Sylwester 2010/11 - Chochołland

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 03 stycznia 2011, 22:58

Prawda, prawda, w tych kosówkach, gdzie koczowaliśmy w czwórkę już było całkiem znośnie bo na szczycie Grzesia było nie do pozazdroszczenia tej nocy :kukacz: a w kierunku Rakonia to już nikt nie odważył się wyruszyć tej nocy.
Iwon

Post autor: Iwon » 03 stycznia 2011, 23:06

Gosia : ... "A nasz kot pozdrawia kota Otylii i Iwonki ..."
Moja kotka kazała umówić termin imprezy z Waszymi pupilami :lol: ;)
Trochę moich fotek z 3-dniówki :twisted: :twisted: :twisted:
http://picasaweb.google.com/mateczka87/ ... directlink
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 03 stycznia 2011, 23:16

Rany Boskie tylko nie trzy koty w jednym pęczku :shock:
Awatar użytkownika
Daku
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 79
Rejestracja: 09 lipca 2009, 22:57

Post autor: Daku » 04 stycznia 2011, 0:02

Moje gratulacje dla wszystkich, fajnie pożegnaliście stary i powitali nowy rok. Relacje przeczytałem z miłą chęcią fotki przejrzałem może pobieżnie i nie chce się czepiać ale zastanawia mnie jedna :lol: http://picasaweb.google.com/olektrocins ... 3071843170 a szczególnie pewien szczegół (prawa ręka IWON i uśmiech Michała ) :twisted: Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia :jupi:
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2011, 7:38 przez Daku, łącznie zmieniany 1 raz.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 04 stycznia 2011, 2:37

jeden Michał, a tyle radości :)
mnie cieszy to (i podbudowuje) że znów Was widzę razem :) że się ekipa zjednoczyła, bo - jak nieraz padało w życzeniach wszelakich - to przecież powroty są najważniejsze :)
takoż i powrót Michała.. chociaż nie jestem pewna, czy faktycznie kiedykolwiek opuściłeś Michale to forum :)
tatromaniak13 pisze:Michał, bardzo wysoko podniosłeś poprzeczkę dla następnego autora relacji.
pisanie relacji na szczęście nie jest konkurencją sportową.. i niech tak pozostanie ;)

nie będę dokonywać interpretacji "dzieła", czy też charakterystyki psychologicznej autora, powiem tylko, że była to dla mnie bardzo przyjemna lektura, pełna ekspresji i naładowana emocjami... :)
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 04 stycznia 2011, 9:12

Bodzio pisze:ciekawe czy właściciele tego kiciusia też się tak bawili?? TAK JAK ON :lol:
No nie, my byliśmy przecież grzeczni, a ten łobuz wykorzystał wolną chatę. :D
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 04 stycznia 2011, 9:28

Daku pisze:Moje gratulacje dla wszystkich, fajnie pożegnaliście stary i powitali nowy rok. Relacje przeczytałem z miłą chęcią fotki przejrzałem może pobieżnie i nie chce się czepiać ale zastanawia mnie jedna :lol: http://picasaweb.google.com/olektrocins ... 3071843170 a szczególnie pewien szczegół (prawa ręka IWON i uśmiech Michała ) :twisted: Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia :jupi:
Zastanawialiśmy się w trakcie focenia, czy ktoś zauważy "ten"szczegół, i jak to będzie przyjęte i skomentowane. Też mieliśmy z tego niezły ubaw. Ale zapewniam, że to jest jak najbardziej niewinna postawa (czy też może ułożenie) :P I chyba nikt nie ma wątpliwości, że "matka klubowa" wie jak się zachować :twisted:
Iwon

sylwester w górach

Post autor: Iwon » 04 stycznia 2011, 9:56

Daku pisze:a szczególnie pewien szczegół (prawa ręka IWON i uśmiech Michała ) :twisted:
Już koniec nabijania się ze mnie :kukacz:
Nawet nie mogę zobaczyć z czego tak się cieszycie . Mój Picasso :)
nie działa :(
A może po prostu niech się wypowie "zadowolony" :P ;)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 04 stycznia 2011, 13:42

