17.04.2011 - Wschód słońca na Babiej Górze

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Iwon

Post autor: Iwon » 18 kwietnia 2011, 20:12

Gratuluję całej ekipie i nie ukrywam, iż zazdroszczę bezwietrznej Babiej .
Janek po "krokusach w Chochołowskiej " wspominał o wschodzie na Diablaku i nawet byliśmy w "gotowości " ... ale nie znalazłam tematu w zaproszeniach , więc pomyślałam , że to nie dojdzie do skutku :cry:
Szkoda ... nie utulona w żalu jestem :(
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 18 kwietnia 2011, 20:31

Katarynka pisze:niesamowite wrażenia towarzyszyły też podczas podejścia na Sokolicę w świetle księżyca, On sam pięknie "zachodzi"
pięknie to ujęłaś - ja nie mogłem znaleźć właściwych słów do relacji.
zdjęcia nie oddają tego widoku.

jak dotarłem na Sokolicę to mnie dosłownie ... "zamurowało" - ten jasno rozświetlający góry księżyc. Bez problemu dałoby się przy takim świetle czytać. Mam nadzieję że jeszcze trafię na taki widok.
Załączniki
DSCF5007.JPG
(27.08 KiB) Pobrany 1353 razy
DSCF5024.JPG
(26.81 KiB) Pobrany 1353 razy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 18 kwietnia 2011, 21:28

adamek pisze: jak dotarłem na Sokolicę to mnie dosłownie ... "zamurowało" - ten jasno rozświetlający góry księżyc. Bez problemu dałoby się przy takim świetle czytać. Mam nadzieję że jeszcze trafię na taki widok.
Trafisz, trafisz, młodzian jeszcze jesteś, kilka razy jeszcze się w góry wybierzesz.. A w Tatrach takie widoki robią jeszcze większe wrażenie, góry są potężniejsze i grozą wieje jeszcze mocniej...
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 18 kwietnia 2011, 21:40

No i proszę, wschód na Babiej zaliczony przy pięknej pogodzie, aż Wam zazdroszczę. Szkoda tylko, że nie daliście znać, że idziecie. Przecież my tu mamy wszędzie tak blisko w :gora:, no i przede wszystkim chęci są. .Gratulacje dla ekipy za piękne zdjęcia
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Tonianin
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 67
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 19:33

Post autor: Tonianin » 18 kwietnia 2011, 22:35

Szkoda szkoda że nie dali znać ale może tak chcieli :(
Iwon

Post autor: Iwon » 18 kwietnia 2011, 22:48

Tonianin pisze:Szkoda szkoda że nie dali znać ale może tak chcieli :(
...tak myślisz :( ... pewno nas nie lubią :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 18 kwietnia 2011, 23:42

Zdjęcia rewelacja :shock: :shock: :shock:
Gratulacje!!
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 19 kwietnia 2011, 8:09

Gratuluję udanego wypadu :brawo:
a te widoki :spoko: - ja nie pamiętam nic oprócz śnieżycy :D
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 19 kwietnia 2011, 9:21

Iwon pisze:Tonianin powiedział/-a:
Szkoda szkoda że nie dali znać ale może tak chcieli

...tak myślisz ... pewno nas nie lubią
Lubią, bardzo lubią :ona: naprawdę :>
ale fajnie, że nam zazdrościcie :P
A gdyby tak iść następnym razem na zachód słońca, np. na Turbacz, z Rabki czerwonym szlakiem: Rabka - Tatarów - Bacówka PTTK na Maciejowej - Jaworzyna Ponicka - schronisko PTTK Stare Wierchy - Groniki - Obidowiec - polana Rozdziele - Turbacz - schronisko na Turbaczu, zostać w schronisku na noc i wstać na wschód słońca, tam też musi byś pięknie :>
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 19 kwietnia 2011, 12:51

Iwon pisze:pewno nas nie lubią
nie płacz :przytul:
lubimy was, wszystkich was lubimy :cmok: :uscisk:
Katarynka pisze:ale fajnie, że nam zazdrościcie
- :twisted: dobre !!!
Katarynka pisze:następnym razem na zachód słońca, ... zostać w schronisku na noc i wstać na wschód słońca
Kasiu rozkręcasz się, wschody Ci się spodobały,
a Zbig9 zaciera ręce :hura:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

:]

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2011, 18:11

Ja to sobie nawet sama sobie zazdroszczę,że tam byłam z taka ekipą superaśną .Księżyc i słoneczko dały nam spektakl wart Oskara a wiatr ucichł by ptaszęta mogły swe nutki w podkladzie do widoków zapodac.Śnieg polukrował szlak tak smakowicie ,ze prawie ugryzc się chciało.
I gdybyscie widzieli nasze dupozjazdy.To była atrakcja :jupi: A ile waznych tematów GS poruszyli to ach och :piwo:
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 20 kwietnia 2011, 9:38

Dziewczyny bardzo chcą jechać na wschód słońca na Trzy Korony :> Co prawda ja byłam na Trzech Koronach podczas zjazdu styczniowego w Pieninach, ale wtedy niewiele było widać, no i na wschód słońca nie zdążyliśmy ;) Byłby ktoś chętny jechać z 30.04 na 1 maja lub 2/3 maja (w zależności od lepszej pogody lub preferencji) na wschód słońca :?: Wyruszylibyśmy z Krościenka lub Sromowców Niżnych, chyba ze Sromowców szlak jest krótszy do pokonania nocą. Chciałam się zorientować, czy ktoś jeszcze chciałby jechać, zanim wrzucę temat w zaproszenia :D
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 20 kwietnia 2011, 17:56

Katarynka pisze:jechać na wschód słońca na Trzy Korony
:D spodobało się :lol: :twisted:

fajny pomysł, wstępnie (nie wiem jeszcze jak ułoży mi się długi weekend) jestem ZA, ale na drugi termin

będę obserwował
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 20 kwietnia 2011, 19:07

Adamek super relacj,wszystkim dziękuję za mini-wyprawę. Katarynka teraz Twą kolej:-)termin obojętny.
...
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 20 kwietnia 2011, 21:18

adamek pisze:Kiedy "normalni" ludzie już spali
kto by tam chciał być normalnym :lol:
adamek pisze:Przed godziną 6 ukazuje się wspaniałe słoneczko, rozświetlając niebo i góry wspaniałymi barwami. Tego nie da się opisać
wschodom i zachodom słońca zawsze towarzyszy jakaś magia...
Biru pisze:Kasia swym głosem jak dzwoneczki konkurowala z ptakami
Kasiu... :shock:
zbig9 pisze:Trzeba koniecznie zaliczyć świt w Niżnych.
adamek pisze:jestem ZA :spoko:
Katarynka pisze:Ja też jestem za
no to może pomyślimy nad jakąś lewizną...? kto nas tam w nocy złapie... chyba że miś :twisted:
zbig9 pisze:w Tatrach takie widoki robią jeszcze większe wrażenie, góry są potężniejsze i grozą wieje jeszcze mocniej...
zbig9, chyba nie o grozę w tym chodzi...? :kukacz:

Gratuluję ekipie wschodzącego słońca pomysłu i wyprawy :D
ODPOWIEDZ