Tatry - 3.10-13.10.2009

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 października 2009, 22:03

U kogo robiłeś kurs ?
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 19 października 2009, 17:22

wspaniała przygoda z górami :spoko:
też tak chce :cry:
files/tn_p1010811_115.jpg
pozdrawiam
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 21 października 2009, 8:00

Gratuluje.Interesują mnie z tego co przeszliście dwie drogi. Graniówka od Zawratowej Turni na Mylną Przełęcz,bo rozumiem,ze tak szliście,jakieś zjazdy po drodze,ospitowne,czy na własnej,trudnosci tego odcinka?masz topo?No i jak wygląda zejście z mylnej,na stronę zachodnią.Pewnie tak schodziliście.Byłem na Mylnej,ale jakoś nie było czasu się rozglądać za zejściem tamtędy.No i droga Motyki,jakieś szczególnie trudne miejsca?Topo mam.

P.S.
Jeżeli to kurs to powinieneś to napisać.Bo urobić drogę samemu,a na kursie to jednak różnica.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 października 2009, 11:37

Gratuluje - to już są wielkie osiągnięcia. Oby tak dalej
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 21 października 2009, 14:09

uklony i szacun ;)
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 października 2009, 14:30

RafalS pisze:Graniówka od Zawratowej Turni na Mylną Przełęcz,bo rozumiem,ze tak szliście,jakieś zjazdy po drodze,ospitowne,czy na własnej,trudnosci tego odcinka?
Nie trudniej jak I, dużo trawek, w zasadzie jedno czy dwa miejsca z których można zjechać (idąc zawratowa - mylna), ale można i obejść, jak pamiętam w jednym są dwa czy trzy haki, drugiego nie pamiętam. Ja nie zjeżdżałem, szkoda mi było czasu, schodziłem.
RafalS pisze:No i jak wygląda zejście z mylnej,na stronę zachodnią
Banalnie, kilkunastometrowa, dobrze urzeźbiona rynna, tuż pod przełęczą, dalej łagodne trawki.
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 21 października 2009, 18:06

golanmac pisze:Nie trudniej jak I, dużo trawek, w zasadzie jedno czy dwa miejsca z których można zjechać (idąc zawratowa - mylna), ale można i obejść, jak pamiętam w jednym są dwa czy trzy haki, drugiego nie pamiętam. Ja nie zjeżdżałem, szkoda mi było czasu, schodziłem.
golanmac pisze:Banalnie, kilkunastometrowa, dobrze urzeźbiona rynna, tuż pod przełęczą, dalej łagodne trawki.
Dzieki golanmac :).
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 października 2009, 19:17

RafalS pisze:Graniówka od Zawratowej Turni na Mylną Przełęcz,bo rozumiem,ze tak szliście,jakieś zjazdy po drodze,ospitowne,czy na własnej,trudnosci tego odcinka?masz topo?No i jak wygląda zejście z mylnej,na stronę zachodnią.
Podczas przejścia grani Świnicy Jedynym miejscem w którym zjeżdżaliśmy to był zjazd z Niebieskiej Turni. Ospitowany. Dalej przez Zawratową i na Mylna Przełęcz to już praktycznie spacer, kilka miejsc za I. Zejście z mylnej na zachód tak samo bez jakich kolwiek trudności. Topo to mam jedynie takie ale zapewne coś takiego masz.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 października 2009, 15:49 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 października 2009, 19:25

RafalS pisze:No i droga Motyki,jakieś szczególnie trudne miejsca?Topo mam.
Jak dla mnie ostatni wyciąg, to było coś w rodzaju komina, rynny.


Partycja pisze:Zimaaaaaaa :]
Też mi się micha cieszy z tego powodu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 października 2009, 20:04

golanmac pisze:U kogo robiłeś kurs ?
Przepraszam, czy moje pytanie jest w jakiś sposób niestosowne ?
Brian OConnor pisze:Jedynym miejscem w którym zjeżdżaliśmy to był zjazd z Niebieskiej Turni.
Niebieska Turnia nie jest po drodze, z Zawratowej Turni na Mylną Przełęcz. Nie było zajęć z topografii ?
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 22 października 2009, 17:44

Brian OConnor pisze:Jak dla mnie ostatni wyciąg, to było coś w rodzaju komina, rynny.
A jak wygląda obicie tej drogi,w kluczowych miejscach są haki?
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2009, 18:43

RafalS pisze:A jak wygląda obicie tej drogi,w kluczowych miejscach są haki?

W tym najtrudniejszym jak dla mnie ostatnim wyciągu, to wszystko robiliśmy na własnej. Ale na ta droga jest w niektórych miejscach ospitowana, głownie w tych gdzie się stanowiska zakłada.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2009, 20:44

Brian OConnor Dwa razy zadałem Ci pytanie, dwa razy je zignorowałeś, czy mógł bym się dowiedzieć dlaczego ? czy jestem niegodzien rozmowy z Tobą czy też jest to zbyt trudne pytanie, a może nie wiem, jest jakaś inna przyczyna ?

P.S.
W sumie to po co ja Cię pytam, sam sobie sprawdzę :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 października 2009, 5:36

Świetne zdjęcia, szczególnie te z Świnicy, gratuluje wyprawy :brawo:
ODPOWIEDZ