Wyprawy Termita po Sudetach

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Wyprawy Termita po Sudetach

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2007, 22:54

A oto relacja fotograficzna z dzisiejszego mojego 20km spacerku, w końcowej części brak fotek bo rozpętała sie burza i należało spylać do domu. Co do opisu wyprawy powiem tak: że na szlaku tego nie spotkacie, bo ja szlakami sie nie poruszam ( no czasami korzystam z krótkich odcinków jak je już napotkam na swoje drodze) Pierwszy odcinek przebiegał obok Wielkiego Torfowiska Batorowskiego który i obejmuje torfowisko wysokie zarastające lasem świerkowo-sosnowym i ma powierzchnię 39,53 ha, podmokły teren, setki zwalonych drzew. Dalej zielonym szlakiem po belkach i kierunek Skały Puchacza. Jest to odsłonięte kilkudziesięciometrowe urwisko skalne w piaskowcu, będące wyrobiskiem poeksploatacjnym pozostałym po dawnym kamieniołomie piaskowca, który uruchomiony został w drugiej połowie XIX wieku i czynny był do II wojny światowej. Dalej grzbietem Urwiska Batorowskiego zejście do Szczytnej.


ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 czerwca 2007, 6:59

Fajne fotki. A co do tego niechodzenia po szlakach to oczywiste jak tam mieszkasz tyle lat. To oczywiste że mieszkając pod Szczytnikiem znasz tam każdy kamień tak jak Pawelk i Admin Babią Górę.
Gratujuję udanej wyprawy!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 czerwca 2007, 14:35

Pedros
znasz tam każdy kamień
ten odcinek przez torfowisko to pierwy raz byłem w życiu :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 czerwca 2007, 14:49

fotki bardzo ładne,a co do samych Stołowych to powiem, że bardzo podobają mi sie drewniane i brdzo gustowne drogowskazy turystyczne w tych górach - są naprawde ładne i oryginalne, a poza tym fajnego masz Termit psiaka - tylko łańcuch ciut duży;);)

Obrazek Obrazek
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 czerwca 2007, 7:24

Jestem pod wrażeniem tych fotek Termit. Widzę że czerwcowa zieleń w górach ma najlepszy odcień tak jak na wyprawie Admina na Babią Górę. Można poczuć że to już lato. Gratuluję tej wyprawy Termit i tej sarny w lesie :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 7:27

Brawo Termit!!! Swój to zawsze zejdzie ze szlaku tak jak i ja po mojej Wiśle mogę chodzić wszędzie. Fajnie że masz jeszcze chęci chodzenia po górach a tym bardziej poza szlakami bo wielu w Twoim wieku to się już tylko zapija. Gratuluję udanej wyprawy!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 19:41

Skoro sie podobało to zapodam jeszcze pare fotek ale z rodzinnego spacerku po prywatnym ogrodzie Japońskim.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 czerwca 2007, 6:55

Te fotki są jeszcze lepsze!!! I przybliżyłeś nas do lata :D Gratuluję wspaniałej przechadzki i fotek!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2007, 22:42

Dzisiejsza wyprawa do Czech do Skał Adrszpaskich przedstawia sie następująco,(jestem zbytnio padnięty żeby robić opis, to opis będzie jutro) :) zapraszam jedynie do galerii foto.


ObrazekObrazekObrazek


więcej fotek http://www.nagrzyby.pl/galeria/v/users/ ... /?g2_page=
Pete

Post autor: Pete » 15 czerwca 2007, 11:51

Jak ja uwielbiam tamtejsze skałki. Cudowne zdjęcia :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 czerwca 2007, 7:00

Termit piękna wyprawa i te fotki skał!!! Ale bym tam chciała być.
A Termit powiedz mi jeszcze jedno. Jak długie Ty robisz wyprawy. tzn. ile w ciągu dnia przechodzisz i czy szybko czy wolno?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 czerwca 2007, 22:26

Belissima Powiem tak rożnie poza śmiganiem po lasach i górach jest jeszcze praca i rodzina i ukofana stronka grzybowa :lol: Ta pierwsza wyprawa w tym temacie to było 20km gdzieś na 5 godzin sznupania po dziurach i zakamarkach. A żeby nie zaniedbywać obowiązków rodzinno domowych to staram sie wybywać tak do 5 godzin lub tak do 3 godzin jadąc samochodem w optymalnie najbliżej zaplanowanego rejonu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 czerwca 2007, 6:53

Piękna wyprawa Termit i piękne widoczki!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 czerwca 2007, 6:08

Trzy wyprawy są piękne!!!. Oglądnąłem każde zdjęcie :D bo jest na co popatrzeć. Gratuluję udanych wypraw.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 czerwca 2007, 6:22

Dzięki za komentarze :D Cieszy mnie że wyprawy i fotki wzbudzają zainteresowanie bo kotlinka jest naprawdę urocza. Pozdrawiam w pierwszy dzień lata.
ODPOWIEDZ