26.12.2012-01.01.2013 r. - Bieszczady i Beskid Niski - W zimowej odsłonie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Vision

Post autor: Vision » 04 stycznia 2013, 17:36

gaza pisze:nie wiem czy też mieliście takie wrażenie,jakby tam czas jakoś inaczej płynął,człowiek się niczym nie przejmuje,jakby się zresetował :oczynoela:
To samo mówiłem Indze w ostatni dzień jak schodziliśmy już do aut :)

PS: Co z tym Twoim widełem jest, że nie działa, co to za bonus :P
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 04 stycznia 2013, 17:38

Vision pisze:PS: Co z tym Twoim widełem jest, że nie działa, co to za bonus :P
już sprawdzam :)
EDIT: poprawione,sprawdź :!:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 04 stycznia 2013, 17:41

Macie racje chłopaki. Choć fizycznie byłem może zmęczony, z racji, że przez cztery dni spałem niewiele a trochę się chodziło i "ucztowało" ;) To psychicznie, świetny wypoczynek i odskocznia od codzienności. Bieszczady mają to coś w sobie.
--->>>flickr<<<---
Vision

Post autor: Vision » 04 stycznia 2013, 17:43

gaza pisze:EDIT: poprawione,sprawdź :!:
Teraz działa :spoko: I tak moje japko wymiatało na tym wietrze, nie licząc ile razy nim po głowie dostałem :zly:
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 04 stycznia 2013, 18:10

super zakończenie roku i powitanie nowego :spoko:
chciałbym tam też być, a i Bieszczady ciągną
gaza fajne urodziny :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 04 stycznia 2013, 18:28

Dobromił pisze:
Inga pisze:byliśmy przy pierwszym jeziorku
Takie lekko mroczne ...
w ogóle te całe pierwsze 3 dni były takie lekko mroczne
adrians_osw pisze:Miłe słowo należy się też gospodarzom schroniska, fajna domowa atmosfera i pyszne jedzenie :)
potwierdzam- Komańcza nie jest może jakimś super atrakcyjnym punktem wypadowym, ale z perspektywy czasu uważam, że świetnie trafiliśmy. Widać, że Pawłowi i Marcie zależy na tym, żeby turyści byli zadowoleni z pobytu w ich schronisku.
tidżej pisze:
Inga pisze:Dziś w planie Tarnica. Ruszamy z Widełek na Bukowe Berdo.
Moim zdaniem to najpiękniejszy widokowo szlak w Bieszczadach lubię go najbradziej. Szkoda, że nie przeszliście, bo chętnie zobaczyłbym widoki stamtąd w zimowej scenerii.
A wiesz- powiem Ci, że i tak mieliśmy fajne widoki stamtąd- gdyby tak nie wiało to pewnie zdjęć byłoby więcej.
tidżej pisze:Przy tak silnym wietrze wycof to chyba najlepsza decyzja, po początkowym zalesionym kawałku szlaku dalej idzie się już tylko odsłoniętym grzbietem
W sumie to w moim przypadku był najsilniejszy wiatr, na jaki trafiłam. Ale ciekawe doświadczenie, jak tak Tobą miota na wszystkie strony- fajnie się szło :)
Maciej pisze:Super pomysł na koniec roku i sylwestra! :brawo:
Niski trochę się na Was wypiął pogodowo (a internet okłamał o Watkowskiej - tam nie ma widoków !!]
no z deczka :lol:
Te widoczki to ponoć miały być w miejscu gdzie szlak zaczyna schodzić z Magury do miejscowości Bartne.
gaza pisze:nie wiem czy też mieliście takie wrażenie,jakby tam czas jakoś inaczej płynął
Właśnie zdecydowanie za szybko płynął! :) oj ciężko się było przestawić po powrocie do starego rytmu...
adamek pisze:chciałbym tam też być, a i Bieszczady ciągną

A nie czkało Cię przypadkiem? :kukacz: bo wspominaliśmy Cię ;)
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 04 stycznia 2013, 19:10

dziękuję Wam Wszystkim ogromnie za ten wyjazd :) :) :)

byłam w Bieszczadach 2x pod koniec XX wieku :D ale latem i były to zupełnie inne wrażenia, nie spodziewałam się że uda mi się powrót tak prawie że na spontana ;)
gaza pisze:nie wiem czy też mieliście takie wrażenie,jakby tam czas jakoś inaczej płynął,człowiek się niczym nie przejmuje,jakby się zresetował :oczynoela:
to uczucie było dla mnie wręcz szokując, jak dotąd to jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby tak całkiem zapomnieć o całym świecie i problemach w nim, zupełne oderwanie od rzeczywistości i nawet w ostatni dzień już wracając nie myślałam „co będzie jutro” Bieszczady mają jakieś nieziemskie oddziaływanie… ;)