Nie wiem czy czytaliście relacje na tyle uważnie ,że zauważyliście,że ja zostałam mianowana matką II i jestem z tego bardzo dumna i zadowolona,bo przybył mi tak fajny syn!!!! no Iwonko będziesz musiała podzielić się ze mną uczuciami bo inaczej zagłaskamy go na śmierć :).
Co do kotów..jestem za!!!moja kotka jest kulturalna,nie leci na "chłopa" więc impreza się uda,co najwyżej kuweta przebierze :)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 04 stycznia 2011, 14:48

Mosor reinkarnacja pisze:Cieszyłem się, że znowu będę mógł odwiedzić moich „starych” znajomych, przyjaciół, łojanckie szóste pokolenie . Po długim telefonie wyciągnąłem plecak i naprędce zacząłem go pakować. Mnóstwo myśli krążyło po mojej głowie. Co wziąć?, jak ich przywitać?, czy brać namiot?
HalinkaŚ pisze:Michał, już dawno nie czytałam z tak zapartym tchem relacji.
Iwon pisze:Melduję, że relację przeczytałam do końca z wielkim bananem na twarzy
Grochu pisze:Michał, niezmiernie miło Cię znowu "widzieć"
bluejeans pisze:jeden Michał, a tyle radości
mnie cieszy to (i podbudowuje) że znów Was widzę razem że się ekipa zjednoczyła, bo - jak nieraz padało w życzeniach wszelakich - to przecież powroty są najważniejsze
Otylia pisze:Nie wiem czy czytaliście relacje na tyle uważnie ,że zauważyliście,że ja zostałam mianowana matką II i jestem z tego bardzo dumna i zadowolona,bo przybył mi tak fajny syn!!!! no Iwonko będziesz musiała podzielić się ze mną uczuciami bo inaczej zagłaskamy go na śmierć .

jako że jestem fanem ligi angielskiej po przeczytaniu waszych odczuć przyszedł mi do głowy utwór reprezentujący zespół Liverpool

http://www.youtube.com/watch?v=8smO4VS9 ... i9AaXFPxvr

tłumaczenie słów pi razy drzwi na polski.

Kiedy kroczysz poprzez burzę,
Miej głowę wysoko podniesioną
I nie bój sie burzy.
Gdy burza zmierza ku końcowi,
Pojawia się złote niebo
I słodka srebrna pieśń skowronka.
Krocz poprzez wiatr,
Krocz poprzez deszcz
I nawet jeśli twoje marzenia zostaną odrzucone i rozwiane
Krocz, krocz dalej z nadzieją w sercu,
A nigdy nie będziesz szedł sam,
Nigdy nie będziesz szedł sam.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 04 stycznia 2011, 16:13

....."a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój........." trzeba zawsze w sercu mieć nadzieję.
- cudowny ten utwór,dobrze,że go przypomniałeś!!!!!!!! to nasze spotkanie sylwestrowe również takie było i oby jak najwięcej takich!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 04 stycznia 2011, 18:19

kurcze, ja też chcę tak spędzać sylwka za rok :):):) od razu widać, że się dobrze bawiliście
Oglądam zdjęcia i aż mnie skręca
Tylko gdzie tam do sylwestra :D
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 04 stycznia 2011, 18:28

i84 pisze:Tylko gdzie tam do sylwestra
Bliżej jak dalej. To już jutro.
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 04 stycznia 2011, 18:57

i84 pisze:kurcze, ja też chcę tak spędzać sylwka za rok :):):) od razu widać, że się dobrze bawiliście
Oglądam zdjęcia i aż mnie skręca
Tylko gdzie tam do sylwestra :D

Też to mam :P Przy Waszych sylwestrowych wojażach mój sylwester to jedna wielka nuda ;)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 04 stycznia 2011, 19:01

Michał - dziś dopiero miałem czas spokojnie przeczytać relację ... i było tak, jakbym słuchał tego "na żywo" - jak na 24 Zlocie. :jupi: ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
ODPOWIEDZ