Tatry - 28.11-4.12.2009

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pati

Post autor: Pati » 09 grudnia 2009, 13:04

Brian OConnor pisze:A co myślisz że nie brałem :kukacz: Było tam tego w cholerę sama obsługa mówiła że jak chce to mogę brać :) Więc do Betlejemki z pustymi rękami nie szedłem :D
Nieźle, wsunęłabym pewnie całą brytfankę, wypominając sobie potem, że mi w boczki pójdzie :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2009, 12:56

Parafrazując TVN... masz bracie talent :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2009, 16:58

Dobra robota porzadziłes sobie a i to że samemu walczysz to godne podziwu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2009, 18:49

Tak Mu wszyscy słodzą, że zaraz sobie pomyśli "Po mi partner?" :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2009, 1:04

Mooliczek pisze:że zaraz sobie pomyśli "Po mi partner?" :D
Taa jasne a może mi jeszcze zaraz powiecie że stanę sie taki jak ten gościu :kukacz:

http://www.youtube.com/watch?v=eWCljD5_ ... r_embedded
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 12 grudnia 2009, 9:43

nie zły zegarek ma............ :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 12 grudnia 2009, 9:53

Brian OConnor pisze:Taa jasne a może mi jeszcze zaraz powiecie że stanę sie taki jak ten gościu
Dziaby masz fajniejsze...
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 12 grudnia 2009, 10:47

Brian OConnor pisze:Taa jasne a może mi jeszcze zaraz powiecie że stanę sie taki jak ten gościu
już prawie, prawie ;)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2009, 15:25

jck pisze:Dziaby masz fajniejsze...
:lol:

janek.n.p.m pisze:już prawie, prawie
No prawie w tym czasie co on te ściany robił to ja się dowlekam z tobołem do Betlejemki albo M.Oka. :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 grudnia 2009, 4:43

taki jak ten gościu :kukacz:
niezły wytrzep z tego kolesia ale szkity, łapy i płuca to musi mieć ze stali :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 grudnia 2009, 8:33

Wyprawę zrobiłeś rewelacyjna, poza moim zasięgiem, fotki świetne, Tatry o każdej porze inaczej wyglądają
pozdrawiam i gratuluję
bluejeans

Post autor: bluejeans » 17 grudnia 2009, 10:04

Brian OConnor pisze:Taa jasne a może mi jeszcze zaraz powiecie że stanę sie taki jak ten gościu :kukacz:

http://www.youtube.com/watch?v=eWCljD5_ ... r_embedded
janek.n.p.m pisze:nie zły zegarek ma............ :)
Jano pisze:
taki jak ten gościu :kukacz:
niezły wytrzep z tego kolesia ale szkity, łapy i płuca to musi mieć ze stali :zoboc:
a ja pomyślałam: boże.. jakie on musi mieć uda.. :oops:
:spoko:
ODPOWIEDZ