niesamowite wrażenie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2226
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 12 lipca 2013, 22:35

Robert J pisze:To jest 2,5 km w dół asfaltem od tej wiaty coście mieli drugi nocleg. A wodospady polecam bo robią niesamowite wrażenie :)
Rzeczywiscie! Cudne wodospady! fajnie by sie tam zwlaszcza wybrac w jakis upalny dzien zeby sie tam wykapac! pewnie pod wodospadem jest spory bunior i poplywac by sie tez dalo! :jupi:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
cezaryol
Turysta
Turysta
Posty: 237
Rejestracja: 13 lipca 2013, 22:26

Post autor: cezaryol » 13 lipca 2013, 22:31

Buba, popływać tam się nie da. Za płytko.
ODPOWIEDZ