3.12.2011r./ KFG i spotkanie klubowe, czyli GS-ów szturm na Kraków

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

3.12.2011r./ KFG i spotkanie klubowe, czyli GS-ów szturm na

Post autor: pysiek » 04 grudnia 2011, 21:11

Jakby nie patrzeć kolejny KFG przeszedł do historii.. Na 3 dni na terenie UE wszędobylski krakowski smog ustąpił łaskawie miejsca szerokopojętej atmosferze górsko-przygodowej, :gora: która odsłoniła swe oblicze na wiele sposobów..
Dla zainteresowanych były rozmaite wykłady tematyczne, dyskusje, mniej lub bardziej ciekawe prelekcje alpinistów, wspinaczy górskich i innych. A w to wszystko wplecione zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy konkursowe.Licznie przybyli tez polscy i zagraniczni goście,a i dowiedzieć się można było tego co w TPN-ie obecnie piszczy, a przy okazji podejrzec z ukrytej kamerki tatrzańskie niedźwiadki..apropos..Widzieliście zapewne nieraz jak kot zwinnie potrafi przeciągnąć się pod drucianym płotem niewiele wyżej wiszącym nad ziemią :?: Uwierzcie mi..niedzwiedzie też potrafią się tak „rozpłaszczyć” :D Pozory (także wielkogabarytowe) mylą..

Osobiście mnie zapadła mocno w pamięć sobotnia prelekcja Adama Pustelnika a potem Artura Hajzera i spółki. Nie dość że osobowości bardzo barwne i osoby wybitnie mające czym pochwalić się w swoim dorobku zawodowo-hobbystycznym,to jeszcze charyzmatyczni prelegenci umiejący przekazać to czym żyją w sposób przyciągający uwagę okraszony niesamowitym poczuciem humoru.Ale ten pies A.Pustelnika-poganiacz tamtejszych kozic czyt. „lokalsów” na Orbayu..hardcore.. :D No ale to tylko moje osobiste odczucia..może kogoś zanudził :P
Myslę,że zgodzicie się ze mną, że gdzies tam niejeden z nas- podziwiając „z rozwartymi usty” i oczami wielkimi jak 5zł piękne zdjęcia,rozmaite slajdy i słuchając wspomnień podróżników- malował siebie w wyobrazni jak pojawia się choć na chwile w tamtych- dla większości nieznanych terenach-przeciera tamte szlaki i zdobywa kolejne ściany wspinaczkowe.A dlaczego by nie.. :?: Może kiedyś.. :?: Chociaż trochę.. Co z tego,że póki co oznaczenia 8c+/9a niewiele mi mówią? Przecież człowiek uczy się całe życie,marzenia spełniają się a cuda zdarzają..A.Pustelnik coś o tym wie.. i z tą wiedzą prawie już zdrowy podzielił się z nami..

Także było sporo cennych informacji dla głowy,sporo dobrego dla oka i ducha,niestety dla płuc niewiele zostało..frekwecja jak na Krupówkach..ale nie narzekajmy w końcu miał być klimat górski :D

