13-15.02.2013 r. - Norwegia - Aurora borealis, czyli spełnione marzenie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1688
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 26 lutego 2013, 10:14

Dżola Ry pisze:No właśnie, ale my możemy podzielić tylko na 2 osoby i to płacące z jednego portfela, więc nie ma to sensu
Chyba, że ktoś się zdecyduje jechać z nami z namiotem - wtedy byłoby dużo taniej, a my zaoferujemy dostęp do porządnego sprzętu kuchennego, centralnego ogrzewania i światła po zmroku (nawet bez dostępu do elekrtyki)
Jolu, ogłoś przetarg nieograniczony na dwie miejscówki w aucie, głowa rozboli Cię od popytu :)

Cudny wypad.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2376
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Post autor: włodarz » 01 marca 2013, 19:23

Zaszalałaś Dżola. :) Jestem pod wrażeniem. :spoko:
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 01 marca 2013, 21:06

Jolu, dzisiaj obejrzałam spektakl tak niesamowity, że teraz dopiero mogę sobie wyobrazić co na żywo oglądałaś. Podpatrzyłam z kamerki dość długo trwającą zorzę, łał ale była efektowna.
więcej zdjęć tu
https://picasaweb.google.com/cisowicz.h ... oneZKamery
Obrazek
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 marca 2013, 23:08

Pięknie Cudownie :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 02 marca 2013, 21:44

HalinkaŚ pisze:Jolu, dzisiaj obejrzałam spektakl tak niesamowity, że teraz dopiero mogę sobie wyobrazić co na żywo oglądałaś. Podpatrzyłam z kamerki dość długo trwającą zorzę, łał ale była efektowna.
Halinko, przed wyjazdem oglądałam zorzę przez miesiąc na różnych kamerkach. Czasami była niesamowita. Ale to zorze znad koła podbiegunowego.
Nasza była skromniutka w porównaniu do tych najładniejszych :) Ale piękna, bo "nasza" :D :lol:


Paulina90, Beti, PandawłodarzRaflikmalciu - dzięki :)
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Re: 13-15.02.2013 r. - Norwegia - Aurora borealis, czyli spe

Post autor: Bodzio » 12 sierpnia 2015, 11:58

Bodzio pisze:
Dżola Ry pisze: Co prawda "nasza" zorza to nie to, co widział i pokazywał Bodzio, ale nas od koła podbiegunowego, gdzie zorze są najbardziej spektakularne, ale gdzie nie latają tanie linie lotnicze, dzieliło ok. 700 km.

My jednak bardzo cieszymy się tym, co widzieliśmy, bo nie zawsze jest to w okolicach Trondheim możliwe.

Obrazek
Fajny pomysł, gratuluje szaleństwa.
Odżyły moje wspomnienia
Masz problem - zorza wciąga
Nastęnym razem będziesz chciała ją mieć wysoko na niebie.
Pozdrawiam

Rozmarzyłem się :-)
Cos mnie korci powtórzyć tą eskapadę
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
ODPOWIEDZ