9.05.2011 Majówka w Szczawnicy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

9.05.2011 Majówka w Szczawnicy

Post autor: sprocket73 » 09 czerwca 2011, 15:23

Serdecznie witam wszystkich na forum Góry-Szlaki.pl
Trafiłem tu przed chwilą, przypadkiem i widzę, że jest tu fajnie, ciekawe tematy są poruszane, poza tym pełno znajomych z innych for/forów górskich... to stwierdziłem, że trzeba się zarejestrować :)

Po górach chodzę od zawsze, od kilku lat robię zdjęcia, więc przedstawię się fotorelacją z pięknych Małych Pienin. Troszkę już podstarzałą, ale nowszych nie mam. Wystarczy kliknąć w zdjęcie:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 09 czerwca 2011, 16:38

sprocket73 super wycieczka i zdjęcia, na które warto popatrzeć! :brawo: :brawo:

sprocket73 pisze:Serdecznie witam wszystkich na forum Góry-Szlaki.pl
Witam i ja, ale żeby naszej forumowej tradycji stało się zadość i żeby wszyscy zauważyli, że do nas dołączyłeś zapraszam na kilka słów tu: viewtopic.php?t=4135&start=1050
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 09 czerwca 2011, 22:11

witaj sprocket :) majówka udana, nasza ostatnia wycieczka też była w Pieninach, ciut później.
Ale najbardziej podoba mi się album "mój przyjaciel Psiur" - rewelacja. Czworonogi wybitnie nierasowe a tak im z oczu dobrze patrzy i fotogeniczne nadzwyczaj - widać, że szczęśliwe. Ale skąd Ty te nazwy bierzesz?? :D Teraz rozumiem Twój nick!
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 09 czerwca 2011, 23:28

Może i nie rasowe, ale 100% górskie psy :)
Ten biało-czarny imieniem Psiur przyplątał się do mnie na Jasieniu 10 lat temu. Niestety już zakończył swój żywot. A Strzępek pochodzi z Bieszczad, podobno szwędał się kilka miesięcy po Ustrzykach Górnych, aż w końcu trafił na nas tuż przed samą zimą.
A ich imiona... nie wymyślałem, tak się jakoś przyplątały automatycznie na zasadzie pierwszego skojarzenia.
ODPOWIEDZ