A po KFG po podładowaniu baterii żołądka "kurciakiem w ciecie na otro i psem GONG BAO" :D II część atrakcji sobotniej, czyli szturm na Kazimierz i eksploracja groty na „Ulicy Krokodyli”
Tak..groty..:D Mea maxima pulpa :D Wasza wyrozumiałość i roześmiane twarze rozpędziły czarne chmury nad moją organizatorską personą :D Kolejny raz GS-y pokazały,ze trzeba być twardym nawet w najbardziej miętkich warunkach :paker: A może odwrotnie? :zoboc: Następnym razem wezme poprawki na kilka kwestii :)
Ile nas było..gdzies koło 40. Schodziliśmy sięna raty.Trudno było się doliczyć bo część kursowała na trasie „grota”-bar-sala taneczna-wyjście na „dymka” .W każdym razie było nas sporo. Taki prawie zjazd. I super. Pojawiło się trochę nowych twarzy.Atmosfera świetna i swoiście GS-owska ;) Było dużo śmiechu, troche umc umc i wyginam smiało ciało na parkiecie . Jak widać GS to „człowiek-orkiestra” nie tylko potrafi nóżkami sprawnie przebierać w góre i w dół na szlakach,ale i w prawo i lewo i do góry na parkiecie :D
Zimne piwo i wysmienicie balsamiczna orzechówka degustowane w przerwach pomiędzy konwersacjami doskonale chłodziły gorączkę sobotniej nocy :breakdance: ,służby mundurowe czuwały nad bezpieczeństwem ,a ksiądz proboszcz czuwał by żadna ze zgromadzonych dusz nie upadła za nisko.. Szkło poszło..ale to na szczęście.. ku chwale debiutu niektórych :piwo:
Spotkanie skończyło się grubo po północy, dokładnie nie pamiętam bo szczęśliwy GS czasu nie liczy ;)

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za to,że byliście.Zwłaszcza osobom spoza Krakowa(była Was zdecydowana większość :spoko: ) i nowym forumowiczom,że chciało się Wam tarabanić na Rakowicką a potem Szeroką. Starzy wyjadacze klubowi tez otrzymują pochwałkę :D Wtedy jest jakikolwiek sens organizować cokolwiek,przyjść samemu i cieszyć się spotkaniem z Wami.Ciesze się,że nie nawalacie jak mój stary telewizor :oki: Do rychłego zobaczenia na szlaku..

ps.a jeszcze na temat KFG..kto wie czy ktoś z Was w najbliższych latach nie będzie występował w roli prelegenta?? adamek juz coś wspominał o Makalu.. :twisted:

Zgodnie z życzeniem lista osób obecnych( nie zapamiętałam wszystkich,zwracam się z prośbą o pomoc ;) ):
Mike, Dzwonek, tom,adamek, Tonianin,pysiek, Katarynka, tomcio998k, Bodzio i Dżela, Atina, i84, admin Grzegorz, Limonka,tknp, Atria, Joanka,Paula, Grochu, aniolekzbeskid,BJack,Ardaryk,HalinkaŚ,Andrzej,gaza z kolegą, Ptoszek z Pauliną,misiekb20, GórolJoCi, goska, GosiaB, DavidCopperfield, Ola, ativoy,Zoltarjanka, Dominika, Doris, Asia

zdjęcia od fotoreporterów:
Halinka: https://picasaweb.google.com/cisowicz.h ... directlink
goska:
https://picasaweb.google.com/1135202456 ... oS-sPjslgE
gaza
https://picasaweb.google.com/1046701672 ... directlink
_________________
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2011, 0:25 przez pysiek, łącznie zmieniany 9 razy.
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 04 grudnia 2011, 22:58

Pysiek, ja zwykle super relacja :spoko:
lista GS-ów i gości by się przydała (ciekawe czy ktoś z tam obecnych byłby w stanie wszystkich wymienić :P )
pysiek pisze:adamek juz coś wspominał o Makalu..
:lol:
w tygodniu puszczę zaproszenie, w odpowiednim dziale, może będą chętni na wspólną wyprawę :P
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 grudnia 2011, 23:08

Brawo za relację, nic dodać nic ująć...
Wczoraj impreza, a już jest relacja, ale tempo!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 grudnia 2011, 23:10

Pysiek relacja pierwsza klasa... Porozmawiam z Benedyktem o beatifikacje dla Ciebie.. Wszystkie grzechy masz za to odpuszczone a po drodze mozesz się poruszać bez swiateł, pasów lewą stroną, po pijaku i z telefonem w rece... służby mundurowe nie beda na to zwracac uwagi... masz to załatwione..

