Urlop w Tatrach 2007

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Marek

Urlop w Tatrach 2007

Post autor: Marek » 02 sierpnia 2007, 14:02

Kłaniam się

Chciałbym się podzielić z Wami moimi wrażeniami z pobytu w Tatrach. W tym roku wygospodarowałem tydzień (2007.07.13-20) na urlop w naszych góreczkach. Wcześniej tylko raz byłem w naszych Tatrach, ale wrażenia były fatalne. Szliśmy czarnym szlakiem (Ścieżka nad reglami). Lało przez całą drogę. Teraz Matka Natura odkupiła winy i mieliśmy cudowną pogodę (może aż za cudowną ;-) - powyżej 30 stopni ...). A więc co do naszych wycieczek to zrobiliśmy:
1. Nosal :-)
2. Kużnice -> Giewont -> Kondratowa Kopa -> Kasprowy Wierch -> Kużnice
3. Kużnice -> Murowaniec -> Czarny Staw -> Zawrat -> Kozia Przełęcz
4. Czary szlak pod Giewontem
5. Kuźnice -> Murowaniec -> Kościelec -> Przełęcz Świnicka -> Murowaniec ->
Kuźnice

Wymęczyły mnie te wycieczki okrutnie, ale satysfakcja wielka z wejścia na
Zwarat, Kościelec, pokonania OP na odcinku z Zawratu do Koziej Przełęczy. Cóż napisać więcej - górki są cudne.
W przyszłym miesiącu planujemy kolejną eskapadę w Tatry z planem Kościelec -> Świnica -> Zawrat (zejście), oraz OP od Koziej Przełęczy w kierunku Krzyżnego.

Poniżej zdjęcia.
Pozdrawiam

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2007, 16:46

Fajne fotki :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 02 sierpnia 2007, 23:17

Marek, super relacja - krótka zwięzła, treściwa. I fotki eleganckie. Gratulacje :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 sierpnia 2007, 1:05

spoko fotki;]ja jeszcze 2 miesiace.......ahhhhh........i tez sobie podreptam;]..nie zebym sie nie mogl doczekac...ale....;]
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 sierpnia 2007, 13:28

No cóż pięknie i super zdjęcia z Koziej Przeł. niewiele jest miejsc które dostarczają takich wrażeń
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 17:26

Ja osobiście uwielbiam trasy Noela.
Smokowiec, Polski Grzebień, Mała wysoka i do domu Białymi Wodami do Łysej Polany - Taka lajtowa trasa
Albo, Polanica- Morskie oko - szpiglas- Dolina 5 stawów- zawrat - swinica - Kasprowy - i na rozgrzewke do Kuznic w 1,10 godziny fajna rozgrzewka. Polecam wszystkim. Aha co do drugiej trasy jak by ktoś miał ochote można wskczyć na piwo na hale kondratową do schroniska :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 17:31

Ahahaha :D:D:D:D , paliwo rakietowe to podstawa ( piwo ) :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 17:33

Piwko paliwko, ale trasy pierwsza klasa
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 17:54

Ale musisz przyznać żę Noel wymyślał dość krótkie trasy
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 19:50

Az sie zawstydzilem :oops: :P , ja tak brzydko mowilem ?! :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 20:04

;)
Minter

Post autor: Minter » 07 sierpnia 2007, 6:15

Aha to już wszystko wiem. Oj długa będzie ta relacja :D. Gratulacje Marek dla Twojej wyprawy!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 21:21

Admin wiadomo to był lans z Adama strony, o tą trase układał miesiąć. Mistrz teorii (kujon)
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2007, 10:52 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2007, 10:51

No własnie nie ma lansu bez okularów. Wychodzi że tylko ja nie lansowałem
ODPOWIEDZ