Malinioki 2009 - czyli jak zostałem rolnikiem - podróżnikiem

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 września 2009, 10:43

Mniam...Aż ślinka cieknie :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 05 września 2009, 11:41

Toż to niemal moje piękne strony! :)
Przy ogniskach widzę świtu doczekaliście :D
A gdzie jest ta "egzotyczna" plaża z palmami?
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8714
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 05 września 2009, 12:00

Super urlop spędziłeś. Gratuluje wspaniałych zdjęć. Atmosfera widać dopisała. Piękne i urokliwe miejsca.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 września 2009, 12:01

Jakie pachnęce maliny! Narobiłes smaku tym zdjęciem. A foty z ogniem ekstra.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 05 września 2009, 12:23

Polska piękna jest!
maliny, koń i kurczaki są super.
i "spektakl" świetlny przy ognisku.
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 05 września 2009, 12:24

Mosorczyk pisze:Aż mi się śmiać chce jak tutaj w Katowicach czy gdziekolwiek małe opakowanie malin kosztuje 6zł (0,5kg), a tam co dwa dni urywałem tego od 40-48kg.
I zapewne na skupie prawie za bezcen były oddawane (przynajmniej w stosunku do tych 6 zł/0,5 kg)!
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 05 września 2009, 12:40

Mosorczyk pisze: Ceny skupowe były takie:

Malina ekstra: 3,7zł/kg
Malina I: 2,9zł/kg
Malina II: 2,7zł/kg
No to całkiem przyzwoite wg mnie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 września 2009, 14:07

Jesteś Wielki :)
A urlopik normalnie ekstra!
Fotki super... widać na nich, że było pięknie.
K4R

Post autor: K4R » 05 września 2009, 14:29

Ale zdjęć :oczynoela:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 05 września 2009, 15:14

Wsi spokojna, wsi wesoła,
Który głos twej chwale zdoła...
zdjęcia super..fakt po co szukać za granicą tego czego tu mamy pod dostatkiem a nawet lepsze bo własne ukochane!!!
Mosorczyk,gratuluję udanego urlopu-pogoda dopisała.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 września 2009, 16:01

Wielu jest takich, ktorzy nie potrafią radować się z drobnostki, chocby z tego, ze swieci slonce, choćby z tego, ze maliny mają piekną barwę. To chorzy, nieszczęsliwi ludzie, którym jest zawsze źle i swoim rozgoryczeniem zabijają innych. A jesli juz w gonitwie za dorównaniem dochodzi zazdrośc....nie walcz z takimi, omijaj, abys się nie zaraził ta okropną chorobą!
Nata

Post autor: Nata » 05 września 2009, 17:04

Mirka pisze:Wielu jest takich, ktorzy nie potrafią radować się z drobnostki, chocby z tego, ze swieci slonce, choćby z tego, ze maliny mają piekną barwę. To chorzy, nieszczęsliwi ludzie, którym jest zawsze źle i swoim rozgoryczeniem zabijają innych. A jesli juz w gonitwie za dorównaniem dochodzi zazdrośc....nie walcz z takimi, omijaj, abys się nie zaraził ta okropną chorobą!
...to fakt, wśród nas jest wielu, którzy nie potrafią się zatrzymać choćby na chwilę w swoim życiu, ludzie ci są za bardzo zagonieni a co za tym idzie zestresowani. Sądzę ,że tak naprawdę oni sami nie potrafią powiedzieć sobie "stop - przerwa" a dookoła nich nie ma czasami osoby która mogłaby im w tym pomóc. Dostrzeganie szczegółów i detali otoczenia zewnętrznego tak w przyrodzie jak i u ludzi wiąże się z pewną wrażliwością z którą jeżeli ktoś z nas się nie urodził zawsze może ją nabyć :) to tylko kwestia czasu ;)
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 05 września 2009, 17:18

Nata pisze:...to fakt, wśród nas jest wielu, którzy nie potrafią się zatrzymać choćby na chwilę w swoim życiu, ludzie ci są za bardzo zagonieni a co za tym idzie zestresowani
właśnie to mi się wydaje pułapką naszych czasów: pośpiech i chęć posiadania a więc trzeba więcej pracować. to powoduje, że zaczynamy gubić to co ważne, bo posiadanie staje się ważniejsze.gdzie jest taka granica, żeby powiedzieć sobie dość? ale przecież nie wszystkie marzenia są złe, a raczej mamy dość trudną rzeczywistość i trzeba ciężko pracować na wiele rzeczy.
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Nata

Post autor: Nata » 05 września 2009, 17:42

... no właśnie maga to prawda, żeby coś w życiu osiągnąć trzeba nie rzadko dużo pracować kosztem naszego czasu, sił i zaangażowania, uważam że każdy z nas powinien wyczuć tę bezpieczną granicę normalności i starać się jej nie przekroczyć - w przypadku zbytniego zagalopowania się w dzisiejszym świecie trzeba umieć się zatrzymać,
czego życzę Wszystkim Forumowiczom i sobie :)

choć wiem, że wśród nas są osoby które nigdy nie staną się ofiarą "zatracenia cywilizacyjnego" - wszystko zależy przecież od nas :)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 05 września 2009, 17:43

Mosorczyk te maliny to "cud malina" :spoko:
mlaskalem jak ogladalem :)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