14/15 maja - Beskid Śląski - raz słońce raz deszcz

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 16 maja 2011, 20:40

ze zdjęć widać że oblegane jest schronisko ,,stożek,, Ja miałem szczęście gdyż zawitałem do schroniska dość póżno i tłumów już nie było ,na pewno wyciąg wszystko pochłonął
Awatar użytkownika
Tomek.P
Turysta
Turysta
Posty: 507
Rejestracja: 01 maja 2010, 15:01

Post autor: Tomek.P » 16 maja 2011, 21:17

Gratulacje przebytych kilometrów, w niezbyt sprzyjających warunkach pogodowych :brawo:
Stożek niezaciekawie wygląda, gdy jest taki zaludniony...
Gdzie zostało zrobione 4 zdjęcie? Patrzę na mape i jedyne co mi przychodzi do głowy to czerwony szlak z Kubalonki na Stecówkę (Darłowa Skała), ale przechodząc ten szlak w zeszłym roku, jakoś nie kojarze takich formacji skalnych... :oczynoela:
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed." Theodore Roosevelt

http://tomaszplaszczyk.pl/
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 16 maja 2011, 21:55

Tomek.P pisze:czerwony szlak z Kubalonki na Stecówkę
zgadza się, ok 20 metrów powyżej drogi, w lesie
ale nie wiem jak się nazywają te skały
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Tonianin
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 67
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 19:33

Post autor: Tonianin » 16 maja 2011, 22:12

Adaś to ile masz już tych kilosów ,pochwal się ,przegoniłeś już tatromaniaka?
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 16 maja 2011, 22:24

a ta krówka Milka,na Stożku,to chyba chodzi bo w marcu stała w innym miejscu :) Adamek,nie widziałeś na Kiczorach moich bryli? :)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 16 maja 2011, 22:29

Otylia pisze:nie widziałeś na Kiczorach moich bryli?
trzeba było mówić wcześniej - szukałbym
lub ... zabierał wszystkim napotkanym turystom (na pewno któreś by spasowały) :twisted:
Otylia pisze:krówka Milka,na Stożku,to chyba chodzi bo w marcu stała w innym miejscu
tam było całe stadko, przynajmniej trzy :lol:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Iwon

Post autor: Iwon » 23 maja 2011, 17:32

No Adasiu , brawka dla Ciebie i koleżanki X :zoboc: , za wędrowanie w strugach deszczu taki szmat drogi :brawo:
Jeszcze mnie tam nie było ... ale nadrobię :)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 23 maja 2011, 21:32

Iwon pisze:Jeszcze mnie tam nie było ... ale nadrobię
trzymam za słowo!!!!!schroniska nie potrzebujesz bo u mnie masz zapewniony schron :)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Iwon

Post autor: Iwon » 23 maja 2011, 22:01

Otylka , dzięki .
Wybieram się w Twoje strony jak sójka za morze ... :D , ale ... niezbadane są wyroki Boskie ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 maja 2011, 22:28

Widze że na Baraniej Górze mgła nie była taka jak na Czantorii Małej :?: ,widoczność nie przekraczała 15m
ODPOWIEDZ