Wyprawa na Rysy 2006

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Gaclan

Wyprawa na Rysy 2006

Post autor: Gaclan » 04 lipca 2007, 20:34

Cześć
Postanowiłem umieścić kilka zdjęć z mojej wyprawy na Rysy od słowackiej strony.
Wyruszyliśmy z Chochołowa okolo 7.00, byl pogodny dzień, po 45 minutach dotarliśmy do przejścia granicznego na Łysej Polanie. Po godzinie jazdy moim starym Golfem dotaliśmy do Popradzkiego Plesa. Tutaj zaczeła się nasza przygoda:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 22:19

No super , kiedyś mam nadzieję że i ja zawitam na Rysach.
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2007, 6:25 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2007, 5:52

ee no super!!! Nasz klub zawita na Rysach już w lipcu. Oby mieli tak świetną pogodę jak Ty. Gratuluję!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2007, 6:03

Super sprawa!!! Piękne widoki aż strach bierze jak się patrzy na te zdjęcia :) Miałbym problem żeby tam pójść.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2007, 9:24

Ehh aż chce się tam być, co jak co ale z gór Tatry dla mnie najpiękniejsze. Na 6-tym zdjęciu Ganek z widoczną galerią gankową :) ... tam kiedyś się wdrapie ;););) :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2007, 11:34

no niezłe i jak zwykle w lecie ciut syfna pogoda - i piękne stawy w Dol.Cięzkiej - tj. dopiero cudny zakątek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2007, 5:55

pawelk pisze:no niezłe i jak zwykle w lecie ciut syfna pogoda - i piękne stawy w Dol.Cięzkiej - tj. dopiero cudny zakątek
nie było tak źle. Pogoda mi siępodoba bo jak na Rysy to i tak jest bardzo dobra bo wielu to idzie w całkowitej mgle.
Sara

Post autor: Sara » 08 lipca 2007, 8:22

pawelk pisze:no niezłe i jak zwykle w lecie ciut syfna pogoda - i piękne stawy w Dol.Cięzkiej - tj. dopiero cudny zakątek
eee trochę za dużo narzekasz bo na Rysach trafić na dobrą pogodę to już jest cud. Gratuluję wspaniałej wycieczki i pogody!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lipca 2007, 5:58

Rysy zawsze były moim marzeniem. Kiedyś też muszę je zdobyć ale jeszczze w Tatrach nie byłem więc czas najwyższy!!! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2007, 5:57

Tu się można poczuć jak w niebie niec nie ujmując :). Jest się nad chmurami a i widoki są zapierające dech w piersiach. Gratuluję Ci tej wyprawy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 lipca 2007, 18:26

Pedros pisze:Tu się można poczuć jak w niebie niec nie ujmując :). Jest się nad chmurami a i widoki są zapierające dech w piersiach. Gratuluję Ci tej wyprawy.
To fakt tylko narazie muszę sobie kupić dobre buty do takiej wspinaczki ale najpierw muszę przejśćAkademicką Perć bo nawet jej nie zaliczyłam :( a po relacjach Mosorczyka z wyjazdów klubowych bardzo mnie zachęcił tymi długimi opisami jak i setkami fotek :). Dokładając to noce przejście Akademicką z cudownym wschodem słońca to muszę tam być koniecznie. Jeśli to mi się uda to pomału zacznę myśleć o Tatrach ale i tak odrazu się przecież na Rysy nie rzucę bo będę musiała się pożądnie przygotować na innych szlakach. Gratuluję Ci bezpiecznego wejścia i zejścia z Rysów a w szczególności po tym ostatnim wypadku kiedy to zepchnęli jednego ze szlaku.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lipca 2007, 6:04

Buty na Rysach to podstawa bo bez nich można dużo sobie narobić. Czy warto kupić sobie porządne buty za 500zł żeby wejść na Rysy? Warto - dla tych widoków warto!!! :D
Sara

Post autor: Sara » 14 lipca 2007, 7:43

Ja na Rysach nie byłam ale dzięki Twojej wyprawie zachęciłeś mnie do zdobycia tego szczytu. Piękne zdjęcia!
grzesiekpozer

Post autor: grzesiekpozer » 12 sierpnia 2007, 22:00

Hej moge się pochwalić moimi fotkami z Rysów?? Pogoda była boska spotkalismy super ludzi jak to bywa wyższych partaich :lol: byłem z koleżanką ruszylismy z Palenicy i schodzilismy także do Palenicy... zaczelismy od godz. 8 wrócilismy na godzine 19:) Oto kilka fotek z tej wyprawy.... Powtórze może to w nadchodzącym tygodniu jeśli ktoś chętny to zapraszam prawdopodobnie wybiore się na dwa dni oprócz Rysów może jeszcze z morskiego oka przez świstówke do Doliny Pięciu z niej na zawrat do Czarnego Stawu gonsienicowego i z tamtąd do Murowańca i powrót do Kuźnic...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anćla

Post autor: Anćla » 13 sierpnia 2007, 0:20

grzesiekpozer pisze:Hej moge się pochwalić moimi fotkami z Rysów?? Pogoda była boska spotkalismy super ludzi jak to bywa wyższych partaich :lol: byłem z koleżanką ruszylismy z Palenicy i schodzilismy także do Palenicy... zaczelismy od godz. 8 wrócilismy na godzine 19:) Oto kilka fotek z tej wyprawy.... Powtórze może to w nadchodzącym tygodniu jeśli ktoś chętny to zapraszam prawdopodobnie wybiore się na dwa dni oprócz Rysów może jeszcze z morskiego oka przez świstówke do Doliny Pięciu z niej na zawrat do Czarnego Stawu gonsienicowego i z tamtąd do Murowańca i powrót do Kuźnic...
a w ktore dni sie tam wybierasz? pytam bo też będę w Tatrach w przyszlym tyg :wink:
ODPOWIEDZ