Spotkanie klubowe na Czerwonych Wierchach

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 października 2009, 14:54

PiotrekP pisze:sama procedura wizowa, to już poniża człowieka
musze porozmawiac z obama zeby zniosl wizy, przynajminiej dla moich klubowiczow, ja nigdy nie zalatwialm wizy do usa, co jest tak zle?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 października 2009, 15:13

Królik pisze:policyjność tego kraju jest wkurzająca
moze to tak wyglada z zewnatrz, ja jestem przyzwyczjona do moich"cops", tu policja szybko reaguje na wszystko, podobno w polsce jak chlop bije babe to policja mowie ze to prywatna sprawa, tutaj wyprowadzaja goscia w kajdankach, jak mnie gosc stuknal na parkingu w parku "cop" przyjechal w 5 minut, a ze deszcz lal jak cholera to mnie odwiozl do domu, a gdy w brukseli rozbili mi szyby w samochodzie to czekalam na policje prawie cztery godziny, poza tym policjant palil papierosa i powiedzial ze to moja wina bo zostawilam torbe na siedzeniu, a to kusi zlodzieja
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 października 2009, 15:20

[quote="PiotrekP"]Ameryka to piękny kraj, piękne parki narodowe, przepiękne góry, ale włada obrzydliwa .
_________________[/quote

nagle zdalam sobie sprawe ze ja kocham ameryke tak samo jak tatry, i co: serce w rozterce??? :(
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 11 października 2009, 16:02

anna gomolka pisze:w polsce jak chlop bije babe to policja mowie ze to prywatna sprawa,
już nie aktualne

A podobno jak bym w stanach dziecko (moje) mył ręką, bez gąbki lub szmatki to uznali by mnie za pedofila?????
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 11 października 2009, 19:29

Apel:
temat "Spotkanie Klubowe..." - zatem proszę o koniec offtopów na temat Hameryki :)
Wszystkich zainteresowanych tym tematem proszę o założenie nowego "wątku" w "Na Każdy Temat"
Dziękuję.
Z moderatorskim pozdrowieniem,
Królik
Iwon

Post autor: Iwon » 26 października 2009, 17:23

Przeglądając relację i fotki żałuję :( , że się nie załapałam na Czerwone Wierchy. W takim wspaniałym Towarzystwie :brawo: jeszcze ich nie zdobywałam .
Mam nadzieję, że to nadrobię w przyszłym roku, bo teraz niestety urlopu brak!!! :zly:
ODPOWIEDZ