Pozdrawiam i dziekuje za super wieczór :))
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 04 grudnia 2011, 23:36

Wczoraj impreza, a już jest relacja, ale tempo!
tom we wcześniejszych relacjach kazałam na siebie czekać,a dziś niespodziewanka..póki było trochę czasu :)
tomcio998k pisze:Porozmawiam z Benedyktem o beatifikacje dla Ciebie
relacja podobno dobra,a Ty mnie już chcesz na tamten świat wysyłać ? :lol:
tomcio998k pisze:Wszystkie grzechy masz za to odpuszczone a po drodze mozesz się poruszać bez swiateł, pasów lewą stroną, po pijaku i z telefonem w rece...
nihil novi..:D, ale darowanemu koniowi... :D
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 05 grudnia 2011, 7:10

Kasia relacja super :brawo: i w expresowym tempie :)
to był super wieczór :spoko: - jeszcze raz wielkie dzięki dla Wszystkich i do zobaczenia :)
adamek pisze:pysiek powiedział/-a:
adamek juz coś wspominał o Makalu..
:lol:
w tygodniu puszczę zaproszenie, w odpowiednim dziale, może będą chętni na wspólną wyprawę :P
to ja poproszę na główną :D
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 grudnia 2011, 8:08

Połączenie KFG ze spotkaniem było bardzo dobrym pomysłem, a eksploracja "The Pod Krokodylami Cave" przyniosła wiele radości dla "Eksploratorów" ;) . Relacja jak i samo spotkanie na wysokim poziomie :spoko:
Pozdrowienia dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 05 grudnia 2011, 9:23

Kasia, brawo :brawo: :brawo: Ty to masz talent :> bardzo się cieszę, że uczestniczyłam w KFG i w naszym GSowskim spotkaniu potem ;)
Bardzo podobały mi się prezentacje TPNu, długo nie zapomnę relacji z panelu, co robią tatrzańskie niedźwiadki przed ukrytą kamerą :lol: mistrzowie tańca przy rurze chciałoby się powiedzieć, choć właściwie przy drzewie :lol:
Relacja A. Hajzera z Makalu jest też w listopadowym npm, wiem od Atinki :P już nie mogę się doczekać, aż będę mogła ją przeczytać.
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2011, 21:51 przez Katarynka, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Re: 3.12.2011r./ KFG i spotkanie klubowe, czyli GS-ów szturm

Post autor: Inga » 05 grudnia 2011, 9:36

Noo, Kasia, niezły tłumek zwerbowałaś
pysiek pisze:Ile nas było..gdzies koło 40.
dobrze, że zmieniłaś rezerwację z 1 stolika na sale :lol:
Super było, zarówno na festiwalu jak i na after party na Kazimierzu ;)

coś ostatnio mnożą się ci księża- samozwańcy :kukacz:
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 05 grudnia 2011, 11:06

Pysiek super relacja nawet jak tam nie byłam to wczułam sie :)chociaż po zobaczeniu fotek scęka :oczynoela: mi opadła ,że te GS tak wywijają na parkietach :2: super zakończenie festiwalu.
Pozdrawiam Wszystkich zanych i nieznanych bawiących się na Kazimierzu.
...
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 05 grudnia 2011, 11:17

:2:

http://www.youtube.com/watch?v=knxpqkan8uM

GSy szaleją - nagły brak miejsca na karcie popsuł film :cry:
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 05 grudnia 2011, 14:04

Lubię czytać Twoje relacje, pyśku! :D

A spotkania nie skomentuję, bo mnie coś kłuje pod żebrem (co to może być :kukacz: ) :D
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 05 grudnia 2011, 14:32

Dżola Ry pisze: mnie coś kłuje pod żebrem
i prawidłowo Jolu bo było super :)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 05 grudnia 2011, 16:07

Było było fajowo, tylko żałuję że nie mogliśmy zostać dłużej byśmy po wywijali na parkiecie :2: :j: , ale następnym razem szaleństwa końca nie będzie :twisted:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 grudnia 2011, 16:43

Impreza była super :) :) :) nie zła jazda na parkiecie :) :) :) dziękuje i pozdrawim wszystkich za dobrą zabawe :) :) :) :) :) :) :)
ODPOWIEDZ