30.04-04.05.2013 r. - Jura, Pieniny, Tatry - Rowerem dookoła Tatr

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Iwka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 32
Rejestracja: 15 marca 2013, 11:30

Post autor: Iwka » 18 maja 2013, 22:57

Tego dnia ukręciłem 318 kilometrów, a cała wyprawa to 941 kilometrów
Jadąc w zeszłym tygodniu z Katarynką, Joanką i goską z Krakowa w Góry Orlickie/Bystrzyckie (autem oczywiście) wydawało nam się, że nasza trasa ok. 350 km to "trochę daleko" ;) coż, jak zwykle okazuje się, że wszystko jest kwestią odpowiedniej perspektywy :)
Awatar użytkownika
lawena
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 77
Rejestracja: 02 listopada 2012, 21:56
Kontakt:

Post autor: lawena » 19 maja 2013, 21:59

Robert J nawiązując do Ogrodzieńca, to pochwalę Ci się w takim razie swoją wycieczką jednodniową w tamte okolice z Tychów. Dałam radę, ale chyba zabiłam swój tyłek i kolana. Nie wiem jak Ty to znosisz :)


https://lh6.googleusercontent.com/-4l1e ... 221925.jpg

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 20 maja 2013, 15:21

Widzę, że ostro trenujesz :) Znam kilka kobiet co przejechały taki dystans w jeden dzień, ale tylko jedna na góralu.

No i zrobiłaś 15 kilometrów więcej jak ja w niedzielę :brawo: Co prawda jeździłem więcej po górach, ale co tam :P

Obrazek
lawena pisze:Dałam radę, ale chyba zabiłam swój tyłek i kolana
Spraw sobie bagażnik. Taki montowany do sztycy(coś jak mój). Nie będziesz musiała dźwigać bagażu na plecach i dzięki temu odciążysz kręgosłup, a jednocześnie tyłek lepiej będzie znosić takie długie trasy ;)

Ja już jestem przyzwyczajony. Powyżej 50 km tyłek zaczyna boleć, powyżej 100 km bardzo boli, a powyżej 200 tracisz czucie i jest Ci już wszystko obojętne :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 maja 2013, 19:46

Niezła wyprawa. Okraszona pięknymi zdjęciami. To jedna z takich wycieczek "poza zasięgiem"...
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 21 maja 2013, 21:53

Już Ci mówiłem ale powtórzę jeszcze raz - wariat Jesteś :) Fajnie się ogląda i czyta, ale jeszcze lepiej słucha jak opowiadasz "na żywo".
ODPOWIEDZ