Vision pisze:nigdy tak długo w górach nie byłem
ja aktywnie też nie byłam i szczerze mówiąc to fizycznie mnie ten wyjazd wykończył totalnie :D po pierwszym dniu jeszcze było pół biedy ale po tym :P

http://www.dailymotion.com/video/xwfyu5 ... OaWbqy0Not

to już do końca byłam jak śnięta :twisted: i dotąd w sumie jestem bo nie miałam kiedy odespać, dziś jak padnę to do poniedziałku się nie podniosę pewnie :lol: ale ja już tam zmęczona przyjechałam, potem mogłam się starać wcześniej spać chodzić więc to w pełni na własne życzenie takie wypranie z sił zaliczyłam :D
tidżej pisze:Przy tak silnym wietrze wycof to chyba najlepsza decyzja,
nie wiem jak by się to dla mnie skończyło gdyby ta decyzja nie zapadła :D chociaż początkowo
Inga pisze:ciekawe doświadczenie, jak tak Tobą miota na wszystkie strony- fajnie się szło :)
mi też bardzo się podobała zabawa z wiatrem :) póki dawałam radę przy nim oddychać :P
Inga pisze:A wiesz- powiem Ci, że i tak mieliśmy fajne widoki stamtąd- gdyby tak nie wiało to pewnie zdjęć byłoby więcej.
no u mnie wyraźnie widać różnicę w ilości między 1szym bezwietrznym dniem a pozostałymi :twisted:

https://picasaweb.google.com/1111135942 ... ka29122012

https://picasaweb.google.com/1111135942 ... do30122012

https://picasaweb.google.com/1111135942 ... ka31122012

https://picasaweb.google.com/1111135942 ... ra01012013

:) :) :)
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2013, 20:29 przez Atria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 04 stycznia 2013, 19:45

Atria pisze: http://www.dailymotion.com/video/xwfyu5 ... OaWbqy0Not

to już do końca byłam jak śnięta :twisted: i dotąd w sumie jestem bo nie miałam kiedy odespać
tylko ja po tym poszedłem wcześniej spać a ty siedziałaś do 3 w nocy ;)
Atria pisze:Bieszczady mają jakieś nieziemskie oddziaływanie…
Z tym się zgadzam w 100% :kukacz:
Hania 660 zdjęć :shock: co by było jak byś była z nami te 7 pełnych dni :D :brawo: :brawo: :brawo:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 04 stycznia 2013, 19:48

gaza pisze: tylko ja po tym poszedłem wcześniej spać a ty siedziałaś do 3 w nocy ;)
Nawet po 3 było ;)
--->>>flickr<<<---
Awatar użytkownika
Tonianin
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 67
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 19:33

Post autor: Tonianin » 04 stycznia 2013, 20:20

Ten wyjazd był jednym z najlepszych na jakich byłem o ile nie najlepszy :) widoki przepiękne szczególnie te z Wetlińskiej ... jednak na efekt końcowy,mega extra odlotowy ,nie do końca mają wpływ same Bieszczady,jak dla mnie, ale też kompania ,osoby z którymi tam byłem :D próbowałem spać ;) i super się wybawiłem choć na początku zapowiadało się sennie :lol: Jeszcze raz wszystkim wam i każdemu z osobna wielkie wielkie dzięki .
Z wami to i w takim miejscu jak czyściec bym się nie nudził , ciekawe tylko czy maja tam ubikacje ;)
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 04 stycznia 2013, 20:39

gaza pisze:tylko ja po tym poszedłem wcześniej spać a ty siedziałaś do 3 w nocy
adrians_osw pisze:Nawet po 3 było
myślałam, że jak tylko pętla Adama to jakoś to będzie :D

ale to właśnie m.in. takie moje masochistyczne tendencje skutkują tym że potem tak chodzę po tych górach jak chodzę :twisted: :twisted:

Tonianin pisze:widoki przepiękne szczególnie te z Wetlińskiej ...
dobrze że przyjechaliśmy już w piątek a nie w sobotę dopiero bo to był najlepszy dzień... :>
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 04 stycznia 2013, 22:29

Atria pisze:takie moje masochistyczne tendencje skutkują tym że potem tak chodzę po tych górach jak chodzę :twisted: :twisted:
ale się rozkręcałaś z dnia na dzień :twisted:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 04 stycznia 2013, 22:35

gaza pisze:ale się rozkręcałaś z dnia na dzień :twisted:
w sumie można tak powiedzieć, bo np zejście z wieży widokowej zrobiłam w takim tempie że nawet Ty nie byłbyś w stanie mnie dogonić :D
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 04 stycznia 2013, 22:39

Atria pisze:w sumie można tak powiedzieć, bo np zejście z wieży widokowej zrobiłam w takim tempie że nawet Ty nie byłbyś w stanie mnie dogonić :D
w sumie zobaczyłem to dopiero po zdjęciach ;)
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 04 stycznia 2013, 22:52

Bardzo jestem ciekawa tej relacji, ale musi poczekać do jutra, bo już oczy wysiadają... :roll: :)
ODPOWIEDZ